מדברים עלינו

by EyalPaz, 21.7.2019

אסטרטגיה שיווקית

שיווק ומכירות הם שני מושגים שרבים נוטים לבלבל ביניהם ואכן המושגים קשורים בינם לבין עצמם בקשר מבוסס, אבל רופף. אייל פז, יועץ עסקי בכיר מסביר: מהם תפקידי מערך השיווק והמכירות בעסק? היכן עובר הגבול ביניהם? וכיצד להסתכל נכון על התמונה השלמה במטרה להגדיל את רווחיות העסק?

by EyalPaz, 21.7.2019

men-1979261_1920 (1)

עסק משפחתי בנוי ממארג מורכב ומאיזון עדין המשלב בין התא המשפחתי האינטימי, לבין העסק המנוהל על-ידי בני המשפחה. על כן, עסק משפחתי יכול להצליח מאד או לחוות כישלון חרוץ המלווה בטעם מר מכיוון שהוא משפיע על כל בני המשפחה באשר הם. אייל פז, יועץ עסקי בכיר מסביר: איך למנף את העסק המשפחתי וגם להישאר משפחה מאושרת?

by EyalPaz, 13.6.2019

ניהול עסק

בעלי עסקים יכולים ללמוד המון מעסקים מצליחים, משגיאות של בעלי עסקים אחרים, אבל בסופו של דבר כאשר הם מנסים לנווט את ספינתם, עליהם להתמודד עם אתגרים בלתי פוסקים.  אייל פז, יועץ עסקי בכיר מסביר: מהם הדגשים שחשוב שכל בעל עסק ידע? ומהי הדרך הנכונה לנהל את העסק? 

by EyalPaz, 15.5.2019

ייעוץ עסקי

“תן לי לספר לך את הסוד הכי שמור של בעלי עסקים בארץ, בעיקר הותיקים”, כך פותח היועץ העסקי אייל פז את שיחתנו, “כשאתם רואים עסק משגשג, אפילו כזה שמעסיק עשרות עובדים, ופועל 10-20 שנים… ברוב המקרים מי שעובד הכי קשה הוא הבעלים”.

איך קורה שאדם שבנה עסק בשביל ליהנות בחיים עובד יותר מכולם? כי לרוב הוא עושה את העבודה הכי טוב. הנרטיב שנוצר, במקרה הטוב, הוא שהעסק מייצר רווחים – אבל לבעליו אין חיים. הוא רק עובד כל היום ובמקרה הגרוע, לבעל העסק גם אין חיים וגם אין רווחים. המצב הזה חוזר על עצמו בהרבה מאד עסקים..”

“אני מלמד בעלי עסקים לשפר את העסק שלהם כך שיפעל כמו דירה להשכרה, כלומר העסק יפיק להם כסף גם בלי להיות שם כל הזמן.”

by EyalPaz, 13.6.2019

איך להפוך את העסק לרווחי ויציב

בעלי עסקים רבים מכירים את המצב שבו העסק עובד ומתנהל בצורה סבירה, אבל לא מצליח להתרומם ולהיות רווחי באמת, כפי שהיו רוצים. לרוב בעלי העסקים יש את הידע הנדרש מבחינה מקצועית, השירות או המוצר שלהם מעולה ויש להם גם אמונה בעסק ובעצמם, אבל הלקוחות כמעט ולא מגיעים, המכירות חלשות ובשורה התחתונה העסק מדשדש. מהם היסודות שעומדים בבסיסו של כל עסק מצליח?
אייל פז, יועץ עסקי בכיר חולק את מיטב התובנות בכתבה שלפניכם.

by EyalPaz, 26.6.2018

ייעוץ עסקי ליווי עסקי

בעל עסק קטן אולי יתקשה להאמין לכך, אבל זה בהחלט אפשרי לייצב את העסק תוך זמן קצר ולהגדיל את הרווחים בעשרות אחוזים, וכל זה תוך שעובדים פחות ומטפחים חיי משפחה במקביל לעסק רווחי ומשגשג. אייל פז, יועץ עסקי בכיר חושף את המנגנון שבאמצעותו בעלי עסקים עושים כסף תוך 60 יום.

by EyalPaz, 9.8.2017

ייעוץ עסקי בעיתונות

הקיץ החם מקפיא חלק ניכר מהפעילות העסקית של העסקים הקטנים. אבל, בניגוד לתפיסה הרווחת שחודשי החופש הגדול, חלשים מבחינה עסקית, סבור אייל פז, מומחה בקידום עסקים, כי חודשים אלה יכולים להוות מנוף לקידום העסק שלכם.

איך לנצל את חופשת הקיץ למינוף העסק?

ייעוץ עסקי