אייל פז

מומחה לאסטרטגיה עסקית ושיווקית

יש לך עסק מרוויח שנמצא על סף פריצה?

אל תתלבט! בוא לפגישת ייעוץ עסקית עם אייל פז, ותקבל עסק רווחי שצומח מהר. מיועד לבעלי עסקים מקצוענים שמעוניינים להיפגש עם יותר לקוחות ולהרוויח יותר כסף!

מהיכן נולד הרעיון "מעיסוק לעסק"? 

רוב בעלי העסקים נחשבים לבעלי מקצוע משכמם ומעלה.
מבחינה מקצועית, הם יודעים הכי טוב מה נדרש בכדי לתת ללקוח שלהם את הפתרון הטוב ביותר.
על אף שהם מקצוענים בתחומם, 
90% מהזמן נדרש מהם לעסוק בכלל לא במקצוע שלהם,
אלא בתחומים נוספים כמו שיווק, מכירות, ניהול, תמחור, גבייה ועוד.
ואת זה אף אחד לא לימד אותם, זה לא המקצוע שלהם!
ואז נוצר מצב שבו כדי שהעסק יצליח נדרש מבעל העסק, 
כביכול “להסתדר” בכוחות עצמו ולהבין לבד מה נכון לעסק…

התנהלות זו יוצרת לא פעם תחושה של בדידות וחוסר אונים, לא סתם ישנם המתארים את עיסוקם כ”זאב בודד”, מכאן הדרך לשחיקה, עייפות, אי יכולת לצפות לעתיד ובעצם יאוש, כבר סלולה, כאשר תוך כדי מאבדים את שמחת החיים, את חדוות היצירה ואת הרעיון המקורי לשמו הוקם העסק.

אעניק לך ידע מניסיון של 25 שנה בתחום האסטרטגיה העסקית והשיווקית, יחד נפיח רוח חדשה במפרשים, נתעורר בבוקר לתוך חדוות עשיה מלאת אתגר, סיכוי וסיפוק, אלו יובילו לביסוס העסק, להגדלת המכירות ולשיפור היכולת להתמודד עם האתגרים המורכבים הכרוכים בניהול עסק מצליח.

בפגישת ייעוץ עסקית תקבל

  • ניתוח הנתונים הפיננסיים של העסק - תזרים המזומנים: מחזור, מספר עסקאות, הוצאות, רווחיות, הלוואות
  • לקוחות - מיפוי סוג הלקוחות, אפיון לקוח, שימור לקוחות ופיטורי לקוחות
  • נקודות חוזק - איתור נקודות החוזק בעסק
  • מודל התמחור - למידת מודל התמחור הקיים
  • אופן הגבייה - למידת תהליך גביית הכספים של העסק
  • איתור החסמים - מעבר על כל הגורמים שחוסמים את העסק מלפרוץ
  • שיווק - מעבר על שיטת השיווק של העסק ובדיקת הרווחיות למולה
  • שאיפות אישיות ועסקיות -חזון, יעדים, רצונות אישיים ועסקיים
  • סיכונים - מיפוי הסיכונים של העסק
  • תוכנית פעולה - קביעת תוכנית הפעולה העסקית וקביעת המתודולוגיה

יועץ עסקי בכיר אייל פז - מומחה לאסטרטגיה עסקית ושיווקית

קוראים לי אייל פז, נשוי ואב לילדים. 
במהלך 25 השנים האחרונות אני יועץ עסקי ואסטרטג שיווקי שמוביל בעלי עסקים להצלחות כלכליות, עסקיות ואישיות

את דרכי הבוגרת התחלתי כאיש מכירות בעיתון העסקים ‘גלובס’
משם עברתי לעולם הביטוח, הייתי סוכן ביטוח חיים, גייסתי, הכשרתי וליוויתי סוכנים, ובהמשך גם גויסתי לנהל סוכנויות ביטוח גדולות.

עם השינויים שחלו בתחום הפנסיה והביטוח בארץ בעקבות ועדת בכר, התבקשתי לסייע בהקמת היחידה לייעוץ פנסיוני באחד הבנקים המובילים בארץ.

עם התייצבותה של היחידה על מסלול ההצלחה הקמתי את העסק שלי.

הדרך המגוונת שעשיתי הן בעולם העסקים והן בעולם הביטוח והפיננסים לימדו אותי המון על תהליכים עסקיים קריטיים שאותם אני מנחיל לעסקים שאותם אני מלווה ומוביל אותם לפיתוח עסקי יציב, רווחי, ולאורך זמן.

עד היום ליוויתי ואימנתי מאות עסקים והענקתי להם מגוון פתרונות במעטפת הכוללת: שיווק, מכירות, ניהול, גיוס כ”א, תמחור, נראות, שירות, בידול, נוכחות במדיה, מחקר ופיתוח (מו”פ), מימון וגיוס אשראי ועוד.

בהתבסס על ניסיוני הרב פיתחתי תפיסה עסקית מעשית שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם והעובדה היא שכל מי שמיישם את האסטרטגיות והשיטות שאני מטמיע איתו מגיע לפריצת דרך עסקית תוך פרק זמן ריאלי וממשי ומשפר את ההכנסות שלו באופן משמעותי.

 כמנוף לצמיחה מהירה של הרווחים בעסק, אני לא “מדבר על”, אלא מראה “איך לעשות את” וממש פורט את התפיסה לפעולות שנדרש לבצע בשטח באופן כזה שההצלחה מגיעה מהר מאד.
 
פיתחתי לשם כך מודל מיוחד בשם “גלגל התנופה” – כך שבעלי עסקים עובדים פחות קשה מרווחים הרבה יותר ומגיעים לחופש כלכלי שמאפשר להם לממש את עצמם ואת העסק שלהם, לבלות זמן רב יותר בחיק המשפחה ולהתפנות לניהול ופיתוח העסק.
אייל פז מומחה לאסטרטגיה עסקית ושיווקית

אני מתחייב בפני כל בעל עסק, לקוח שלי שאם ישקיע את עצמו בתהליך פיתוח עסקי איתי ברצינות, נחישות והתמדה הוא ידהים את עצמו במהירות שבה העסק שלו יעבור ממצב שבו העסק מתקדם לאט או בכלל לא, למצב של הצלחה מסחררת המתבטאת בגידול במכירות, בעליה חדה במספר הלקוחות המשלמים ובחיים הרבה יותר רגועים ושלווים.


היופי הוא שבעלי העסקים שאני מלווה כל כך מרוצים ומאמינים בעצמם שהם כבר חושבים על הפיתוח העסקי הבא.

הנה מה שמספרים בעלי עסקים על התוצאות שהשיגו עם היועץ העסקי אייל פז

ורד בלטמן כהן - אדריכלית

"למדתי להציג את עצמי באופן שמעביר את הידע והניסיון שלי בתחום"

“עבדתי עם אייל במשך למעלה מ-6 חודשים, נפגשנו אחת לשבוע, עבדנו יחד על שיווק ומכירות. למדתי להציג את עצמי באופן שמעביר את הידע והניסיון שלי בתחום. כמובן שזה השפיע על רמת התמחור ויכולת סגירת העסקאות. מומלץ בחום!”

ד"ר שרון רגב - מרפאה וטרינרית

"אני מאד מרוצה מהפגישות ואני מרגיש שיש בהן הרבה תועלת"​

“שמי שרון רגב, רופא וטרינר, מנהל בית חולים וטרינרי, כ-30 שנה אני מנהל את המרפאה הוטרינרית הגדולה ביותר שנמצאת בידיים פרטיות. פגישה שלישית שלי עם אייל. הוא איש שיחה מדהים, מרתק וכיף לבלות איתו, השעה וחצי עוברות בלי להרגיש. דבר שני הוא שינה את כל הדברים שהאמנתי בהם והוא אומר שיסדר אותם מחדש. אני מאד מרוצה מהפגישות ואני מרגיש שיש בהן הרבה תועלת.”

יצחק וינוגרד - עו"ד

"בעיקר התרשמתי, ממסירותך הרבה והטוטליות כלפי מרשיך, הן בתחום הפיננסי והן בכל המהלכים הטכניים והבירוקרטיים שהיה צורך להתגבר עליהם"

“הנני להודות לך על שיתוף הפעולה ונכונותך בכל עת ובכל שעה לסייע בקידום הוצאתה לפועל של העסקה בה מכרו מרשיי את זכויותיהם במשק חקלאי במושב תנובות למרשייך. 
התנהלותך ראויה לציון לנוכח האתגרים הלא פשוטים שעמדו בפני הצדדים, ואתה בחן רב ובסבלנות אין קץ הובלת מהלכים חשובים לקידום וזירוז ההליכים השונים, ובעיקר התרשמתי, ממסירותך הרבה והטוטליות כלפי מרשיך, הן בתחום הפיננסי והן בכל המהלכים הטכניים והבירוקרטיים שהיה צורך להתגבר עליהם.
מודה לך שוב על שיתוף הפעולה בינינו ואין לי כל ספק כי לקוחות משרדי שיזדקקו לליווי בהתייעצויות פיננסיות ולקידום ביצוע עסקאות, אמליץ עליך בחום”.

 

אבי קאופמן - מנכ"ל האקדמיה לפיננסים BDO

"מוצא לנכון לשבח את אייל פז על מסירותו ומקצועיותו. ממליץ בחום על אייל כמרצה וכמנטור"

“כמנכ”ל האקדמיה לפיננסים של BDO זיו האפט, אני מוצא זכות נעימה להמליץ על מר אייל פז. אייל מרצה באקדמיה לפיננסים במסגרת קורס “יסודות הביטוח” ומכשיר עשרות תלמידים לבחינות משרד האוצר.
מעבר לרמה המקצועית הגבוהה, בה מעביר אייל פז את החומר, אייל שחקן נשמה המלוא מובן המילה, וניכר כי לקח על עצמו להכשיר את הדור הבא של סוכני הביטוח, המשווקים והיועצים הפנסיוניים בישראל.
מוצא לנכון לשבח את אייל פז על מסירותו ומקצועיותו.
ממליץ בחום על אייל כמרצה וכמנטור.”

עמיחי יעקובי - קופירייטר

"בכל פגישה עם אייל אני מקבל כלים מעשיים נהדרים שעוזרים לי מיד להגדיל את הרווחים שלי."

“אייל מקצוען שמבין עניין ומגיע במהירות למה שבאמת חשוב. יש לו ניסיון עצום והבנה עסקית עמוקה. למרות רשימת הלקוחות המרשימה וההישגים הרבים שלו, אייל תמיד אנושי ושמח לעזור ולהעניק לכל בעל עסק. בכל פגישה איתו אני מקבל כלים מעשיים נהדרים שעוזרים לי מיד להגדיל את הרווחים שלי. ממליץ בחום!”

 
 
 

אריה תבל - סדנאות, מופעים, הרצאות והנחייה

"אייל ניחן ביכולת הבחנה חדה ומעשיות יוצאת דופן כאשר הוא מסייע לך לפרוש ולמפות את העסק שלך ולזהות את החסמים שלך להתפתחות."

“הפגישה הראשונה שלי עם אייל פז, הייתה התקפה של חיוניות, אופטימיות וכל מה שעושה טוב על הלב ובעיקר תחושת הביטחון שהוא נוסך בך, כשהוא נקרע מצחוק כשאני מציג בפניו קטעים מהמופע שלי, לא יודע אם זה אני או אולי עצם העובדה שההצגה הזו מתקיימת בבית קפה כשאנחנו מוקפים באנשים… על כל פנים אייל ניחן ביכולת הבחנה חדה ומעשיות יוצאת דופן כאשר הוא מסייע לך לפרוש ולמפות את העסק שלך ולזהות את החסמים שלך להתפתחות. הייחודיות של אייל היא מערכת הכלים שהוא מציב לרשותך, הפרקטיות ולא פחות חשובה, השפה שהוא יצר שמפשטת את ההבנה, בקיצור אם אתם בעלי עסק שרוצים לעלות מדרגה או יותר, אני ממליץ בחום לקבוע פגישה עם הבנאדם, מקסימום תצליחו!

מה ההשקעה שלך בפגישת הייעוץ העסקית?

ההשקעה שלך בפגישת הייעוץ היא 500 ש"ח כולל מע"מ בלבד!

עדיף לשלם כסף זול ולקבל עצות חכמות, בתמורה לכסף היקר שהעסק ירוויח בתמורה

יותר מזה, מכיוון שאני בטוח שתפיק תועלת מהפגישה, ובשביל השקט הנפשי שלך –

אני מעניק אחריות מלאה – כך, שאם תרגיש שלא קיבלת מהפגישה תמורה מלאה לכספך –

כספך יוחזר אליך במלואו!

ללא שאלות.

רוצה לפרוץ קדימה עם העסק?

לתיאום פגישת ייעוץ עסקית עם אייל פז, אנא מלא את פרטיך

258
בעלי עסקים לא טועים!
מוזמנים לשתף