תמחור - הדרכה בתשלום

איך להרוויח יותר כסף בפחות זמן?

עד כמה אפשר להעלות את המחיר מבלי לאבד את הלקוח?

  • איך תדעו אם השירות/המוצר שלכם זול מדי? 
  • איך תדעו לתמחר נכון? 
  • ומה אם הלקוח לא ישלם את המחיר שאתם דורשים? 

הדרכה מקיפה, עניינית ותמציתית שתסייע לכם להבין מה הוא ה’סמן’ הימני בהתמודדות עם סוגיות תמחור.  

מוזמנים להבין עד כמה אפשר להעלות את המחיר מבלי לאבד את הלקוח ולפעול בביטחון, בפשטות ובמקצועיות. 

“עצות חינם בדרך כלל עולות ביוקר”

מה היא ההשקעה הנדרשת ואיך רוכשים את הדרכת התמחור?
עלות ההדרכה רק 480 ש”ח (במקום 970 ש”ח)

רוב הבעיות בתמחור נובעות מכך שרבים מבעלי העסקים קובעים את המחיר על בסיס מחירי השוק, מתוך הטענה ש”אף אחד לא ישלם יותר”, “המצב במשק קשה” ועוד אמירות מסוג זה. 
אבל, לתמחר כך, זוהי שגיאה רווחת. אפשר לתמחר גם אחרת! והלקוחות גם ישלמו את המחיר שאתם דורשים.

תדעו איך לתמחר נכון וכתוצאה מכך תגדילו את שורת הרווח בצורה בטוחה, מדויקת ומעשית.

מה תקבלו בהדרכת התמחור?

ידע מעשי בתמחור: איך תוכלו לגבות את המקסימום

איך לתמחר מוצר/שירות כך שגם יקנו אותו וגם יהיה רווחי? ההדרכה מחדדת את החשיבה העסקית, כתוצאה מכך יפתחו בפניכם זוויות הסתכלות מגוונות שיסייעו לכם לתמחר נכון. הבנה של תהליכים והזדמנויות שיובילו אתכם לחשיבה מתודית ומנומקת.

פירוט מגוון שיטות תמחור למוצר או לשירות

תמחור מוצר נחשב לאחת המשימות המסובכות ביותר בעסק. מה הן הבעיות הנפוצות בתמחור? מה כדאי לעשות אם המוצר יקר ביחס לשוק? הצגת מגוון שיטות לתמחור מוצר/שירות. שיטות תמחור לבחירה נכונה, בהתאמה לסוג ולמיתוג העסק.

המדריך המלא שילמד אתכם לתמחר נכון

מה הם הפרמטרים הייחודיים שאותם יש לקחת בחשבון בבואנו לתמחר מוצר או שירות? מה הם חמשת השלבים באסטרטגיית התמחור? מה ההבדל בין תמחור להמחרה וכיצד המושגים יכולים להגדיל לכם את שורת הרווחים בעסק?

מה היא ההשקעה הנדרשת ואיך רוכשים את הדרכת התמחור?
עלות ההדרכה רק 480 ש”ח (במקום 970 ש”ח)
ייעוץ עסקי פיננסי כלכלי
אייל פז, בניית מודל תמחור נכון

קצת עלי ואודות הדרכת התמחור

אייל פז, יועץ עסקי בכיר בעל ניסיון של 25 שנה בתחום הייעוץ העסקי והפיננסי, מוביל בעלי עסקים להצלחות כלכליות, עסקיות ואישיות. עד היום ליווה ואימן מאות עסקים והעניק להם מגוון פתרונות במעטפת הכוללת: שיווק, מכירות, ניהול ופיננסים. 

השכלה: אייל בוגר תואר ראשון במשאבי אנוש ומדעי המדינה, אונ’ בר-אילן. לימודי כלכלה, האוניברסיטה הפתוחה. יועץ פנסיוני, המכללה לביטוח. בוגר קורס דירקטורים, המרכז הישראלי לניהול. וקורסים מקצועיים נוספים: תקשורת הישגית .C.F.A, אימון לטרנספורמציה ארגונית COACHING, סופרוויזר – בהצטיינות יתרה, המכללה לביטוח. תקשורת אישית, ניהול והנעת אנשי מכירות.

בהתבסס על הניסיון הרב, אייל פיתח מומחיות בתחום התמחור ותרגם אותה לשיטה מעשית, ברורה ומתוכננת היטב המוכיחה את עצמה פעם אחר פעם והעובדה היא שכל מי שמיישם את השיטה שאייל מטמיע – מרגיש ביטחון בהעלאת המחיר ובהגדלת שורת הרווח באופן משמעותי ופתאום מבין עד כמה אפשר להעלות את המחיר מבלי לאבד את הלקוח, כך שבשורה התחתונה, בעלי עסקים כמוך עושים יותר כסף בפחות זמן.

מה בהדרכת התמחור?

בסיום ההדרכה, יהיה לכם את כל המידע והידע לתמחר בצורה נכונה יותר לעסק שלכם. יותר מזה, הכל יהיה ברור ופשוט ליישום, במטרה לשפר את העסק ולהגדיל את הרווחיות!

מה היא ההשקעה הנדרשת ואיך רוכשים את הדרכת התמחור?
עלות ההדרכה רק 480 ש”ח (במקום 970 ש”ח)