קורס דיגיטלי - תמחור

הקורס הדיגיטלי שמלמד לתמחר נכון

בואו ללמוד עד כמה אפשר להעלות את המחיר מבלי לאבד את הלקוח

  • איך תדעו אם השירות/המוצר שלכם זול מדי? 
  • איך תדעו לתמחר נכון? 
  • ומה אם הלקוח לא ישלם את המחיר שאתם דורשים? 

קורס מקיף, ענייני ותמציתי שיסייע לך להבין מה הוא ה’סמן’ הימני בהתמודדות עם סוגיות של תמחור.  

מוזמנים להבין עד כמה אפשר להעלות את המחיר מבלי לאבד את הלקוח – בביטחון, בפשטות ובמקצועיות. 

“עצות חינם בדרך כלל עולות ביוקר”

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 149 ביקורות

רוב הבעיות בתמחור נובעות מכך שרבים מבעלי העסקים קובעים את המחיר על בסיס מחירי השוק, מתוך הטענה ש”אף אחד לא ישלם יותר”, “המצב במשק קשה” ועוד אמירות מסוג זה. אבל, לתמחר כך, זוהי שגיאה רווחת. אפשר לתמחר גם אחרת! והלקוחות גם ישלמו את המחיר שאתם דורשים.

אפשר לתמחר גם אחרת! והלקוחות גם ישלמו את המחיר שאתם דורשים. תדעו איך לתמחר נכון וכתוצאה מכך תגדילו את שורת הרווח בצורה בטוחה, מדויקת ומעשית.

מה תקבלו?

ידע מעשי בתמחור: איך תוכלו לגבות את המקסימום

איך לתמחר מוצר/שירות כך שגם יקנו אותו וגם יהיה רווחי? מה המאחורי הקלעים חידוד החשיבה העסקית כתוצאה מכך תפתחו זוויות הסתכלות מגוונות שיסייעו לכם לתמחר נכון. הבנה של תהליכים והזדמנויות שיובילו אתכם לחשיבה מתודית ומנומקת.

תגדילו את שורת הרווחיות ללא מאמץ

לקוחות לא אוהבים שמוכרים להם, אבל מאד אוהבים לקנות! תימנעו משיחות שכנוע מתישות שלא מובילות לשום מקום. בקורס הדיגיטלי תלמדו איך לנהל את שיחת המכירה, כך שהלקוח ישכנע את עצמו למה כדאי לו לקנות דווקא אצלך. התוצאה ברורה,

תחסכו כסף על שיווק ותגדילו את המכירות מכל לקוח

הידעת? גיוס לקוח חדש עולה פי 5 משימור לקוח קיים! בקורס הדיגיטלי תלמדו איך להגדיל את המכירות מהלקוחות הקיימים ומה הן הפעולות שכדאי לעשות מיד לאחר שהלקוח קנה מכם. וכבונוס, נלמד איך אפשר להשתמש בשירות לקוחות ככלי

ייעוץ עסקי פיננסי כלכלי
אייל פז, ייעוץ עסקי ופיננסי

קצת עלי ואודות הקורס

אייל פז, יועץ עסקי בכיר בעל ניסיון של 25 שנה בתחום הייעוץ העסקי והפיננסי, מוביל בעלי עסקים להצלחות כלכליות, עסקיות ואישיות. עד היום ליווה ואימן מאות עסקים והעניק להם מגוון פתרונות במעטפת הכוללת: שיווק, מכירות, ניהול ופיננסים. 

השכלה: אייל בוגר תואר ראשון במשאבי אנוש ומדעי המדינה, אונ’ בר-אילן. יועץ פנסיוני, המכללה לביטוח. בוגר קורס דירקטורים, המרכז הישראלי לניהול. וקורסים מקצועיים נוספים: תקשורת הישגית .C.F.A, אימון לטרנספורמציה ארגונית COACHING, סופרוויזר – בהצטיינות יתרה, המכללה לביטוח. תקשורת אישית, ניהול והנעת אנשי מכירות.

בהתבסס על הניסיון הרב, אייל פיתח מומחיות בתחום התמחור שיטה מעשית, ברורה ומתוכננת המוכיחה את עצמה פעם אחר פעם והעובדה היא שכל מי שמיישם את השיטה שאייל מטמיע – מרגיש ביטחון בהעלאת המחיר ובהגדלת שורת הרווח באופן משמעותי ופתאום מבין עד כמה אפשר להעלות את המחיר מבלי לאבד את הלקוח.

מה בתכנית?

  • מה ההבדל בין תמחור להמחרה?
  • מה הן הבעיות הנפוצות בתמחור?
  • מה הם חמשת השלבים באסטרטגיית ההמחרה?
  • מה הן שיטות ההמחרה המקובלות?
  • מה היא המחרה פסיכולוגית וכיצד ‘חוש הצדק’ בא לעזרתנו?

בסיום הקורס, יהיה לכם את כל המידע והידע לתמחר בצורה נכונה יותר לעסק שלכם. יותר מזה, הכל יהיה ברור ופשוט ליישום, במטרה להפוך את העסק לרווחי ויציב!

מה היא ההשקעה הנדרשת ואיך רוכשים את הקורס?

עלות הקורס הדיגיטלי 97 ש”ח בלבד (במקום 197 ש”ח) 

בלחיצה כאן רוכשים את הקורס