הקמת דף נחיתה

דף נחיתה שימשוך יותר לקוחות לעסק שלך

דף הנחיתה הוא כרטיס הביקור של העסק ומטרתו היא אחת:
למשוך לקוחות למלא פרטיהם ולרצות לעשות איתנו ביזנס.

הנוכחות הדיגיטלית באמצעות דף נחיתה מאפשרת לך להגיע לקהלי יעד פוטנציאליים, ללקוחות שצריכים את השירות שלך. דפי הנחיתה רספונסיבים, המותאמים לגלישה מכל סוגי המכשירים. מעוצבים בהתאם לתדמית של המותג ובהתאמה לדרישות הלקוח.

בעידן של היום כל עסק חייב להיות נוכח במדיה. באמצעות שיווק באמצעי המדיה ניתן להגדיל את החשיפה של העסק, להשיג יותר פניות, לייצר יותר תעבורה של לקוחות וכתוצאה מכך להגדיל את המכירות! 

המטרה: להעניק לך מעטפת שלמה של יכולות ולעטוף אותך בכלים יישומיים שבשורה התחתונה יקדמו לך את העסק ויגדילו לך את הרווחים. בשילוב כוחות שבו אני מנהלת המחלקה הדיגיטלית ובעלי מנהל את המחלקה של הפיתוח והקידום העסקי ואנחנו מביאים עסקים רבים להצלחה פעם אחר פעם.

דף נחיתה לעסק שלך עכשיו במבצע 1,500 ש"ח + מע"מ בלבד

  • דף נחיתה מרשים, מעוצב ומקצועי ברמה גבוהה.
  • כתיבה שיווקית שמושכת לקוחות.
  • גמישות בהזנת תכנים לבקשת הלקוח.
  • מותאם לגלישה מכל סוגי המכשירים.
  • משפטים שיווקיים-מכירתיים שלקוחות אוהבים.
  • ניהול שוטף של הדף וביצוע שינויים בהתאם לתוצאות.

למעבר לעמוד סליקה מאובטחת

למעבר לעמוד סליקה מאובטחת

רוצה להקים דף נחיתה לעסק שלך? נשמח לעזור

ניהול דף עסקי בפייסבוק

למה להתאמץ בשיווק העסק? פייסבוק יודע לעשות זאת בשבילנו! פייסבוק הוא כלי שיווקי מעולה שניתן לפרסם דרכו את העסק ממש מבלי לצאת מהבית. השירות כולל: פתיחת דף עסקי, ניהול קמפיינים, קידום ממומן, פילוח קהל היעד, טרגוט שבאמצעותו ניתן להגיע לקהל הספציפי הרלוונטי עבורך, רימרקטינג לאנשים שהתעניינו ולקהלים דומים. ניהול הדף כולל: שני פוסטים בשבוע, תמונות מעוצבות, וידאו, כתבות, מאמרים וכל חומר אחר לבקשתך. כתיבת הפוסטים ועבודת הקופירייטינג מתבצעת על-ידנו ברמה מקצועית גבוהה.

ניהול וקידום ערוץ יוטיוב

בין אם יש לכם עסק קטן או שאתם מנהלים חברה גדולה, פתיחת ערוץ יוטיוב היא דרך מצוינת לחשוף את המוצר או השירות שלכם לקהל הרחב. ניתן להעלות לערוץ סרטוני תדמית, הדרכות וכל חומר שעשוי לעניין את הקהל שלכם. הגולשים יוכלו להגיב ולתקשר עמכם.

פרסום בגוגל

רוצה למשוך יותר מבקרים לאתר? להגדיל את נפח המכירות? לעודד לקוחות להתקשר? לגרום ללקוחות לחזור? פרסום מקוון בשיטת "תשלום לכל קליק" (PPC), כאשר התשלום מבוצע רק כשמישהו לוחץ על המודעה. כולל מודעות עם אפשרות לחיוג מידי ו/או מודעות שיגיעו לדף נחיתה שבו הלקוח שלך משאיר את פרטיו.
פרסום ברשת המדיה באמצעות מודעות יזומות ובאנרים שיופיעו בפני הקהל הרלוונטי. ביצוע רימרקטינג אחר אלו שביקרו באתר שלך. הפרסום כולל ניתוח הנתונים בגוגל אנליטיקס וביצוע אופטימיזציה.

הקמה וניהול דפי נחיתה

דפי נחיתה הם כלי שיווקי המאפשר ללקוח להשאיר פרטים בכמה קליקים פשוטים. העניין הוא שהדף חייב להיות מושך, שיווקי ובנוי באופן כזה שבאמת יגרום ללקוח להשאיר פרטים. אנו מעניקים שירות של הקמת דפי נחיתה מעוצבים וניהול רשימות תפוצה.

עריכת וידאו

סרטוני תדמית ופרסומת ברמה גבוהה. עריכת וידאו מקצועית שחודרת לתודעת הלקוח, מציגה את יתרונות העסק שלך וגורמת לעוד לקוח לקנות אצלך.

ניהול וכתיבת תוכן - אתרי אינטרנט

כמה זמן לא פתחת את האתר שלך? האם כל מה שמופיע באתר שלך הוא רלוונטי? ניהול אתרי אינטרנט מיועד לעסקים ולחברות שאינם פנויים לבצע עבודות תוכן ותחזוקה לאתר. שירות הניהול כולל את כלל ההיבטים הנדרשים על מנת לקיים אתר אינטרנט עדכני, מקצועי, רלוונטי ומדויק לצורכי העסק שלך. במסגרת השירות תינתן תחזוקה שוטפת של אתרי וורדפרס ו-WIX, העלאת תכנים וחומרים, שיפור נראות האתר, עיצוב גרפי וכיו"ב.

הנחה ברכישת יותר מחבילת ניהול אחת
לרוכשים יותר מחבילת ניהול אחת יינתנו 25% הנחה
קופירייטינג שיווקי
תורידו לעצמכם מהראש את עבודת הכתיבה השיווקית, אנחנו נבצע אותה בשבילכם! ברמה מקצועית גבוהה ומבלי להטריח אתכם.
עבודה מקצועית
עבודה מהירה. זמינות גבוהה
שקיפות מלאה
הפעילות מתבצעת בשיתוף פעולה מלא ובשקיפות לנתונים ולביצועים. כמו כן, תיאום מלא בכל הנעשה בדף העסקי ובחשבון המודעות.
עריכת ווידאו
בונוס נוסף: עריכת ווידאו לתוכן ברמה גבוהה, הוספת לוגו, כתוביות, הדגשות ואפקטים.
עיצוב גרפי
עיצוב גרפי מושך המשלב טקסט ותמונה להעברת המסר באופן חד וברור.
הקודם
הבא