ימים
שעות
דקות
שניות

ההרשמה נסגרת בעוד…

ההרשמה נסגרת בעוד…

ימים
שעות
דקות
שניות

איזה יופי שגם אתה רוצה להצטרף למועדון 10!
המועדון יפתח להרשמה במועדים מיוחדים ול-24 ש' בלבד.
בינתיים, תוכל להירשם לרשימת ההמתנה ונודיע לך באופן אישי, כאשר המועדון יפתח להרשמה. 

"הצטרף למועדון הבלעדי של אייל פז "מועדון 10": הדרך הבטוחה להצלחה עסקית ופיננסית יציבה ורווחית"

הזדמנות (חד פעמית) להצטרף למועדון העסקים הבלעדי של אייל פז, קהילת העסקים המובילה בישראל
ב-97 שקל בלבד, לחודש הראשון

"קבל גישה בלעדית ל"מועדון 10" עם מאסטרקלאס בלייב בזום כל שבוע, עם הזדמנות לשאול שאלות, לקבל תשובות ולהטמיע בעסק שלך את
טכניקות השיווק והמכירות שייצרו עד היום, הכנסה גבוהה למאות בעלי עסקים" 

מה מחכה לך במועדון?

שלב 1 - אסטרטגיה עסקית


האם אתה מוכן להפוך את העסק שלך למוביל בתחומו?
במועדון 10 מבינים שהמפתח להצלחה עסקית אינו רק במכירות גבוהות, אלא באסטרטגיה עסקית מוקפדת ומדויקת. אסטרטגיה שמתחילה בחזון ומטרות ברורים, עוברת דרך ניתוח SWOT מעמיק, ומגיעה עד למחקר מתחרים ולקוחות. הצטרף עכשיו למועדון 10 ותראה שאתה לא רק עומד במטרות שלך, אלא גם מקדם אותן לרמה הבאה.

שלב 2 - בידול


האם אתה מוכן לבדל את העסק שלך מהמתחרים ולהפוך לבלתי נשכח בעיני הלקוחות?
אנו יודעים שהדרך להצלחה עוברת דרך יצירת בידול וייחודיות משמעותית בשוק. בידול שלא רק מציב אותך במקום הראשון בתודעת הלקוח, אלא גם מעניק לך יתרון תחרותי, בלתי ניתן להשוואה. הצטרף עכשיו למועדון 10 והפוך את העסק שלך לייחודי, בלתי נשכח ומוביל בתחומו!

שלב 3 - תמחור


האם אתה רוצה לדעת איך לתמחר את העסק באופן רווחי, ועדיין שהלקוח שלך יהיה מוכן לשלם?
אנו מבינים שאחד האתגרים הגדולים ביותר של בעלי עסקים הוא קביעת מחירים בצורה נכונה. מחיר הוא לא רק סכום - הוא מסר, הוא ערך, והוא אסטרטגיה. קביעת המחיר הנכון, יכולה להפוך את העסק שלך ליותר רווחי מאי פעם.

שלב 4 - שיווק


האם אתה יודע איך לבנות תכנית שיווקית שתפוצץ את המכירות שלך?
במועדון 10, מבינים שהשיווק הוא הלב הפועם של כל עסק. בניית תכנית שיווקית חכמה ויעילה יכולה להביא לך לקוחות חדשים ונאמנים. הצטרף עכשיו למועדון 10 ולמד לשווק את העסק שלך בצורה שתביא תוצאות מדהימות!

שלב 5 - מכירות


האם אתה מוכן להפוך את העסק שלך למכונת מכירות חסרת מעצורים?
אנו מאמינים שמכירות הן לא רק עניין של מזל, אלא של מיומנות, אסטרטגיה וניהול. עם הכלים הנכונים וההדרכה המתאימה, אתה וכל אנשי המכירות שלך יכולים להגיע להישגים שלא חלמת עליהם. הצטרף עכשיו למועדון 10 ותפרוץ את תקרת המכירות בעסק שלך, פעם אחר פעם!

שלב 6 - ניהול עסק


האם אתה מוכן להפוך את הניהול של העסק שלך לאפקטיבי יותר מאי פעם?
אנו יודעים שניהול עסק הוא אמנות שדורשת ידע, כלים ומיומנויות מיוחדות. ניהול אפקטיבי יכול להיות ההבדל בין עסק שמתקשה לעסק שמשגשג. הצטרף עכשיו למועדון 10 והפוך את הניהול של העסק שלך למשימה פשוטה, אפקטיבית ומשתלמת!

שלב 7 - ניהול פיננסי


האם אתה רוצה להבטיח את עתידו הכלכלי של העסק שלך על-ידי שליטה בניהול הפיננסי?
אנו מכירים בכך שניהול פיננסי נכון הוא המפתח להצלחה ויציבות עסקית. דוח תזרים מזומנים, הוצאות והכנסות, ניהול ההלוואות והאשראי העסקי, יכול להבטיח את עתיד העסק שלך ולהגביר את הרווחיות שלו. הצטרף עכשיו למועדון 10 והפוך את הניהול הפיננסי של העסק שלך לברור, מובן, מבוסס ומשתלם!

שלב 8 - שירות לקוחות


האם אתה מוכן להפוך את שירות הלקוחות שלך לנקודת חוזק שתגדיל את המכירות?
אנו מאמינים ששירות לקוחות מעולה הוא לא רק עניין של יחס טוב ואדיבות, אלא כלי עסקי חזק שיכול להביא להגדלת המכירות וליצירת נאמנות לקוח. הצטרף עכשיו למועדון 10 והפוך את שירות הלקוחות שלך למנוע צמיחה עסקית!

שלב 9 - כ"א וניהול עובדים


האם אתה מבין שכדי להגדיל ולייצב את העסק שלך, צריך גם לנהל עובדים?
אנו מבינים שעבודה בלי סוף של בעל העסק, לא תקדם אותו למקומות שהוא רוצה להגיע אליהם, לא מבחינת רווחיות ולא מבחינת שעות העבודה והוויתור על החיים האישיים וחיי המשפחה. לכן הדרך הנכונה בהגדלת העסק היא גיוס והפעלה נכונה של עובדים. הגדלת הפעילות העסקית, דורשת עובדים מרוצים ומנוהלים נכון והם גם המפתח להצלחה עסקית. הצטרף עכשיו למועדון 10 והפוך את ניהול המשאבים האנושיים והעובדים שלך, למרכיב קריטי בהצלחת העסק!

שלב 10 - פיתוח עסקי


האם אתה מוכן להפוך את העסק שלך לסיפור הצלחה?
בעולם העסקים המודרני, פיתוח עסקי הוא לא רק רעיון - זה חובה לכל עסק. אבל איך תגיע לשם? במועדון 10 של אייל פז, מציעים לך תכנית מקיפה שתעזור לך להפוך את החלומות העסקיים למציאות. נתמקד בחדשנות ויצירתיות, בפיתוח מוצרים ושירותים בשותפויות עסקיות ועוד. כי כל עסק יכול להגיע להצלחות גדולות ולמימוש הפוטנציאל בעזרת פיתוח עסקי נכון ומותאם. הצטרף אלינו ונעזור לך להפוך את העסק לסיפור הצלחה מעכשיו ולעתיד טוב הרבה יותר.

לקוחות מספרים

עובדת מול אייל כבר חודשיים וחצי, עסק בהקמה אייל מקצוען אמיתי מביא איתו המון ידע, יצירתי מאוד אסטרטג בין הטובים שפגשתי.מורגש מאוד שאכפת לו ברמה האישית ועם כל השאיפות הגדולות שלי הוא תמיד יחזק ויעזור למצוא את הדרכים איך כן לעשות את הכל ולא יגיד למה לאתודה על הכל!
אייל היקראין עליך בעולםאתה באמת אחד שיודע איך להפוך חלום למציאות.
אייל יועץ רציני. הוא לוקח פרוייקט ומברר את כל הפרטים לעומק. הייעוץ שלו מקצועי ומביא תוצאות. .
אייל פז הוא היועץ העסקי שלי. אייל עזר לי לקדם את הפעילות העסקית בצד הפיננסי והשיווקי והפך את העסק שלי למותג.
אייל הוא קודם כל בן אדם, כזה שמרגיש לך בנוח איתו. שלא שופט אותך ולא מאשים. אלא מחבק ומכיל ואוהב. העצות שלו יקרות מפז. והדרך בה מוביל את כל מי שבוחר לעבוד איתו ראויה להערצהתודה אייל על הכל!ממליץ בחום!
אייל הוא איש מקצועי ואנושי בצורה בלתי רגילה.עוזר/ עזר לנו מלא שכנראה בלעדיו לא היה לנו סיכוי.תודה רבה אייל על הכל
פגשתי אדם מקצועי בעל ערך מוסף לכל עסק.תודה אייל
פגשתי את אייל בכנס שבו הוא הרצה.עוד קודם לכנס - הייתה לנו שיחה שבה פגשתי אדם מקסים.כשאייל עלה לבמה והרצה - התרשמתי בצורה בלתי רגילה.הוא דיבר בדיוק על הכאבים של בעלי העסקים.ממש כמו לשים מראה מולך כבעל עסק ולהבין איפה כל הכאבים שלך ואיפה הבעיות שלך ולמה אתה לא גדל.אז אני הולך להיעזר בשירותי של אייל בקרוב מאוד ואני ממליץ גם לכם!
הייתי בהרצאה של אייל "מעסק מגיב לעסק יוזם" שהיתה פשוט מעולה, בזמן קצר אייל הצליח להעביר כמה נקודות מאוד חשובות בחיוך ובאנרגיות טובות.יצאתי עם הרבה חומר למחשבה ורעיונות איך לקדם את העסק.
הגעתי לאייל פז כשהייתי בדילמה האם לסגור את העסק או להמשיך קדימה, הייתי בעסק שעות ארוכות רק על מנת ל"שרוד" את הצ'ק הבא את התשלום הבא וכן הלאה.אייל נת לי להבין שאני עובד בעסק ולא בעל העסק ולכן אני במצבי ,לאחר תקופה של עבודה משותפת,עליתי בזכותו על דרך המלך.כיום אני עובד הרבה פחות ומרוויח הרבה יותר בזכותו.מלח הארץ .ממליץ ב 2 ידיים (אמיתי לחלוטין 1 ל1 ).
אייל פז הוא יועץ פיננסי מספר 1, מכיר אותו לפחות 10 שנים. הוא ייעץ לי פעמים רבות בענייני הפיננסיים האישיים והעסקיים. אדם אמין וערכי. אני ממליץ על אייל פז בחום!
וואותקשיבו... הוא באמת מיוחד💪🏻💪🏻💪🏻בשיחה אחת של שעה הוא פתח לי את העיניים ואת הראש וגרם לי להבין דברים שלא ידעתי מעולם על העסק שלימומלץ בחום מאודתודה אייל
נפגשתי עם אייל פז פגישת איבחון. הספיקה לי שעה אחת כדי להבין לאן אני לוקח את העסק שלי... בעזרת השם נתחיל איתו תהליךך ממליץ בחום.
נפגשתי עם אייל פז יש לציין1 שהוא בחור מדהים2 יש לו ידע מטורף על אופן הניהולי3 הוא פשוט מקצוען!כל מי שקצת מתלבט שיחליט! רק אייל פז!
אייל היקר,פגישה אחת מספיקה בהחלט להבין כמה אתה אדם ישר אמין ואיכותי והחשוב ביותר מיקצועי וסבלני,היודע להסביר לכל אדם היושב מולך את המהות ובעיקר עם רמת ידע כה גבוהה כשלך.עם כל האמון שאתה משדר,אתה משרה ביטחון רב ומדבר בגובה העיניים עם כולם.יחד עם זאת מותיר הנאה רבה וקשב רב לכל מי שיושב מולך.
שמי יוסי בוקי הבעלים של חברת אבי - אור לשיפוצים ובניה בע"מ. לפני מספר שנים הייתי עצמאי בחובות.לשמחתי הכרתי את אייל פז שליווה אותי תקופה ומאז הפכתי להיות חברה בע"מ עם עובדים ורווחים גדולים שלא הכרתי.וכמובן ויתרתי על "התענוג" להיות בחובות. מודה לבורא עולם שהפגיש אותי עם אייל פז. ממליץ בחום.
"טלי צהריים טובים,אייל פז ביקש שאבדוק איתךהאם תהי מעוניינת להגיע כאורחת לפודקאסט שלו: "בואו נעשה עסק"ולשוחח על*איך קמים ממשבר ומאיפה שואבים את הכוחות להעצמה אישית ועסקית?* "זאת ההודעה שקיבלתי מאדם בעל נתינה עצומה שהתרשם מהדרך וממסע חיי ומהשיתופים הרבים שאני נותנת כאן ובכלל במדיה.הרצון שלי לעזור לעוד נשים לקום ממשברים, לעזור לנשים לראות את האור הפנימי שגלום בתוכן ולבטא אותו בהתאם עושה את שלו ביום זה.אז הסכמתי והיום צילמנו את הראיון ובו אני מספרת בעדינות על אישה אחת שמאבדת בעל יקר ושני הורים בשנה וחצי !!!ויוצאת למסע של חיפוש עצמי.וכל זה עוד לא סיפרתי על המהמורות שליוו אותי בדרך, הכסף שהלך, כמות השרלטנים שפנו ופונים אליי ואני מנפה ,הקשיים עם הילדים המדהימים שלי, הקושי להיות עצמאית בתוך המציאות הזו ובכל זאת קמה ועושה את הבלתי יאומן קמה מלמטה מנקה את הלכלוך ובונה מחדש ויוצרת מציאות טובה יותר,שלווה ורגועה.אייל פז איש מדהים ידע לתת לי להרגיש בבית באולפן שאירח אותי, כאילו נולדתי למיקרופון😀נתן לי תחושה נעימהוהכי ידע לשאול את השאלות הנכונות.בקרוב הראיון עם סיפורי האישי והמאד מרגש ומעצים, שאפשר ללמוד ממנו רבות על איך לקום ממשבר ואיך להתמודד עם קשיים אישיים ועסקיים בהצלחה.תודה לך אייל פז על הזכות להיות חלק מהנתינה העצומה שלך. ♥️
מקצוען ברמה הכי גבוה שיש , מקשיב , סבלנימסביר הכול בצורה הכי ברורה ופשוטה שכול אחד יבין גם אנשים בלי נסיון בכלל ,כול הליווי הדרך עזרו לי מאוד לפתיחת העסק דברים שלא הייתי מבין ומצליח לבד !
אייל פז תודה רבה לך על הבנה בלתי שגרתיתיחסי אנוש נעים הליכות ובן א ד ם מעבר לכלבגלל זה כל מה שתיגע הופך לזהבתודה רבה שאתה זה אתה !.
אייל פז יקר מפז!!איש נעים וחכם בעל ידע מעשי ומקצועי בכל רזי העולם העסקי. את הידע שלו אין בשום מקום חוץ מבראש שלו. ממליץ בחום ❤️אני מיישם רק חלק מהדברים שלמדתי ממנו וכבר רואה תוצאות…
מקצוען בכול רמ"ח אבריו. בעל ערכים נהדרים
איל פז הוא מתנה אנושית. חכם קשוב ועם הרבה סבלנות. עזר לי מאד בעסק והוא מאד מומלץ לבדיקת כללית של ההתנהלות הכלכלית שלכם!!
הפגישה הראשונה שלי עם אייל פז, הייתה התקפה של חיוניות, אופטימיות וכל מה שעושה טוב על הלב ובעיקר תחושת הביטחון שהוא נוסך בך, כשהוא נקרע מצחוק כשאני מציג בפניו קטעים מהמופע שלי, לא יודע אם זה אני או אולי עצם העובדה שההצגה הזו מתקיימת בבית קפה כשאנחנו מוקפים באנשים... על כל פנים לאייל יש יכולת מדהימה לצחוק מבדיחה ומיד לאחר מכן להמשיך ולצחוק מהצחוק של עצמו, הוא ממש נהנה פעמיים ועוד בחינם... על כל פנים אייל ניחן ביכולת הבחנה חדה ומעשיות יוצאת דופן כאשר הוא מסייע לך לפרוש ולמפות את העסק שלך ולזהות את החסמים שלך להתפתחות. הייחודיות של אייל היא מערכת הכלים שהוא מציב לרשותך, הפרקטיות ולא פחות חשוב, השפה שהוא יצר שמפשטת את ההבנה להדיוטות שכמוני, בקיצור אם אתם בעלי עסק שרוצים לעלות מדרגה או יותר, אני ממליץ בחום לקבוע פגישה עם הבנאדם, מקסימום תצליחו!
מקצוען אמיתי,בעל ידע עצום,שווה כל שקל.
פגשתי מלא אנשי מקצוע וההשוואה לא דומה לאף אדם לפני כן.מידע חד ומדוייק שמבהיר את הכוונה שעוזר להגשים את החלום הפיננסיראיתי מקצועיות ומתן פתרונות שמשפר תוצאות באופן מיידי .מתוך הקלות שבו אתה מזהה את הבעיה ונותן פתרון מיידי .היכולת לקבל החלטות ביחד וללכת יד ביד גורם לתחושת בטחון .עוזר לחשוב בצורה ריאליתומנחית לקרקע ומוביל לחופש כלכלי .לקחת את הזמן ולעשות שטויות עד שמתעוררים קשה לתקןשתופסים הבנה מוצאים דרך חדשהממליצה להנות מהערך ומהמוצר.אייל פז אלוף האלופיםאפשר להיות בעל עסק ולחיות חיים ברורים ובחופש פיננסי .
את אייל פגשתי אחרי הרבה מאוד פעמים שראיתי שמתייגים אותו בהמלצות.הסתקרני והתחלתי לעקוב.נחשפתי לאתר מלא ערך, לפודקאסטים מעולים ולפוסטים שנונים עם המון ערך והומור.אזרתי אומץ והחלטתי לפנות אליו ישירות והוא רצה שנשוחח.אז אחרי שכבר שוחחנו ונפגשנו אני חייב להעיד על אייל פז שהוא אדם מקצוען עם נשמה ענקית!כל שיחה מתארכת בזכות האנרגיה הטובה והערך הרב שהוא נותן.אני שמח שהכרתי את אייל ואני לומד ממנו כל כך הרבה על עסקים, פיננסים ואנושיות.תודה אייל היקר, אתה אוצר עצום של ידע מקצועי ואנושי.
תודה על המון ערך וידע פרקטי ומחכים.
אדם מקסים מורה דרך אמיתי מומלץ מאוד !!!!!
מעבר למקצועיות הדיוק וההכוונה, אדם עם דופק לב נתינה ואהבה מומליצה בחום רב!!!
מלך הייתה פגישה מצוינת!!
ממליץ בחום חברים , לכול מי שרוצה לבנות אופק לעסק הפרטי שלו, זה לא יכול לקרות ללא ליווי וחשיבה לטווח הרחוק ,אין חכם כבעל הניסיון .אייל זה האיש
אייל בן אדם מקסים,הגון,בעל ידע נרחב והכי חשוב - מדבר בגובה העיניים 🙂
אייל אנושי מקצועי ואכפתי מאד. ההצלחה של התהליך חשובה לו מאד, תמיד זמין לשאלות ולעזרה ויודע לתת פתרונות יצירתיים לקידום העסק. אני ממליץ בחום לעבור איתו תהליך ליווי ושיפור העסק.
אייל יועץ מדהים שינה לי את החשיבה עזר לי למצוא כיוון וניתח לי את כל האופציות בצורה הכי טובה שיש. הפגישה איתו הייתה מעולה ואני מרגיש מצוין לאחריה
שירות מקצועי ואדיב.אייל ענה לפנייתי בחיבה גדולה ורצון עז לסייע.
כיף לקרוא ולהחכים. מעלה מחשבות ורעיונות יצירתיים. גורם לחשוב מחוץ לקופסא.
ממליץ בחום על אייל פז. בעל מקצוע מעולה. עצותיו העסקיות והפיננסיות שוות הרבה כסף.
איש שנושם את המקצוע.איש עם חזון ויידע. קולט מה הצרכים של הלקוח. איש מלא רצון ,אומץ לקדם ,להצליח להתפתח .מקרין רוגע עם כתפיים רחבות. איש אופקים .שווה להיות לצידו
אייל עזר לנו מאוד לקדם את חברתינוגם פן האנושי וכמובן במקצועימומלץ מאוד לכל בעל עסקאייל אתה אלוף
אייל הוא יועץ מקצועי עם רקע פיננסי, בעל ידע וניסיון רב ונותן ערך גדול ללקוח. מעבר לכך, אייל הוא לא רק יועץ טוב אלא בראש ובראשונה בן אדם נעים הליכות וחביב. ממליץ בחום!
אייל הוא איש יחיד ומיוחד. ראשית לכל הוא אדם עם לב ישר,פיו וליבו שווים .אייל הוביל בהצלחה תהליכים מורכבים בארגון בו אני עובדת.והביא איתו שינוי שיוביל ללא ספק לצמיחה בארגון והתרחבות ע"י פתרונות ארגוניים ומערכתיים למצב הקיים ובניית תהליכי עבודה יעילים ומעקב אישי שלו אחר יישומם בארגון . אייל בנה מערכת יעדים ומדדים להשגת המטרה אליה אנו חותרים וגייס לשם כך את כלל העובדים בארגון.בגישהאנושית חמה ומכילה . ללא ספק זכינו בו
עשיתי פגישה אחת עם אייל כדי להבין קצת יותר איך להתנהל נכון.אייל היה מקצועי, סבלני, מקסים ומעביר את החומר בצורה פשוטה לכל אוזן.אני באתי עם פוביה ממילים גדולות של הבנק וממספרים והוא הפשיט את הכל והסביר לי איך להשתפר, נתן כלים ושיטות להמשך ועשה לי חשק להבין יותר. תודה אייל אני אחזור לעוד מפגש בוודאות!
אני בחור צעיר בן 26 בעל מסעדה .עם שאיפות גדולות שלא הצלחתי לפענח אותם לפני שפגשתי את אייל פז !כל שיחה מרתקת ומצליחה להגשים את החלומות שלי יותר מהציפייה עצמה ומסתבר שגם הקופה של המסעדה נהנית מהעניין.אייל עוזר לי בתמחור,בבידול,באסטרטגיה ובצד הפיננסי ומשהו שלא ציפיתי גם בפסיכולוגיה של הלקוחות .מרוצה עד הסוףאוהבים אותך אייל❤️❤️
שמי ליאור ואני לקוח חדש של אייל פגישה אחר פגישה אני מתחיל להבין שאייל הוא לא רק יועץ הוא ממש שותף שלך לדרך ולתהליך וממש אכפת לו.דברתי עם כמה יועצים לפני שפגשתי את אייל אליו התחברתי כבר בשיחה הראשונה בקיצור שווה כל רגע ושקל
אנו בתהליך עם אייל , ההתרשמות מאייל , סופר מקצועי , המון ידע , ובעיקר מלווה איכותי לדרך .
מקצוען אמיתי, ידע עצום בשיווק ומכירות עם יחס אישי ואיכפתיות - ממליץ על אייל מנסיון ובאהבה גדולה 👌❤
אייל מדהים , המיקוד , פוקוס בהירות שלי השתנו משמעותית מרגע שעובד איתו , אדיב, נעים הליכות , סבלני ומקצועי, אין דברים כאלה
נפגשתי עם אייל פז בכדי לקבל ייעוץ עסקי בנושא ספציפי אייל הפתיע אותי ופרס מפני באופן רחב ביותר את הנושא ומה כדי לעשות ומה להזהר וואו הופתעתי תודה רבה לאייל פז ממליץ לכל בעל עסק להפגש איתו
js_loader

הזדמנות חד פעמית עד שהטיימר מגיע לאפס להיות חבר במועדון 10

רק ב 97 שקל לחודש הראשון!

* ללא התחייבות ובלי אותיות קטנות

אם תרצה לבטל את המנוי, שלח אלינו מייל ונבטל לך את המנוי.

אם אתה...

מנהל עסק בסביבה תחרותית,
רוצה לקבל יתרון משמעותי על המתחרים,
מבין שהגיע הזמן להניח את העסק שלך על מסילת ההצלחה ולהגביר את האפקטיביות,
מחפש דרכים לבדל את עצמך בשוק,
רוצה להבין איך לקבוע מחירים רווחיים ומבלי לאבד לקוחות,
מעוניין לנהל את העסק שלך בצורה יעילה וממוקדת,
מחפש דרכים לנהל את הפיננסים שלך בחכמה
ולשפר את תזרים המזומנים…

מועדון 10 של אייל פז מתאים לך בול !

הי, קוראים לי אייל פז, יועץ עסקי ופיננסי בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנה, מציע לך להצטרף למסע שישנה את הדרך בה אתה רואה את העסק שלך.

במהלך השנים, עזרתי למאות בעלי עסקים להגדיל את רווחיותם, לשפר את תהליכי הניהול ולבנות אסטרטגיות שיווק מנצחות. הצלחתי להביא עסקים לרווחיות גבוהה בעשרות אחוזים, ביחס למה שהיו לפני שעבדנו יחד, תוך שמירה על איזון בין העבודה לחיים האישיים.

במועדון 10, אני משלב את כל הידע והניסיון שצברתי, כדי להעניק לך את הכלים המתקדמים ביותר בתחום הניהול העסקי, השיווק, המכירות, התמחור והניהול הפיננסי. אני מאמין שכל בעל עסק יכול להגיע להצלחה עצומה, ואני כאן כדי להוביל אותך לשם.

אני מזמין אותך להצטרף אליי למועדון 10, ולגלות איך להפוך את העסק שלך למנוע צמיחה בלתי פוסק, תוך שמירה על איכות חיים גבוהה ומאוזנת. זה הזמן לקחת את העסק שלך צעד אחד קדימה, עם בעל ניסיון ומיומנות, שעבר את הדרך בעצמו, ויודע איך להוביל גם אותך להצלחה.

אייל פז תמונת פרופיל אתר ייעוץ עסקי
אייל פז ייעוץ עסקי ופיננסי
5.0
מבוסס על 246 ביקורות
אייל הוא יועץ מקצועי עם רקע פיננסי, בעל ידע וניסיון רב ונותן ערך גדול ללקוח. מעבר לכך, אייל הוא לא רק יועץ טוב אלא בראש ובראשונה בן אדם נעים הליכות וחביב. ממליץ בחום!
G. H
G. H
תודה על המון ערך וידע פרקטי ומחכים.
Bareket Michaeli
Bareket Michaeli
אייל הוא קודם כל בן אדם, כזה שמרגיש לך בנוח איתו. שלא שופט אותך ולא מאשים. אלא מחבק ומכיל ואוהב. העצות שלו יקרות מפז. והדרך בה מוביל את כל מי שבוחר לעבוד איתו ראויה להערצהתודה אייל על הכל!ממליץ בחום!
‫אִחְכִּי עַרַבִּי (המרכז ללימודי ערבית)‬‎
‫אִחְכִּי עַרַבִּי (המרכז ללימודי ערבית)‬‎
מקצוען אמיתי, ידע עצום בשיווק ומכירות עם יחס אישי ואיכפתיות - ממליץ על אייל מנסיון ובאהבה גדולה 👌❤
yaronnis
yaronnis
איל פז הוא מתנה אנושית. חכם קשוב ועם הרבה סבלנות. עזר לי מאד בעסק והוא מאד מומלץ לבדיקת כללית של ההתנהלות הכלכלית שלכם!!
Shahar Ben Barak
Shahar Ben Barak
עובדת מול אייל כבר חודשיים וחצי, עסק בהקמה אייל מקצוען אמיתי מביא איתו המון ידע, יצירתי מאוד אסטרטג בין הטובים שפגשתי.מורגש מאוד שאכפת לו ברמה האישית ועם כל השאיפות הגדולות שלי הוא תמיד יחזק ויעזור למצוא את הדרכים איך כן לעשות את הכל ולא יגיד למה לאתודה על הכל!
דנית שמש
דנית שמש
אייל הוא איש מקצועי ואנושי בצורה בלתי רגילה.עוזר/ עזר לנו מלא שכנראה בלעדיו לא היה לנו סיכוי.תודה רבה אייל על הכל
תמי חן
תמי חן
מקצוען בכול רמ"ח אבריו. בעל ערכים נהדרים
שחר אלמוגרבי
שחר אלמוגרבי
מלך הייתה פגישה מצוינת!!
Guy Tsezana
Guy Tsezana
אייל יועץ מדהים שינה לי את החשיבה עזר לי למצוא כיוון וניתח לי את כל האופציות בצורה הכי טובה שיש. הפגישה איתו הייתה מעולה ואני מרגיש מצוין לאחריה
אביהו בוקי
אביהו בוקי
וואותקשיבו... הוא באמת מיוחד💪🏻💪🏻💪🏻בשיחה אחת של שעה הוא פתח לי את העיניים ואת הראש וגרם לי להבין דברים שלא ידעתי מעולם על העסק שלימומלץ בחום מאודתודה אייל
ריטה לייזר
ריטה לייזר
אייל אנושי מקצועי ואכפתי מאד. ההצלחה של התהליך חשובה לו מאד, תמיד זמין לשאלות ולעזרה ויודע לתת פתרונות יצירתיים לקידום העסק. אני ממליץ בחום לעבור איתו תהליך ליווי ושיפור העסק.
adir segev
adir segev
פגשתי אדם מקצועי בעל ערך מוסף לכל עסק.תודה אייל
shpipo abu
shpipo abu
מקצוען ברמה הכי גבוה שיש , מקשיב , סבלנימסביר הכול בצורה הכי ברורה ופשוטה שכול אחד יבין גם אנשים בלי נסיון בכלל ,כול הליווי הדרך עזרו לי מאוד לפתיחת העסק דברים שלא הייתי מבין ומצליח לבד !
דן בן קיסוס
דן בן קיסוס
נפגשתי עם אייל פז פגישת איבחון. הספיקה לי שעה אחת כדי להבין לאן אני לוקח את העסק שלי... בעזרת השם נתחיל איתו תהליךך ממליץ בחום.
Elna
Elna
אייל פז הוא יועץ פיננסי מספר 1, מכיר אותו לפחות 10 שנים. הוא ייעץ לי פעמים רבות בענייני הפיננסיים האישיים והעסקיים. אדם אמין וערכי. אני ממליץ על אייל פז בחום!
Snapir Perez
Snapir Perez
אנו בתהליך עם אייל , ההתרשמות מאייל , סופר מקצועי , המון ידע , ובעיקר מלווה איכותי לדרך .
Gadi Haimovich
Gadi Haimovich
ממליץ בחום חברים , לכול מי שרוצה לבנות אופק לעסק הפרטי שלו, זה לא יכול לקרות ללא ליווי וחשיבה לטווח הרחוק ,אין חכם כבעל הניסיון .אייל זה האיש
avi tafra
avi tafra
אייל מדהים , המיקוד , פוקוס בהירות שלי השתנו משמעותית מרגע שעובד איתו , אדיב, נעים הליכות , סבלני ומקצועי, אין דברים כאלה
yaniv atarim
yaniv atarim
מעבר למקצועיות הדיוק וההכוונה, אדם עם דופק לב נתינה ואהבה מומליצה בחום רב!!!
אורלי רפאלי
אורלי רפאלי
שירות מקצועי ואדיב.אייל ענה לפנייתי בחיבה גדולה ורצון עז לסייע.
Tal Shmuely
Tal Shmuely
מקצוען אמיתי,בעל ידע עצום,שווה כל שקל.
udi
udi
תבור כהן
תבור כהן
איש שנושם את המקצוע.איש עם חזון ויידע. קולט מה הצרכים של הלקוח. איש מלא רצון ,אומץ לקדם ,להצליח להתפתח .מקרין רוגע עם כתפיים רחבות. איש אופקים .שווה להיות לצידו
EVELYNE KATRI
EVELYNE KATRI
"טלי צהריים טובים,אייל פז ביקש שאבדוק איתךהאם תהי מעוניינת להגיע כאורחת לפודקאסט שלו: "בואו נעשה עסק"ולשוחח על*איך קמים ממשבר ומאיפה שואבים את הכוחות להעצמה אישית ועסקית?* "זאת ההודעה שקיבלתי מאדם בעל נתינה עצומה שהתרשם מהדרך וממסע חיי ומהשיתופים הרבים שאני נותנת כאן ובכלל במדיה.הרצון שלי לעזור לעוד נשים לקום ממשברים, לעזור לנשים לראות את האור הפנימי שגלום בתוכן ולבטא אותו בהתאם עושה את שלו ביום זה.אז הסכמתי והיום צילמנו את הראיון ובו אני מספרת בעדינות על אישה אחת שמאבדת בעל יקר ושני הורים בשנה וחצי !!!ויוצאת למסע של חיפוש עצמי.וכל זה עוד לא סיפרתי על המהמורות שליוו אותי בדרך, הכסף שהלך, כמות השרלטנים שפנו ופונים אליי ואני מנפה ,הקשיים עם הילדים המדהימים שלי, הקושי להיות עצמאית בתוך המציאות הזו ובכל זאת קמה ועושה את הבלתי יאומן קמה מלמטה מנקה את הלכלוך ובונה מחדש ויוצרת מציאות טובה יותר,שלווה ורגועה.אייל פז איש מדהים ידע לתת לי להרגיש בבית באולפן שאירח אותי, כאילו נולדתי למיקרופון😀נתן לי תחושה נעימהוהכי ידע לשאול את השאלות הנכונות.בקרוב הראיון עם סיפורי האישי והמאד מרגש ומעצים, שאפשר ללמוד ממנו רבות על איך לקום ממשבר ואיך להתמודד עם קשיים אישיים ועסקיים בהצלחה.תודה לך אייל פז על הזכות להיות חלק מהנתינה העצומה שלך. ♥️
טלי לטי
טלי לטי
את אייל פגשתי אחרי הרבה מאוד פעמים שראיתי שמתייגים אותו בהמלצות.הסתקרני והתחלתי לעקוב.נחשפתי לאתר מלא ערך, לפודקאסטים מעולים ולפוסטים שנונים עם המון ערך והומור.אזרתי אומץ והחלטתי לפנות אליו ישירות והוא רצה שנשוחח.אז אחרי שכבר שוחחנו ונפגשנו אני חייב להעיד על אייל פז שהוא אדם מקצוען עם נשמה ענקית!כל שיחה מתארכת בזכות האנרגיה הטובה והערך הרב שהוא נותן.אני שמח שהכרתי את אייל ואני לומד ממנו כל כך הרבה על עסקים, פיננסים ואנושיות.תודה אייל היקר, אתה אוצר עצום של ידע מקצועי ואנושי.
שלומי בן חמו
שלומי בן חמו
אייל הוא איש יחיד ומיוחד. ראשית לכל הוא אדם עם לב ישר,פיו וליבו שווים .אייל הוביל בהצלחה תהליכים מורכבים בארגון בו אני עובדת.והביא איתו שינוי שיוביל ללא ספק לצמיחה בארגון והתרחבות ע"י פתרונות ארגוניים ומערכתיים למצב הקיים ובניית תהליכי עבודה יעילים ומעקב אישי שלו אחר יישומם בארגון . אייל בנה מערכת יעדים ומדדים להשגת המטרה אליה אנו חותרים וגייס לשם כך את כלל העובדים בארגון.בגישהאנושית חמה ומכילה . ללא ספק זכינו בו
Smadar Kedem
Smadar Kedem
פגשתי מלא אנשי מקצוע וההשוואה לא דומה לאף אדם לפני כן.מידע חד ומדוייק שמבהיר את הכוונה שעוזר להגשים את החלום הפיננסיראיתי מקצועיות ומתן פתרונות שמשפר תוצאות באופן מיידי .מתוך הקלות שבו אתה מזהה את הבעיה ונותן פתרון מיידי .היכולת לקבל החלטות ביחד וללכת יד ביד גורם לתחושת בטחון .עוזר לחשוב בצורה ריאליתומנחית לקרקע ומוביל לחופש כלכלי .לקחת את הזמן ולעשות שטויות עד שמתעוררים קשה לתקןשתופסים הבנה מוצאים דרך חדשהממליצה להנות מהערך ומהמוצר.אייל פז אלוף האלופיםאפשר להיות בעל עסק ולחיות חיים ברורים ובחופש פיננסי .
אורטל פייביש
אורטל פייביש
אני בחור צעיר בן 26 בעל מסעדה .עם שאיפות גדולות שלא הצלחתי לפענח אותם לפני שפגשתי את אייל פז !כל שיחה מרתקת ומצליחה להגשים את החלומות שלי יותר מהציפייה עצמה ומסתבר שגם הקופה של המסעדה נהנית מהעניין.אייל עוזר לי בתמחור,בבידול,באסטרטגיה ובצד הפיננסי ומשהו שלא ציפיתי גם בפסיכולוגיה של הלקוחות .מרוצה עד הסוףאוהבים אותך אייל❤️❤️
בר סלמס
בר סלמס
אייל היקראין עליך בעולםאתה באמת אחד שיודע איך להפוך חלום למציאות.
קובי נפתלי
קובי נפתלי
הפגישה הראשונה שלי עם אייל פז, הייתה התקפה של חיוניות, אופטימיות וכל מה שעושה טוב על הלב ובעיקר תחושת הביטחון שהוא נוסך בך, כשהוא נקרע מצחוק כשאני מציג בפניו קטעים מהמופע שלי, לא יודע אם זה אני או אולי עצם העובדה שההצגה הזו מתקיימת בבית קפה כשאנחנו מוקפים באנשים... על כל פנים לאייל יש יכולת מדהימה לצחוק מבדיחה ומיד לאחר מכן להמשיך ולצחוק מהצחוק של עצמו, הוא ממש נהנה פעמיים ועוד בחינם... על כל פנים אייל ניחן ביכולת הבחנה חדה ומעשיות יוצאת דופן כאשר הוא מסייע לך לפרוש ולמפות את העסק שלך ולזהות את החסמים שלך להתפתחות. הייחודיות של אייל היא מערכת הכלים שהוא מציב לרשותך, הפרקטיות ולא פחות חשוב, השפה שהוא יצר שמפשטת את ההבנה להדיוטות שכמוני, בקיצור אם אתם בעלי עסק שרוצים לעלות מדרגה או יותר, אני ממליץ בחום לקבוע פגישה עם הבנאדם, מקסימום תצליחו!
סדנאות צחוק עם אריה תבל
סדנאות צחוק עם אריה תבל
אייל פז הוא היועץ העסקי שלי. אייל עזר לי לקדם את הפעילות העסקית בצד הפיננסי והשיווקי והפך את העסק שלי למותג.
sandak restaurant
sandak restaurant
הגעתי לאייל פז כשהייתי בדילמה האם לסגור את העסק או להמשיך קדימה, הייתי בעסק שעות ארוכות רק על מנת ל"שרוד" את הצ'ק הבא את התשלום הבא וכן הלאה.אייל נת לי להבין שאני עובד בעסק ולא בעל העסק ולכן אני במצבי ,לאחר תקופה של עבודה משותפת,עליתי בזכותו על דרך המלך.כיום אני עובד הרבה פחות ומרוויח הרבה יותר בזכותו.מלח הארץ .ממליץ ב 2 ידיים (אמיתי לחלוטין 1 ל1 ).
יעקב כהן
יעקב כהן
אייל פז תודה רבה לך על הבנה בלתי שגרתיתיחסי אנוש נעים הליכות ובן א ד ם מעבר לכלבגלל זה כל מה שתיגע הופך לזהבתודה רבה שאתה זה אתה !.
לאה מירילשוילי
לאה מירילשוילי
שמי ליאור ואני לקוח חדש של אייל פגישה אחר פגישה אני מתחיל להבין שאייל הוא לא רק יועץ הוא ממש שותף שלך לדרך ולתהליך וממש אכפת לו.דברתי עם כמה יועצים לפני שפגשתי את אייל אליו התחברתי כבר בשיחה הראשונה בקיצור שווה כל רגע ושקל
ליאור קונקי
ליאור קונקי
אדם מקסים מורה דרך אמיתי מומלץ מאוד !!!!!
ישראל תלמיד
ישראל תלמיד
אייל בן אדם מקסים,הגון,בעל ידע נרחב והכי חשוב - מדבר בגובה העיניים 🙂
Tal Elfaks
Tal Elfaks
אייל עזר לנו מאוד לקדם את חברתינוגם פן האנושי וכמובן במקצועימומלץ מאוד לכל בעל עסקאייל אתה אלוף
מאור פאט
מאור פאט
רפאל ליבור
רפאל ליבור
אייל יועץ רציני. הוא לוקח פרוייקט ומברר את כל הפרטים לעומק. הייעוץ שלו מקצועי ומביא תוצאות. .
Giora Tamir
Giora Tamir
כיף לקרוא ולהחכים. מעלה מחשבות ורעיונות יצירתיים. גורם לחשוב מחוץ לקופסא.
israel merovici
israel merovici
אייל פז יקר מפז!!איש נעים וחכם בעל ידע מעשי ומקצועי בכל רזי העולם העסקי. את הידע שלו אין בשום מקום חוץ מבראש שלו. ממליץ בחום ❤️אני מיישם רק חלק מהדברים שלמדתי ממנו וכבר רואה תוצאות…
Ehud taitz
Ehud taitz
שמי יוסי בוקי הבעלים של חברת אבי - אור לשיפוצים ובניה בע"מ. לפני מספר שנים הייתי עצמאי בחובות.לשמחתי הכרתי את אייל פז שליווה אותי תקופה ומאז הפכתי להיות חברה בע"מ עם עובדים ורווחים גדולים שלא הכרתי.וכמובן ויתרתי על "התענוג" להיות בחובות. מודה לבורא עולם שהפגיש אותי עם אייל פז. ממליץ בחום.
Yossi Buki
Yossi Buki
פגשתי את אייל בכנס שבו הוא הרצה.עוד קודם לכנס - הייתה לנו שיחה שבה פגשתי אדם מקסים.כשאייל עלה לבמה והרצה - התרשמתי בצורה בלתי רגילה.הוא דיבר בדיוק על הכאבים של בעלי העסקים.ממש כמו לשים מראה מולך כבעל עסק ולהבין איפה כל הכאבים שלך ואיפה הבעיות שלך ולמה אתה לא גדל.אז אני הולך להיעזר בשירותי של אייל בקרוב מאוד ואני ממליץ גם לכם!
שמוליק חזן
שמוליק חזן
נפגשתי עם אייל פז בכדי לקבל ייעוץ עסקי בנושא ספציפי אייל הפתיע אותי ופרס מפני באופן רחב ביותר את הנושא ומה כדי לעשות ומה להזהר וואו הופתעתי תודה רבה לאייל פז ממליץ לכל בעל עסק להפגש איתו
עידן חיימוב
עידן חיימוב
אייל היקר,פגישה אחת מספיקה בהחלט להבין כמה אתה אדם ישר אמין ואיכותי והחשוב ביותר מיקצועי וסבלני,היודע להסביר לכל אדם היושב מולך את המהות ובעיקר עם רמת ידע כה גבוהה כשלך.עם כל האמון שאתה משדר,אתה משרה ביטחון רב ומדבר בגובה העיניים עם כולם.יחד עם זאת מותיר הנאה רבה וקשב רב לכל מי שיושב מולך.
רבקה ול
רבקה ול
הייתי בהרצאה של אייל "מעסק מגיב לעסק יוזם" שהיתה פשוט מעולה, בזמן קצר אייל הצליח להעביר כמה נקודות מאוד חשובות בחיוך ובאנרגיות טובות.יצאתי עם הרבה חומר למחשבה ורעיונות איך לקדם את העסק.
מור אלחנטי מזרחי
מור אלחנטי מזרחי
נפגשתי עם אייל פז יש לציין1 שהוא בחור מדהים2 יש לו ידע מטורף על אופן הניהולי3 הוא פשוט מקצוען!כל מי שקצת מתלבט שיחליט! רק אייל פז!
ליאור ליאור
ליאור ליאור
ממליץ בחום על אייל פז. בעל מקצוע מעולה. עצותיו העסקיות והפיננסיות שוות הרבה כסף.
gavriel elkahal
gavriel elkahal
עשיתי פגישה אחת עם אייל כדי להבין קצת יותר איך להתנהל נכון.אייל היה מקצועי, סבלני, מקסים ומעביר את החומר בצורה פשוטה לכל אוזן.אני באתי עם פוביה ממילים גדולות של הבנק וממספרים והוא הפשיט את הכל והסביר לי איך להשתפר, נתן כלים ושיטות להמשך ועשה לי חשק להבין יותר. תודה אייל אני אחזור לעוד מפגש בוודאות!
Adi Ifargan
Adi Ifargan
js_loader
העניין כזה...

לא כל אחד יכול להרשות לעצמו את הליווי המקצועי שאני מציע, שעלותו יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים… אבל המטרה שלי היא לעזור לך, להשפיע ולהוביל כמה שיותר בעלי עסקים להצלחה משמעותית ולרווחים מתמידים.

הבנתי, שלטובת בעלי עסקים כמוך, שמאד רוצים להצליח, אבל די כבד עליהם המחירים של הייעוץ העסקי 1:1 – יש צורך ליצור מסלול נגיש יותר, שיאפשר לכל בעל עסק, להפיק את המרב מהעסק שהוא בנה במו ידיו.

זו גם הסיבה שהקמתי את מועדון 10 – כדי להביא את הידע, הניסיון והכלים שלי לכל בעל עסק שרוצה להצליח, להתפתח ולהגדיל את הרווחיות.

המועדון מהווה הזדמנות ייחודית לכל בעל עסק להפוך את החלום למציאות, ולהגשים את הפוטנציאל האמיתי שלו ושל העסק שלו.

אם אתה קורא את הדף הזה, זה כבר אומר שעשית את הצעד הראשון בדרך להצלחה.

אחרי תקופה ארוכה של הקמת המועדון, הדלתות נפתחות

עד שהטיימר מגיע לאפס…

הזדמנות חד פעמית עד שהטיימר מגיע לאפס להיות חבר במועדון 10

רק ב 97 שקל לחודש הראשון!

* ללא התחייבות ובלי אותיות קטנות

אם תרצה לבטל את המנוי, שלח אלינו מייל ונבטל לך את המנוי.

מפת הדרכים של מועדון 10

מפת הדרכים של מועדון 10

המועדון שיקח את העסק שלך לרמה הבאה ב-10 שלבים

מועדון 10 - כרטיס חברות במועדון

גישה לכל השיעורים המוקלטים, המאמרים והפודקאסטים

מועדון 10 מציע לך חשיפה לתוכן מתקדם והמוביל בישראל בתחומים של שיווק, מכירות, תמחור, ניהול עסק ופיננסים, כדי להבטיח שהעסק שלך יהיה תמיד צעד אחד קדימה.

ZOOM שבועי

כל שבוע תקבל לינק לשידור זום שבו יועבר מאסטרקלאס קבוצתי של עד 60 דקות, שידאג שתמיד תישאר על המסלול ושתתקדם עם העסק שלך בצורה נכונה.

אם פספסת את הלייב

פספסת את השיעור? לא נורא... ההקלטה מחכה לך באתר הקורס תוך 24 שעות מרגע השידור והיא תהיה זמינה לצפייה כל עוד אתה חבר במועדון 10.

קבוצת ווצאפ סגורה

עם הצטרפותך למועדון, תיכנס לקבוצת ווצאפ סגורה ואקסקלוסיבית השמורה לחברי המועדון בלבד.

הסוף לחוסר הוודאות

אם יש לך שאלה, בכל לייב יהיה זמן מוקצה לשאלות ותשובות, וכמובן, תוכל גם לשאול בקבוצה הסגורה שלנו. זהו המקום שבו תמצא תמיכה, ייעוץ ותשובות מקצועיות לכל השאלות שעולות במהלך ניהול העסק.

חשיפה לתכנים שעבדו אצל מאות בעלי עסקים

במועדון, תקבל גישה למידע וכלים שיאפשרו לך להוביל, לחדש ולהתפתח בכל רגע נתון, תוך שמירה על יתרון תחרותי משמעותי.

קהילת העסקים

השתייכות לקהילה עוצמתית, תומכת ועוזרת. עם ההצטרפות למועדון 10, כבר לא תהיה בודד ולא תצטרך להתמודד לבדך עם האתגרים שבניהול העסק.

הזדמנות חד פעמית עד שהטיימר מגיע לאפס, להיות חבר במועדון 10, במבצע של 75% לחודש הראשון בלבד

Basic

כרטיס כניסה למועדון 10
397
לחודש
  • גישה לסדנת מאסטרקלאס בזום כל שבוע
  • גישה לקהילה של המועדון
  • אפשרות לשאול שאלות ולקבל תשובות
  • גישה חופשית לספריית מאמרים פודקאסטים ועוד
כמה מילים לסיום...

אם הגעת עד לכאן, אני יודע שאתה יזם שמעוניין לחזק את העסק שלו, יזם שרוצה להרוויח טוב מהעסק שלו. כי איזה סיבה משכנעת יש לפתוח עסק במדינת ישראל, אם לא בשביל להתפרנס ממנו בכבוד, להרוויח ממנו וכן.. 

גם לעשות ממנו הרבה כסף.

אבל כפי שכבר הבנת, בעולם דינמי שמתקדם כל כך מהר, כדי להרוויח טוב מהעסק, חייבים להתעדכן ולהתאים את עצמנו ואת העסק שלנו למציאות המשתנה.

מעבר לכך, אתה בטח מרגיש שלא קל להיות לבד בכיסא של בעל העסק.. פשוט להיות בודד.. ומי מבין אותך? למי אתה יכול לספר את הסודות שלך? למי?? וזה בדיוק מה שמועדון 10 מציע לך: להשתייך לקהילת עסקים חזקה, מכוונת ותומכת!

אולי אתה לא יודע, אבל…

במהלך השנים, עברתי דרך ארוכה ומאתגרת עד שנהייתי יועץ לעסקים. התמודדתי עם קשיים רבים, ראיתי את העסק המשפחתי שלנו נסגר בעקבות תחרות לא הוגנת וחובות. אבל מתוך הקשיים האלה למדתי את השיעורים החשובים ביותר שלי. היום, אני משתף את הידע והניסיון שלי עם בעלי עסקים אחרים, ומוביל אותם להצלחות מרשימות.

עבדתי עם 83 חברות שהיה להן מחזור שנתי ממוצע של 26 מיליון שקל ובעבודה משותפת הצלחנו להגדיל את המחזור ב 37% כבר בשנה הראשונה וב 22% בשנה השנייה, בממוצע. ב 11 מקרים, העברתי חברות מהפסדים לרווחים משמעותיים, מה שאפשר יצירת הון ושגשוג לחברה כולה.

במהלך השנים, הצלחתי להוביל עסקים רבים להצלחה, להגדיל את רווחיותם, לייעל ולשפר את תהליכי העבודה שלהם. עכשיו, אני רוצה לעשות את אותו הדבר בשבילך, במועדון 10.

קח הזדמנות חד פעמית להצטרף למועדון 10 שייקח את העסק שלך לרמה הבאה ב 10 שלבים
ב - 97 שקל בלבד לחודש הראשון !

* ללא התחייבות ובלי אותיות קטנות

תקנון המועדון

* מטעמי נוחות בלבד, כתוב התקנון בלשון זכר. כל שנכתב בלשון זכר יש לראותו גם בלשון נקבה.