איך לאהוב מכירות, לסגור עסקאות ולהרוויח יותר כסף?

איך לגרום ללקוחות להוציא את הארנק ולשלם דווקא אצלכם בעסק?

  • רוצים למכור יותר?
  • רוצים להבין מה היא הנוסחה לסגירת העסקה הקרובה?
  • רוצים לקבל טקטיקות מכירה שיביאו לכם הרבה לקוחות משלמים?

      אם עניתם “כן”, אתם במקום הנכון!

מוזמנים לסגור הרבה יותר עסקאות
בביטחון, בפשטות ובמקצועיות. 

“אם לא פותחים את הפה, הדג לא נתפס”

הדרכה שתעזור לכם לבסס פעילות קבועה שתגדיל לכם את המכירות, ההדרכה תלמד אתכם באילו טקטיקות מכירה לפעול ואיך לעשות את זה נכון, כך שתהיו הרבה יותר יעילים ותחסכו זמן, מאמצים וכסף.

תהיה לכם שליטה על המכירה הקרובה ותדעו מה הן טכניקות המכירה שיובילו אתכם להצלחה בטוחה, פשוטה וקלה.

מה היא ההשקעה הנדרשת ואיך רוכשים את ההדרכה?
עלות ההדרכה רק 480 ש”ח (במקום 970 ש”ח)

מה מחכה לכם בהדרכת המכירות?

תקבלו תכנית פעולה מדויקת להגדלת רווחיות העסק

הדרך המהירה ביותר להגדלת רווחיות העסק היא באמצעות סגירת יותר עסקאות, אבל איך עושים את זה? בהדרכה תלמדו צעד אחר צעד בצורה ברורה ומדויקת איך להוביל את הלקוחות לסגירת העסקה הקרובה ללא צורך בשכנוע או במאמץ. התוצאה ברורה, יותר עסקאות בפחות כוחות ובפחות זמן!

תגדילו את אחוז הסגירה: יותר עסקאות בפחות זמן!

לקוחות לא אוהבים שמוכרים להם, אבל מאד אוהבים לקנות! הימנעו משיחות שכנוע מתישות שלא מובילות לשום מקום. בהדרכה תלמדו איך לזהות את הלקוחות הבשלים, במה להתמקד בשיחת המכירה, כך שהלקוח ישכנע את עצמו למה כדאי לו לקנות דווקא אצלך.

תחסכו כסף על שיווק ותגדילו את המכירות מכל לקוח

הידעת? גיוס לקוח חדש עולה פי 5 משימור לקוח קיים! בהדרכה תלמדו איך להגדיל את המכירות מהלקוחות הקיימים ומה הן הפעולות שכדאי לעשות מיד לאחר שהלקוח קנה מכם. וכבונוס, תקבלו סרטוני הדרכה לחיזוק המנטליות וזריקת מוטיבציה שתעזור לכם להניע את עצמכם מחדש.

ייעוץ עסקי פיננסי כלכלי
אייל פז, מומחה להגדלת המכירות בעסק

קצת עלי ואודות הדרכת מכירות

אייל פז, יועץ עסקי בכיר בעל ניסיון רב בהובלת תהליכי שינוי והבראה של עסקים וחברות במשק. עד היום ליווה ואימן מאות עסקים והעניק להם מגוון פתרונות במעטפת הכוללת: שיווק, מכירות, ניהול ופיננסים. 

השכלה: אייל בוגר תואר ראשון במשאבי אנוש ומדעי המדינה, אונ’ בר-אילן. לימודי כלכלה, האוניברסיטה הפתוחה. יועץ פנסיוני, המכללה לביטוח. בוגר קורס דירקטורים, המרכז הישראלי לניהול. וקורסים מקצועיים נוספים: תקשורת הישגית .C.F.A, אימון לטרנספורמציה ארגונית COACHING, סופרוויזר – בהצטיינות יתרה, המכללה לביטוח. תקשורת אישית, ניהול והנעת אנשי מכירות.

אייל עוסק במכירות עוד מנערותו, התחיל כאיש המכירות של העסק המשפחתי שניהלו הוריו, לאחר הצבא היה איש המכירות של העיתון המצליח “גלובס”, לאחר מכן היה אמון על הכשרת סוכנים בתחום המכירות, במסגרת הכשרתם העביר להם הכשרות בתחום: אמנות המכירה, טקטיקות מכירה, שפת גוף, התמודדות עם התנגדויות, סימולציות. לאחר מכן, שימש אייל כסופרווייזר באחת מחברות הביטוח הגדולות, במסגרת התפקיד היה אחראי על הקמה וגיבוש קבוצת סוכני ביטוח, העמקת נתח השוק ונתח לקוח (והגדלת נפח המכירות ב 200%!).

נוהגים לכנות אותו “תותח מכירות”. בהתבסס על הניסיון הרב, אייל פיתח את המומחיות בתחום המכירות לשיטה מעשית, ברורה ומתוכננת המוכיחה את עצמה פעם אחר פעם והעובדה היא שכל מי שמיישם את השיטה שאייל מטמיע – מגדיל את המכירות באופן משמעותי ופתאום מבין איך כדי לגרום ללקוח לקנות מבלי למכור לו. 

מה היא ההשקעה הנדרשת ואיך רוכשים את ההדרכה?
עלות ההדרכה רק 480 ש”ח (במקום 970 ש”ח)

מה בתכנית?

בסיום ההדרכה, יהיה לכם את כל המידע והידע להגדלת המכירות ולסגירת העסקה הקרובה. יותר מזה, הכל יהיה ברור ופשוט ליישום, במטרה להפוך את העסק לרווחי ויציב!

מה היא ההשקעה הנדרשת ואיך רוכשים את ההדרכה?
עלות ההדרכה רק 480 ש”ח (במקום 970 ש”ח)