לשיחת ייעוץ חייגו עכשיו

ייעוץ עסקי לחברות

איך ייעוץ עסקי יצמיח את החברה שלך?

מתעניינים בייעוץ עסקי לחברות? ניהול חברה רווחית במשק הישראלי זו משימה כלל לא פשוטה. התחרות על המשאבים גדולה ולא משנה באיזה תחום עיסוק מדובר. נוסף על כך, התנודתיות במשק גבוהה, המצב הביטחוני מאיים להפתיע ולחתוך את תנופת הצמיחה ואי היציבות מאיימת על כל חברה באשר היא. בטוחים שלחברה שלכם יש פוטנציאל רב? שעם קצת ניסיון ועוד כמה מהלכים נכונים תצליחו להצעיד אותה קדימה ולהיות המובילים בתחום? גם אני מאמין בכם! 

תוכן עניינים

הצלחה עסקית – חברות בצמיחה מתמדת

ייעוץ עסקי לחברות מסייע להגדיל את הרווחיות ולהביא לצמיחה עקבית באמצעות יסודות יציבים והקפדה על עקרונות שמרניים, אך גמישים.
גם כאשר המשק בצמיחה והנתונים הכלכליים מוכיחים זאת, לא בטוח שאתם מרגישים שגם החברה שלכם נכללת בסטטיסטיקה. למען תכלית זו אנו מעניקים שירותנו, ראשית בכדי להכיר את החברה לעומק ולעמוד על המבנה הארגוני שלה, על מחלקותיה השונות והגדרת תפקידן, תחומי הפעילות, שיטת הניהול, רווחיות הפרויקטים, התקשרויות מול ספקים, שיתופי פעולה עסקיים, התכנית העסקית הקיימת, מודל התמחור, הדוחות הכלכליים, מתחרים, שוק ועוד. 

מתבצעת סריקה יסודית בכלל תחומי הפעילות והענפים שבהם עוסקת החברה, כך שאתם מקבלים תמונת מצב על המתרחש בחברה מבחינה עסקית ופיננסית. לאחר ביצוע האבחון וגיבוש תמונת המצב, מועברות המלצות בתחומי הפעילות השונים, כגון: בניית אסטרטגיה עסקית, תובנות מרכזיות – ממסלולי השיווק והפרסום הקיימים, גיוס עובדים, שיפור הניהול בחברה ועוד. 

פיתוח עסקי לחברות

התבוננות מעמיקה לתוככי החברה, לרוב מעלה אינספור תובנות משמעותיות המקוטלגות לפי סדר עדיפות שבבסיסו כאמור, מדד הרווחיות – זה משמש כאבן דרך לשינויים הנדרשים לשם צמיחה והתפתחות בריאה של החברה. טיפים במאמר: מה הן התכונות של החברות המצליחות? 

בהקשר זה, כמובן שמדובר בתהליך ואין השינויים קורים בבת אחת. ההפך הוא הנכון, אם רוצים שינויים שיחזיקו לאורך זמן, אזי מדובר בתהליכים מובנים ומוצקים בבסיסם, על כן ישנו צורך בתכנית עבודה יסודית ומפורטת המגדירה את הפעולות המדויקות שעל בעלי התפקידים בחברה לבצעם לפי לוחות זמנים מוגדרים מראש. על כך ניתן לקרוא במאמר: האם אפשר לשנות DNA של חברה? 

מה היה בפגישה עם הבעלים של חברה בינלאומית?

איך בונים תכנית פעולה לחברות?

תכנית הפעולה שאנו בונים מבוססת על ניסיון, וותק וידע בעבודה משותפת מול גופים גדולים ועל הבנה אסטרטגית מקיפה בענפים שונים במשק. התכנית מבוססת על היכרות מעמיקה לאחר שהיבטנו לעומקן של כלל מחלקות החברה, למדנו את הדוחות הכספיים ואת פעילותה העסקית של החברה, איתור נקודות התורפה ו'החוליות' החלשות, מקורות דליפה, שוק, מתחרים, ניהול סיכונים וחזון עתידי. 

חברה שלא תבחן את עצמה לאורך זמן ותמשיך לרוץ קדימה, יתכן שתקלע בסופו של דבר לדרך ללא מוצא. מדוע? כי צרכי השוק משתנים, כי הטכנולוגיה מתקדמת, הגלובליזציה משפיעה על התנודות בעולם ומי שמצליח היום, לא בטוח שיצליח מחר. ראו לדוגמה תחקיר מקרה קריסת חברה

תכנית הפעולה נועדה בכדי לשפר תהליכים בחברה, החל משיטת הניהול, דרך מיפוי פרויקטים שאינם רווחיים וכלה בשינוי מודל התמחור. במקביל לעבודתנו המשותפת, פעילות החברה תימדד לאורך כל הדרך באמצעות דוחות מובנים שיהוו כלי למדידת שיפור הרווחיות בחברה. 

"אייל פז ייעוץ עסקי ופיננסי" מתמחה במתן שירותי ייעוץ עסקי ופיננסי לחברות, החל באבחון, דרך תהליך הייעוץ וכלה בהצבת היעדים ומדידת העמידה בהם. התקשרו אלינו ונעמוד לרשותכם עם המון ידע, ניסיון ויכולת גבוהה להוביל להצלחת החברה. 

לקביעת פגישת ייעוץ עסקי, חייגו למספר הטלפון המופיע בראש העמוד.

תחומי העיסוק שלנו

מהן 12 הפעולות שהמנהלים המצליחים בעולם עושים כדי להיות יעילים יותר? (סדרת סרטונים – בחינם לנרשמים עכשיו) 

תודה על הרשמתך, הסרטון הראשון בדרך לתיבת המייל שלך. ב-12 הימים הקרובים (למעט שבתות וחגים), אשלח אליך בכל יום סרטון.
הדברים החמים באמת עולים קודם לרשתות החברתיות
ייעוץ עסקי לפי תחום

מהן 12 הפעולות שהמנהלים המצליחים בעולם עושים כדי להיות יעילים יותר? (סדרת סרטונים – בחינם לנרשמים עכשיו) 

תודה על הרשמתך, הסרטון הראשון בדרך לתיבת המייל שלך. ב-12 הימים הקרובים (למעט שבתות וחגים), אשלח אליך בכל יום סרטון.
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 246 ביקורות
js_loader
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 246 ביקורות
js_loader
גלילה לראש העמוד