שיווק דיגיטלי

פרסום ושיווק במדיה הדיגיטלית

בעידן של היום כל עסק חייב להיות נוכח במדיה הדיגיטלית. באמצעות שיווק באמצעי המדיה ניתן להגדיל את החשיפה של העסק, להשיג יותר פניות, לייצר יותר תעבורה של לקוחות וכתוצאה מכך להגדיל את המכירות! אנחנו מעניקים מעטפת מלאה בכל הקשור לשיווק הדיגיטלי, באמצעות מחלקה דיגיטלית ייעודית.
המטרה: להעניק לך מעטפת שלמה של יכולות ולעטוף אותך בכלים יישומיים שבשורה התחתונה יקדמו לך את העסק ויגדילו לך את הרווחים באמצעות המדיה. 

ניווט מהיר

למה כל עסק חייב שיווק דיגיטלי?

השיווק הדיגיטלי הוא כלי מצוין ליצירת תודעה בקרב קהל הלקוחות הפוטנציאליים, הוא מהווה את ה’ארטילריה’ שכל בעל עסק חייב כדי לשווק את העסק. חשוב מאד שהשיווק הדיגיטלי יבוצע במקביל לתחום העיסוק. יחד עם זאת, כולנו מבינים שכדי שהעסק יהיה יציב לאורך זמן, חשוב מאד שיהיה תזרים קבוע של לקוחות. באמצעות השיווק הדיגיטלי ניתן לפנות ללקוחות פוטנציאליים ובכך להפנות את הפרסום ישירות אליהם. התוצאה: לידים חמים של לקוחות שמוכנים לפתוח את הארנק אצלך בעסק.

מה הם יתרונות השיווק הדיגיטלי?

חיזוק תפיסת העסק אצל הלקוח – כולנו מבינים שבמציאות של היום אם העסק שלך לא מופיע במדיה החברתית אז אף אחד לא יודע שהוא קיים. מעבר לכך, היתרון המובהק של השיווק והפרסום ברשתות החברתיות מחזק את תפיסת העסק שלך ביחס ללקוח, הרי אם אתה תגיד על העסק שלך: “העסק שלי טוב, אני תותח!” אז לא יאמינו לך! לעומת זאת, אם באמצעות הפרסום ברשתות החברתיות יראו סרטון על פעילות שאתה עושה, יראו עדויות של לקוחותיך ופרסומים על העסק שלך, הלקוחות הפוטנציאליים שלך יגידו: “וואו, זה מדליק אותי, בא לי לקרוא עוד על העסק הזה” ואז בעצם את לא ביצעת פעולת מכירה, אלא הלקוח ביצע פעולת קנייה והוא זה שייזום את השיחה איתך.  
אז זהו… שהשיווק הדיגיטלי שם אותך ב’פרונט’ מבלי שדיברת על עצמך וזהו היתרון הגדול בשיטת השיווק הדיגיטלי! 

שיווק שמתבצע במקביל לעבודה בעסק – הכל עובד דרך המחשב ואתה לא צריך “לצאת מהבית” בשביל זה. השיווק הדיגיטלי עובד בשבילך!

פנייה ללקוחות הרלוונטיים – באמצעות השיווק הדיגיטלי ניתן לדייק את המסר לקבוצות אוכלוסייה שונות, לבחון את הביצועים ולעשות אופטימיזציה עד שמגיעים לנוסחה שעובדת מעולה בגיוס לידים לעסק שלך. כמו כן, ניתן ואף חשוב לפרסם במספר צירים מקבילים: בפייסבוק, בגוגל, ביוטיוב וכדומה.

רימרקטינג – מחקרים מראים שרוב הלקוחות הפוטנציאליים (95%), מתלבטים ואוספים מידע, אך אינם קונים בפועל. היתרון הגדול הוא שבאמצעות השיווק במדיה ניתן לעשות רימרקטינג ולדאוג לכך שהפרסום של העסק שלנו ירדוף אחר הלקוחות שהביעו התעניינות, אבל לא ביצעו את הרכישה, כך שהמטרה היא לייצר אצלם בראש תודעה גבוהה לעסק שלנו. כך שכשיהיו בשלים לבצע את הרכישה יחשבו באופן אוטומטי על העסק שלנו, התוצאה: ליד חם רותח שרק מחכה לטלפון שלך.

בשורה התחתונה, איך כדאי לקדם את העסק?

המחלקה הדיגיטלית שלי מסייעת לבעלי עסקים להגדיל את החשיפה של העסק שלהם, להשיג יותר פניות, לייצר יותר תעבורה של לקוחות וכתוצאה מכך להגדיל את המכירות!

אז איך עושים את זה בפועל?
תחום ההתמחות  של המחלקה הדיגיטלית כולל שירותי שיווק, פרסום וקידום ברשתות החברתיות: ניהול דף ופרסום בפייסבוק, הקמת מודעות ופרסום בגוגל, קידום ניהול ועדכון אתרי אינטרנט, תחזוקת ערוץ יוטיוב, הקמה וקידום דפי נחיתה ועריכת סרטוני תדמית ופרסומת לעסק שלך ובסופו של דבר חשוב שתייצר נוכחות, נוכחות ועוד פעם נוכחות ברשת החברתית.

האם ניתן ללמד בעלי עסקים בפגישות 1:1?

בוודאי! חשוב מאד שכל בעל עסק יבין בתחום, בין אם הוא בוחר לעשות את השיווק הדיגיטלי בעצמו ובין אם הוא צריך שיעורים פרטיים של 1:1. בתחום הדיגיטלי הוא תחום בפני עצמו, שדורש את מומחיות ספציפית ואי אפשר לעשות אותו “על הדרך”. בשביל רוב בעלי העסקים מדובר בחור שחור והם משוועים לדעת איך עושים את השיווק הדיגיטלי ברשתות החברתיות. 

אז כן. בהחלט ניתן ללמד כיצד לעשות שיווק בפייסבוק, בגוגל אדוורדס, איך לסדר, לתחזק ולקדם את אתר האינטרנט באופן אורגני וממומן. איך להקים ולנהל ערוץ יוטיוב. כמו כן, ניתן לקבל כלים לעריכת סרטוני וידאו וכדומה.

למה כדאי איתנו?

עבודה מקצועית המותאמת לעסק שלך.
עבודה מהירה ואיכותית.
זמינות גבוהה.
בנוסף, כל עבודת השיווק מתבצעת על-ידנו, זה אומר: כתיבת החומרים, עבודת הקופירייטינג והכתיבה השיווקית. במילים אחרות, אנחנו חוסכים לך את כל ה”כאב ראש”.

רוצה לשווק את העסק שלך בדיגיטל? המחלקה הדיגיטלית תשמח לעזור

הקמת אתרים וקידום אורגני

אנו מתמחים בהקמת אתרי וורדפרס ו-WIX בהתאמה אישית. אתרים מכירתיים, אתרי תדמית, אתרי תוכן וחנויות וירטואליות. עיצוב גרפי המותאם לשפה המיתוגית של העסק. ניהול אתרי אינטרנט מיועד לעסקים ולחברות שאינם פנויים לבצע עבודות תוכן ותחזוקה לאתר. שירות הניהול כולל את כלל ההיבטים הנדרשים על מנת לקיים אתר אינטרנט עדכני, מקצועי, רלוונטי ומדויק לצורכי העסק שלך. במסגרת השירות: העלאת תכנים וחומרים, שיפור נראות האתר, עיצוב גרפי וכתיבת תוכן איכותי.

פרסום האתר בגוגל ממומן

רוצה למשוך יותר מבקרים לאתר? להגדיל את נפח המכירות? לעודד לקוחות להתקשר? לגרום ללקוחות לחזור? פרסום מקוון בשיטת "תשלום לכל קליק" (PPC), כאשר התשלום מבוצע רק כשמישהו לוחץ על המודעה. כולל מודעות עם אפשרות לחיוג מידי ו/או מודעות שיגיעו לדף נחיתה שבו הלקוח שלך משאיר את פרטיו.
פרסום ברשת המדיה באמצעות מודעות יזומות ובאנרים שיופיעו בפני הקהל הרלוונטי. ביצוע רימרקטינג אחר אלו שביקרו באתר שלך. הפרסום כולל ניתוח הנתונים בגוגל אנליטיקס וביצוע אופטימיזציה.

ניהול דף עסקי בפייסבוק

פייסבוק הוא כלי שיווקי מעולה שניתן לפרסם דרכו את העסק ממש מבלי לצאת מהבית. השירות כולל: פתיחת דף עסקי, ניהול קמפיינים, קידום ממומן, פילוח קהל היעד, טרגוט שבאמצעותו ניתן להגיע לקהל הספציפי הרלוונטי עבורך, רימרקטינג לאנשים שהתעניינו ולקהלים דומים. ניהול הדף כולל: שני פוסטים בשבוע, תמונות מעוצבות, וידאו, כתבות, מאמרים וכל חומר אחר לבקשתך. כתיבת הפוסטים ועבודת הקופירייטינג מתבצעת על-ידנו ברמה מקצועית גבוהה.

קידום ערוץ יוטיוב

בין אם יש לכם עסק קטן או שאתם מנהלים חברה גדולה, פתיחת ערוץ יוטיוב היא דרך מצוינת לחשוף את המוצר או השירות שלכם לקהל הרחב. ניתן להעלות לערוץ סרטוני תדמית, הדרכות וכל חומר שעשוי לעניין את הקהל שלכם. הגולשים יוכלו להגיב ולתקשר עמכם.

הקמת דף נחיתה

דפי נחיתה הם כלי שיווקי המאפשר ללקוח להשאיר פרטים בכמה קליקים פשוטים. העניין הוא שהדף חייב להיות מושך, שיווקי ובנוי באופן כזה שבאמת יגרום ללקוח להשאיר פרטים. אנו מעניקים שירות של הקמת דפי נחיתה מעוצבים שמעבירים את המסר.

עריכת וידאו

סרטוני תדמית ופרסומת ברמה גבוהה. עריכת וידאו מקצועית שחודרת לתודעת הלקוח, מציגה את יתרונות העסק שלך וגורמת לעוד לקוח לקנות אצלך.

רוצה לשווק את העסק שלך בדיגיטל? המחלקה הדיגיטלית תשמח לעזור
מה תקבלו?