יועץ עסקי מומלץ

רועי קרטה - רו"ח | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"הייתי בשוק! המחזור עלה ב-78% והרווח עלה ב-130,000 ש"ח כאשר החברה הייתה בהפסדים של 54,000- ש"ח טרם תחילת הייעוץ העסקי והפיננסי של אייל פז"

“אייל פז הוא יועץ עסקי ופיננסי מצוין ואני רוצה לספר, על לקוח משותף שלנו שנכנסנו אליו בחודש פברואר השנה כאשר הוא היה בהפסדים. אני כרו”ח מנתח איתו כל חודש את המצב, ובניתוח האחרון שעשינו, הייתי בשוק! המחזור שלו עלה ב-78% והרווח שלו עלה ב-130,000 ש”ח כאשר הוא היה בהפסד בכלל של 54,000- ש”ח בפברואר (טרם תחילת תהליך הליווי של אייל פז) ארבעה חודשים שבהם קיבלנו חברה שונה לגמרי. אייל פז הוביל את הסיפור הזה, אייל אחראי על זה. מי שיפנה לאייל יזכה לשירות מצוין אייל פז אמין, אחראי ומקצועי.”

יועץ עסקי מומלץ

בני רחמני - רו"ח | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל מוביל עסקים להצלחה מסחררת ומקפיץ את המחזורים פי כמה וכמה. ראוי להערצה"

“שמי בני רחמני, אני רו”ח, אני מכיר את אייל כשנתיים, יש בנינו שיתוף פעולה. אייל מלווה עסקים וכל מי שקיבלתי ממנו חוות דעת, מספר לי על אייל שהוא הוביל את העסק להצלחה מסחררת והקפיץ את המחזורים פי כמה וכמה וזה ראוי להערצה.”

ציפי גרינברג

ציפי גרינברג - בעלת עסק להרצאות מעניינות | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל פז עושה פלאים בקידום עסקים - פניתי אליו ופגשתי אדם נחמד, חייכן, רהוט דיבור ענייני ותמציתי."

“שלום, שמי ציפי גרינברג, נפגשתי עכשיו עם אייל פז, לצורך קידום עסק שאני רוצה לפתח. אני מרצה בנושאים שונים, נושאים מעניינים ואני מרגישה קצת תקועה, שאני לא מתקדמת, עומדת במקום. היות וראיתי הרבה עדויות על אייל פז, שהוא עושה פלאים בקידום עסקים – פניתי אליו פגשתי אדם נחמד, חייכן, רהוט דיבור ענייני ותמציתי.”

רן פיכמן - איש עסקים בתחום הנדל"ן | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"היינו בין הסוכנים המצליחים ביותר וכל זה בזכות ה'קָרִיקְטֶר' (Character), היוזמה והאנרגיה החיובית האינסופית של אייל פז."

“שמי רן פיכמן, אני איש עסקים העוסק בנדל”ן. אייל פז היה מפקח שלי משנת 1997 בחברת הביטוח, שבה הוא היה מתדרך אותנו, ומורה לנו את הדרך להצלחה. היינו בין הסוכנים המצליחים ביותר של חברת הביטוח וכל זה בזכות ה’קָרִיקְטֶר’ (Character), היוזמה, האנרגיה החיובית האינסופית של אייל וההקרבה שלו לאותם אנשים, לאנשי המכירות, לסוכני הביטוח, שאיתם הוא עבד. אני רוצה בהזדמנות זו, להודות ולהוקיר תודה לאחד האנשים הכי יקרים בחיי אייל פז היקר, בעסקים ובכלל, על כך שזכיתי להכיר איש יקר כזה. תודה.”

ייעוץ עסקי

מושיק מתת - הבעלים של 'קצב 6' עסק ללימוד נגינה | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"הפגישות איתך נהדרות, מאד מאד ממוקדות, עוזרות לי להתפקס בדיוק על מה שאני רוצה בעסק"

“אייל תודה רבה, סיימתי עכשיו שיחה עם לקוח. הפגישות איתך נהדרות, מאד מאד ממוקדות, עוזרות לי להתפקס בדיוק על מה שאני רוצה בעסק ויש המון המון עצות מצוינות. אתה נותן עצה, דיברנו ביום חמישי, כבר יום אחרי, ביום שישי יישמנו אותה, אז המון תודה רבה ותמשיך ככה.”

יועץ עסקי מומלץ

בני שקורי - הבעלים של מוטואיקס, עסק לרכבי שטח וטרקטורונים | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"רציתי להודות לאייל על הכלים שהוא נותן לנו להרים את העסק גבוה גבוה. על ההמלצות ועל הטיפים החשובים מ-א-ד לכל בעל עסק במדינה!"

“שלום, קוראים לי בני וקודם כל אני רוצה להודות לאייל פז שמלווה אותי כבר חודש ימים בהליך של פיתוח העסק שלי. אני מתעסק בתחום רכבי השטח והטרקטורונים, רציתי להודות לאייל על הכלים שהוא נותן לנו להרים את העסק גבוה גבוה. על ההמלצות ועל הטיפים החשובים מ-א-ד לכל בעל עסק במדינה, על ההתקדמות שאני עושה איתו בתהליך היפה הזה: על הייעוץ, על הטלפונים, על כל היחס האישי שהוא נותן לנו ומעניק לנו. מקווה שנגיע איתו הכי גבוה שאפשר ובע”ה שנצליח ונעלה למעלה א-מ-ן!”

ייעוץ עסקי ורד בלטמן

ורד בלטמן כהן - אדריכלית | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"למדתי להציג את עצמי באופן שמעביר את הידע והניסיון שלי בתחום"

“עבדתי עם אייל במשך למעלה מ-6 חודשים, נפגשנו אחת לשבוע, עבדנו יחד על שיווק ומכירות. למדתי להציג את עצמי באופן שמעביר את הידע והניסיון שלי בתחום. כמובן שזה השפיע על רמת התמחור ויכולת סגירת העסקאות. מומלץ בחום!”

ד"ר שרון רגב - מרפאה וטרינרית | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אני מאד מרוצה מהפגישות ואני מרגיש שיש בהן הרבה תועלת"​

“שמי שרון רגב, רופא וטרינר, מנהל בית חולים וטרינרי, כ-30 שנה אני מנהל את המרפאה הוטרינרית הגדולה ביותר שנמצאת בידיים פרטיות. פגישה שלישית שלי עם אייל. הוא איש שיחה מדהים, מרתק וכיף לבלות איתו, השעה וחצי עוברות בלי להרגיש. דבר שני הוא שינה את כל הדברים שהאמנתי בהם והוא אומר שיסדר אותם מחדש. אני מאד מרוצה מהפגישות ואני מרגיש שיש בהן הרבה תועלת.”

ייעוץ עסקי

עודד לביא - לביא פינוי פסולת והריסות | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל עזר לי לקבל החלטות טובות ונכונות לעסק וגם עזר לי להירגע" ​

“שמי עודד לביא, אני עובד עם אייל חצי שנה, במהלך החצי שנה העסק שלי עבר שינוי תדמיתי, מהותי, מחשבתי, תוצאה מדהימה!  אני רוצה להגיד שאייל לא רק מאמן ויועץ, הוא גם חצי פסיכולוג. הוא עזר לי המון להירגע אישית וזה חלק מהדברים שלקחתי לעסק שלי. אני רוצה להגיד לאייל המון תודה.”

עמי הורוביץ - בעל עסק קמעונאי | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"יש לי עסק ואני לא חייב להיות בו"

“שמי עמי הורוביץ, אני מרמת גן, יש לי עסק ותיק שלקח אותי למקומות שלא היו לי איכויות חיים עד שהכרתי את אייל פז. אני חוזר עכשיו משבועיים בווייטנאם שבחיים לא האמנתי שאני יכול לעזוב את העסק לשבועיים, לחזור, והכל מתפקד ואני זוקף הכל לזכות אייל והדרך הארוכה שעשיתי איתו שבו יש לי עסק ואני לא חייב להיות בו! והעסק הולך ופורח דברים שבעבר לא האמנתי שניתן ליישם. כיף גדול שהכרתי את אייל”. 

יצחק וינוגרד - עו"ד | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"בעיקר התרשמתי, ממסירותך הרבה והטוטליות כלפי מרשיך, הן בתחום הפיננסי והן בכל המהלכים הטכניים והבירוקרטיים שהיה צורך להתגבר עליהם"

“הנני להודות לך על שיתוף הפעולה ונכונותך בכל עת ובכל שעה לסייע בקידום הוצאתה לפועל של העסקה בה מכרו מרשיי את זכויותיהם במשק חקלאי במושב תנובות למרשייך. 
התנהלותך ראויה לציון לנוכח האתגרים הלא פשוטים שעמדו בפני הצדדים, ואתה בחן רב ובסבלנות אין קץ הובלת מהלכים חשובים לקידום וזירוז ההליכים השונים, ובעיקר התרשמתי, ממסירותך הרבה והטוטליות כלפי מרשיך, הן בתחום הפיננסי והן בכל המהלכים הטכניים והבירוקרטיים שהיה צורך להתגבר עליהם.
מודה לך שוב על שיתוף הפעולה בינינו ואין לי כל ספק כי לקוחות משרדי שיזדקקו לליווי בהתייעצויות פיננסיות ולקידום ביצוע עסקאות, אמליץ עליך בחום”.

ייעוץ עסקי BDO

אבי קאופמן - מנכ"ל האקדמיה לפיננסים BDO | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"מוצא לנכון לשבח את אייל פז על מסירותו ומקצועיותו. ממליץ בחום על אייל כמרצה וכמנטור"

“כמנכ”ל האקדמיה לפיננסים של BDO זיו האפט, אני מוצא זכות נעימה להמליץ על מר אייל פז. אייל מרצה באקדמיה לפיננסים במסגרת קורס “יסודות הביטוח” ומכשיר עשרות תלמידים לבחינות משרד האוצר.
מעבר לרמה המקצועית הגבוהה, בה מעביר אייל פז את החומר, אייל שחקן נשמה המלוא מובן המילה, וניכר כי לקח על עצמו להכשיר את הדור הבא של סוכני הביטוח, המשווקים והיועצים הפנסיוניים בישראל.
מוצא לנכון לשבח את אייל פז על מסירותו ומקצועיותו.
ממליץ בחום על אייל כמרצה וכמנטור.”

ייעוץ עסקי יהודה

יהודה פנש - פי.איי.טי החברה לטכנולוגיות אויר דחוס בע"מ | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"הייתי זקוק לאדם נוסף שיסייע בדחיפה, ביישום החשיבה של הגדלת החברה ובמתן כלים פרקטיים"​

“שמי יהודה, אני המנכ”ל והבעלים של חברה העוסקת בטכנולוגיית אוויר דחוס ובמדחסים. כבעל עסק, שהוא בעצם לבד, הייתי זקוק לאדם נוסף, שיסייע בדחיפה, ביישום החשיבה של הגדלת חברה ובמתן כלים פרקטיים. לעשות את זה לבד זה קשה מאד, אני אומר את זה מניסיון, מה גם שאין זמן, כשאין זמן ואין לך צוות של יועצים בחברה שלך אז אתה זקוק ליועץ חיצוני ומכאן הגעתי להבנה שאני זקוק לעזרתו של אייל פז”. ​

ייעוץ עסקי אילנית מנהלת מכירות

אילנית - מנהלת מכירות | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אדם מדהים שעובד עם התיאוריה ביחד עם הנשמה וכששניהם מחוברים זה יכול רק להצליח"​

“שמי אילנית מנהלת מכירות בחברה מובילה. אייל נכנס לארגון שלנו, ומיד הבנתי שמדובר באדם מדהים בעל יחסים עמוקים שמבין כל אדם באישיות שלו ויודע איך להעביר את הידע שלו לאנשים כדי שיצליחו. באופן אישי לי אייל מאד עזר כדי לקבל את ההחלטות הנכונות, כדי לנהל את הדברים שלי בדרך הנכונה ובצורה הכי טובה שיש. אני מודה לך על כך אדם מדהים שעובד עם התיאוריה ביחד עם הנשמה וכששניהם מחוברים זה יכול רק להצליח, תודה לך על התמיכה ועל כל מה שעשית בשבילנו.”

ייעוץ עסקי דורמיר

אורי פסנטין - הבעלים של חברת הרהיטים דורמיר | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל פז מקדם בצורה פנטסטית עסקים קטנים והופך אותם לגדולים."

“אייל פז יועץ עסקי מקצועי וקשוב לצרכי העסק. מקדם בצורה פנטסטית עסקים קטנים והופך אותם לגדולים. אני ממליץ בחום.”

ייעוץ עסקי

סרג' בן דוד- אדריכל | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"הייעוץ המקצועי של אייל יוצא דופן"

“חוויה מיוחדת, הייעוץ המקצועי של אייל יוצא דופן ומאד עוזר לי לקדם את העסק. אני מוצא אצל אייל אוזן קשבת גם לכל הנושאים שמעבר לעבודה. מאד ממליץ וחיבוק גדול לאייל”

ייעוץ עסקי משכנתה

אבי יוספוב - משכנתא משתלמת | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל עשה לי המון סדר ועדין עושה"

“המלצה חמה לעבוד עם האיש היקר הזה, אייל פז!
שילוב של כל התכונות הטובות שיש, זכיתי להכיר אותו במהלך פגישת עסקים ומאז הכל היסטוריה.
עשה לי המון סדר ועדיין עושה! מומלץ!”

 
ייעוץ עסקי אלי ורטמן

אלי ורטמן - חברת הובלות | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל לקח אותי במסלול שמביא אותי למקום שבו תהיה לי עבודה לא רק בעונה של ההובלות, אלא תהיה לי עבודה כל השנה"

“אני בתחום ההובלות, כל הצורה שבה אני רואה את העסק שלי השתנתה: העסק מאד בעייתי, מאד עונתי כך שרגע אחד יש עבודה וחצי מהזמן אין עבודה בתחום. אייל לקח אותי במסלול שמביא אותי למקום שבו תהיה לי עבודה לא רק בעונה של ההובלות, אלא תהיה לי עבודה כל השנה. זה משהו שאני מאד מתלהב ממנו. אני רואה את התהליך מתממש ואני יכול לראות שבעוד חצי שנה/שנה העסק שלי יתפתח וזו ברכה גדולה מבחינתי. תודה לאייל!”  
ייעוץ עסקי דור לזרוביץ

דור לזרוביץ' - סונול קוממיות | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אני מאד שמח לעבוד עם אייל, הוא גם אדם נחמד עם המון טיפים והמון ניסיון חיים והבנה אסטרטגית שיווקית"

“אנחנו עובדים עם אייל על הפיתוח העסקי, האסטרטגיות, מה נכון למקום ועל איך אנחנו הולכים להפוך את תחנת שטיפת הרכבים למקום הכי טוב, הכי מפנק, עם השירות הכי טוב בכל האזור. אייל תומך בנו ועוזר לנו לממש, מכוון אותנו למטרה שלנו. אני מאד שמח לעבוד איתו הוא גם אדם נחמד עם המון טיפים והמון ניסיון חיים והבנה אסטרטגית שיווקית. ממליץ לכם בחום. אני מאד נהנה.”

סומי - הבעלים של פוטו נגבה | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל פז, יועץ מקצועי, אנחנו רואים את ההתקדמות ואת ההתפתחות, אני מאד מרוצה מהשירות שלו ומהרעיונות שלו"

“שמי סומי מפוטו נגבה, יש לנו חנות צילום מאד ותיקה ברמת גן. אנחנו עובדים עם אייל פז, יועץ מקצועי, אנחנו רואים את ההתקדמות ואת ההתפתחות, הוא מייעץ לנו איך להתעסק עם כל מיני מוצרים שלא חשבנו עליהם. אני מאד מרוצה מהשירות שלו ומהרעיונות שלו. וממליץ גם לכם! ”  
ייעוץ עסקי עמיחי

עמיחי יעקובי - קופירייטר | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"בכל פגישה עם אייל אני מקבל כלים מעשיים נהדרים שעוזרים לי מיד להגדיל את הרווחים שלי."

“אייל מקצוען שמבין עניין ומגיע במהירות למה שבאמת חשוב. יש לו ניסיון עצום והבנה עסקית עמוקה. למרות רשימת הלקוחות המרשימה וההישגים הרבים שלו, אייל תמיד אנושי ושמח לעזור ולהעניק לכל בעל עסק. בכל פגישה איתו אני מקבל כלים מעשיים נהדרים שעוזרים לי מיד להגדיל את הרווחים שלי. ממליץ בחום!”

יועץ עסקי מומלץ

שלום משאט - בעל חברה למיזוג אוויר

"אייל עוזר לי מאד לראות את הדברים בצורה אחרת, לראות את הדברים בגדול. אני מרגיש את ההתקדמות של העסק"

“שמי שלום משאט, אני בעל חברה למיזוג אוויר. התחלתי לעבוד עם אייל לפני כחודשיים, אייל מלווה אותי בכל תהליך בניית העסק הקיים, מסייע לי לקדם אותו ולפתח אותו. אייל עוזר לי מאד לראות את הדברים בצורה אחרת, לראות את הדברים בגדול. אייל נותן לי להתפתח, אני מרגיש את ההתקדמות של העסק”

ייעוץ עסקי עורך דין

אמיר ברמן - עו"ד | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל פשוט טוב. הוא זיהה את הבעיות ופתר אותן ביעילות ובמהירות."

“הכרתי אותו כעורך דין בליווי עסקת מכר. אייל פשוט טוב. הוא זיהה את הבעיות ופתר אותן ביעילות ובמהירות. תותח!”

דניאל אדר - מחבר הספר "בועה בקרקעית הים" | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל ניחן בניסיון, ידע, הקשבה ומקוריות."

“ניסיון, ידע, הקשבה ומקוריות. אייל ניחן בחוש וכישרון עסקיים יוצאי דופן עם יכולת הקשבה והבנה נדירים.
מומלץ בחום עבור מי שרוצה להקפיץ את העסק בכמה רמות. מומלץ מאוד לעסקים בכל תחום!”

ייעוץ עסקי

דרורה שמואלי - קליניקה לטיפולי יופי | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל פשוט טוב. הוא זיהה את הבעיות ופתר אותן ביעילות ובמהירות."

“אייל, בזכותך הגדלתי את העסק שלי באופן משמעותי כבר בחודש הראשון. אתה מקצוען אמיתי ומתמחה בתחום המכירות וההנעה לפעולה, למדתי ממך המון. הכלים שאתה נותן מעשיים ואפשר לממש אותם באופן מיידי, העלית אותי מהר על מסלול ההצלחה ואני מודה לך על כך!”

ייעוץ עסקי המלצות הפניקס

רונית יוסיאן - הפניקס | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"איש אשכולות שמצליח להוביל להצלחה בכל תחום ובכל עת. אייל איש אמין, שופע ידע מקצועי ובעל ניסיון רב"

“אני מכירה את אייל שנים רבות. מדובר באיש אשכולות שמצליח להוביל להצלחה בכל תחום ובכל עת. אייל איש אמין, שופע ידע מקצועי ובעל ניסיון רב!
מומלץ בחום לכל אחד ששואף לקדם את העסק שלו וגם את התחום הפנסיוני!!!”

ייעוץ עסקי שמואל גטר

שמואל גטר - בעל עסק לביטוח | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אני מרגיש את הידע, את ההתפתחות. אני מרגיש שאם נמשיך יחד בקצב הזה נגיע להצלחות גדולות מאד!"

“שמי שמואל גטר, אני בעסקי ביטוח כמעט 30 שנה, פיתחתי את העסק והיום אני עוסק בנתינת שקט נפשי לגיל השלישי. אני עובד עם אייל 3 חודשים, אני מרגיש את הידע, את ההתפתחות, את החומר שאייל העביר לי. אני מרגיש שאם נמשיך יחד בקצב הזה נגיע להצלחות גדולות מאד.”

ייעוץ עסקי

חגי זיו - מפקח בניה | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"פעם הייתי עובד מאד קשה, היום אני עושה את אותו הדבר בפחות זמן"​

מאז שהכרתי את אייל הפכתי קודם כל למפקח בניה, הוא עזר לי לבנות עסק, לא ידעתי איך אני מדבר עם אנשים, לא ידעתי איך אני מתקדם, לא ידעתי איך אני נפגש והיום ברוך השם, אני נפגש עם כולם, אני לא חושש, אני יודע איך לדבר ומבחינה כספית מה שפעם הייתי עובד מאד קשה בכדי להגיע לסכום מסוים של כסף, היום אני עושה את אותו הדבר בדיוק בפחות זמן.

ייעוץ עסקי לקבלן שיפוצים

יוסי בוקי - אבי-אור בניה ושיפוצים ברמה אחרת | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל עזר לי מאד והאיר את עיני, פתח לי כיוונים חדשים"

“את אייל הכרתי דרך חבר שהמליץ לי, אני חייב לציין שאייל עזר לי מאד והאיר את עיני, פתח לי כיוונים חדשים. תודה רבה.”

 
ייעוץ עסקי המלצות איתן

איתן ציאדה - בעלים של סוכנות נדל"ן | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"איש מקצוע משכמו ומעלה. העצות שאייל נותן שוות זהב ומזניקות את העסק קדימה בעשרות צעדים"

את אייל אני מכיר 7 שנים, 
מדובר באיש מקצוע משכמו ומעלה. 
העצות שאייל נותן שוות זהב ומזניקות את העסק קדימה בעשרות צעדים, באמצעות כלים מעשיים ודרך עולם תוכן שופע בתובנות מדהימות. והכי חשוב, אייל יודע מהי הדרך לייצר גידול ברווחים באופן משמעותי תוך זמן קצר. אני ממליץ בחום!

ייעוץ עסקי נילי

נילי קורן - מנהלת בכירה ביגיפטס | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"מחברה קטנה בישראל הפכנו לחברה בינונית, ובנוסף פרצנו לזירה הבינלאומית. איל זיהה מיד את הפוטנציאל של החברה, כמו גם את עקב אכילס שמנע את צמיחתה. מומלץ בחום!"

“איל התוודע אלינו לפני פחות משנה, ומאז שהחל את התהליך עמנו, החברה שינתה את פניה לבלי הכר. מחברה קטנה בישראל הפכנו לחברה בינונית, ובנוסף פרצנו לזירה הבינלאומית. איל זיהה מיד את הפוטנציאל של החברה, כמו גם את עקב אכילס שמנע את צמיחתה. ומרגע שאותרה הבעיה, הפתרון כבר היה בדרך. איל נותן לך לגיטימציה לחלום ותחושה שהשמים הם הגבול, וברגע שהוגדרה האג’נדה מתחיל תהליך המימוש. בפן האישי אני רוצה לציין, שאיל נטע לכל אורך הדרך תחושה של בטחון. וכל זאת קרה בשתי פגישות בלבד!
לסיכום – איל הוא בבחינת דג המשאלות. אמור לי מה חלומך ואגשים לך אותו. מומלץ בחום!”

ייעוץ עסקי דרורה נבון

דרורה נבון - יח"צ | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל מביא את הבשורה בהכשרת הדור הבא של בעלי העסקים בישראל, פורץ דרך ומוביל שינוי."

“אייל הצליח לייצר משהו אחר, חדש. הוא יצר שפה עסקית חדשה שנותנת לבעל העסק להבין את הדרך להצלחה בצורה ברורה ופשוטה. אייל מעביר את החומר בצורה מעניינת ועניינית שמדברת לקהל הרחב ובגובה העיניים. השפה שלו כוללת עולם מושגים שלם הממחיש דרך אינספור דוגמאות ומצבים את הפואנטה לפתרון הבעיה. הוא נרתם לתהליך ומחויב ללקוח.”
אייל מעביר את החומר בשפה עשירה וקולחת המתובלת בדוגמאות מתחומים שונים ומגוונים. הוא מחבר עולמות תוכן ובעזרתם יוצר עולם חדש. המציא מאות מושגים הממחישים את התובנה המסבירה בדיוק כיצד על בעלי העסקים לפעול או ממה כדאי להימנע.
מאייל אפשר ללמוד המון, לשנות נקודת מבט ולהבין לעומק פנימה, להטמיע את מהות התובנה. הוא גורם להרגיש על מעלית משוכללת, כפי שמעידה אחת הלקוחות, “בזכותך, מרגישה שעליתי עוד קומה, ומהר”.
כשעובדים לפי התהליך שמתווה מובטחות תוצאות בהלימה ליעדים שהוגדרו מראש. כמו בניווט מזהים איפה אנחנו נמצאים ולאן אנחנו רוצים להגיע, ובהתאם, מתכננים את הדרך הטובה ביותר להגיע אל היעד.
אייל נותן לך לגיטימציה לחלום ותחושה שהשמים הם הגבול. ברגע שהוגדרה האג’נדה מתחיל תהליך המימוש.
הכשיר אלפי תלמידים בעשרות קורסים והדריך באינספור הרצאות וסדנאות.
אייל מביא את הבשורה בהכשרת הדור הבא של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בישראל, פורץ דרך ומוביל שינוי.”

אלי הלר - בעל חברה לגינון | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל מאד עזר לי. עברו כמה חודשים והחברה שלי התחילה לעלות על דרך המלך. אני ממליץ לכולם לבוא ולקבל ייעוץ מאדון אייל פז, שהוא מקצוען אמיתי. "

“הייתי הרבה זמן מפוזר עם כל ההשקעות והנכסים, עד שבאמת הלכתי לכמה הרצאות של אדון אייל, ובאמת ראיתי את התובנות שלו, ואת הדרך שבה הוא ביסס את העתיד של כל אחד ואחד, למדתי וכמובן שדליתי את כל הפרטים, אייל מאד עזר לי. עברו כמה חודשים והחברה שלי התחילה לעלות על דרך המלך. אני ממליץ לכולם לבוא ולקבל ייעוץ מאדון אייל פז, שהוא מקצוען אמיתי. תודה רבה! ” 

יועץ עסקי מומלץ

שחר ביליס - אדריכלית נוף | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל עוזר לנו לשווק , למנף ולהרים את עצמנו למקומות שאנחנו חולמים להיות בהם"

“שמי שחר ביליס מ”שחר וגלעד ביצוע גנים” אני אדריכלית נוף וגלעד גנן מבצע. אייל עוזר לנו לשווק , למנף ולהרים את עצמנו למקומות שאנחנו חולמים להיות בהם, אם זה בטיפים, אם זה בלדחוף אותנו קדימה וגם לתת לנו בראש כשצריך. ממליצים בחום!”

ייעוץ עסקי קבוצתי אריה

אריה תבל - סדנאות, מופעים, הרצאות והנחייה | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל ניחן ביכולת הבחנה חדה ומעשיות יוצאת דופן כאשר הוא מסייע לך לפרוש ולמפות את העסק שלך ולזהות את החסמים שלך להתפתחות."​

“הפגישה הראשונה שלי עם אייל פז, הייתה התקפה של חיוניות, אופטימיות וכל מה שעושה טוב על הלב ובעיקר תחושת הביטחון שהוא נוסך בך, כשהוא נקרע מצחוק כשאני מציג בפניו קטעים מהמופע שלי, לא יודע אם זה אני או אולי עצם העובדה שההצגה הזו מתקיימת בבית קפה כשאנחנו מוקפים באנשים… על כל פנים אייל ניחן ביכולת הבחנה חדה ומעשיות יוצאת דופן כאשר הוא מסייע לך לפרוש ולמפות את העסק שלך ולזהות את החסמים שלך להתפתחות. הייחודיות של אייל היא מערכת הכלים שהוא מציב לרשותך, הפרקטיות ולא פחות חשובה, השפה שהוא יצר שמפשטת את ההבנה, בקיצור אם אתם בעלי עסק שרוצים לעלות מדרגה או יותר, אני ממליץ בחום לקבוע פגישה עם הבנאדם, מקסימום תצליחו!

ייעוץ עסקי יועץ עסקי מומלץ

אסף פוניס - מנהל בכיר בהייטק | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"עצות שיכולות מאד מאד להשפיע ומאד לשנות הרבה מאד דברים."

“מה שלקחתי (מההרצאה של אייל) אלו הרבה מאד עצות, שאלו עצות מצד אחד קטנות וכביכול טריוויאליות, אבל בסופו של דבר יכולות מאד מאד להשפיע ומאד לשנות הרבה מאד דברים.”

 

ייעוץ עסקי יועץ עסקי מומלץ

רונן בר-לב - רו"ח, מומחה להערכת שווי חברות | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"אייל הוא אחד האנשים המעניינים שאני פגשתי"

“שלום לכולם, שמי רונן בר-לב ובאתי להרצאה של אייל. אייל הוא אחד האנשים המעניינים שאני פגשתי (וכרו”ח אני פוגש הרבה מאד אנשים). הידע שלו, התחומים שבהם הוא עוסק, אבל הרבה מעבר לזה, הדרך שבה הוא מעביר את הידע שלו: עם המון הנאה, עם המון כיף, עם המון שיתוף. אני חושב שאחד הדברים שטובים אצל אייל זה יחסי האנוש, הוא יודע להעביר את החומר, הוא יודע להסביר, יש לו סבלנות לאנשים וזאת רק מתנה מבחינתנו. תודה”

יועץ עסקי מומלץ

מאור - מוטואיקס | המלצה על היועץ העסקי אייל פז

"הרגשנו עליה של 25% בהכנסות ובעיקר בשינוי אורח החיים שלנו. אנחנו עובדים פחות קשה"

“אני מאור ממוסך מוטואיקס, אני עובד עם אייל כבר שלושה חודשים, במהלכם הרגשנו עליה של 25% בהכנסות ובעיקר בשינוי אורח החיים שלנו. אנחנו עובדים פחות קשה, בשיחה הראשונה אייל שאל אם אנחנו יכולים לקחת ימי חופש, אמרנו לו שאי אפשר, שאנחנו לא יכולים לצאת מהעסק ומאותו היום שאייל נכנס לפה אני כל יום שני בחופש, מבסוט! תודה רבה לאייל. “

יועץ עסקי מומלץ | לקוחות שעברו תהליך ייעוץ עסקי ממליצים על אייל פז

יועץ עסקי אייל פז | מכתבי המלצה

תודה לאבי קאופמן – מנכ”ל האקדמיה לפיננסים BDO על ההמלצה החמה.

ייעוץ עסקי המלצות אקדמיה

תודה לעו”ד יצחק וינוגרד על המילים החמות. 
עו”ד וינוגרד ייצג את המוכרים בעסקה שבה ליוויתי את אחד מלקוחותיי. תהליך רכישת המשק היה תהליך מורכב שבו עבדנו בשיתוף פעולה מלא והתוצאות מדברות בעד עצמן.

יועץ עסקי מומלץ | המלצות על אייל פז יועץ עסקי
יועץ עסקי מומלץ
יועץ עסקי מומלץ
יועץ עסקי מומלץ
ייעוץ עסקי המלצות
ייעוץ עסקי המלצות
ייעוץ עסקי אורנה הורוביץ
ייעוץ עסקי המלצות
ייעוץ עסקי המלצות מור זורסקי
מור זורסקי ממליצה על הייעוץ העסקי של אייל פז
ייעוץ עסקי
מרצה על קידום עסקים בלשכת המסחר והתעשייה
דן לוסטיג ממליץ על הייעוץ העסקי של אייל פז
יועץ עסקי מומלץ