לשיחת ייעוץ חייגו עכשיו

ייעוץ עסקי לקמעונאות

אנחנו מספקים ייעוץ עסקי ייחודי לענף הקמעונאות. אצלנו קמעונאים מקבלים יועץ עסקי מומחה לשיפור ביצועי החנות, הזכיינות וסניפי הרשת. ישנן דרכים רבות בהן קמעונאים יכולים להשתמש בייעוץ עסקי ופיננסי לצמיחה ושיפור העסק או החברה שברשותו. ייעוץ קמעונאי ייעודי הנעשה בהתייעצות עם המומחים שלנו, מאפשר שדרוג וניהול סניפי רשת וחנויות עצמאיות. כך קמעונאים יכולים לשפר את פריסת החנויות, להתייעץ לגבי המוצרים הרווחיים, הכנסת ליין מוצרים חדש, בניית תוכנית עסקית או שיווקית, התייעצות לגבי פתיחת עסק קמעונאי חדש ופיתוח עסקי ומעבר מחנות אחת לרשת. אייל פז מסביר כיצד אפשר לשפר את ביצועי העסק הקמעונאי ומה היתרונות של ייעוץ עסקי. המשיכו לקרוא

תוכן עניינים

ייעוץ לקמעונאות: כיצד אפשר לשפר את ביצועי החנות?

פתיחת חנות שמוכרת מוצרים לצרכנים, שיפור רווחיות של חנות קיימת או בניית רשת זכיינית הן חלק מתהליך הייעוץ העסקי שאנו מעניקים לקמעונאים. בכדי שתהיו בטוחים בצעדים ובהחלטות העסקיות שאתם לוקחים, כדאי להתייעץ עם יועצים עסקיים מומחים לתחום הקמעונאות. מכיוון שענף הקמעונאות הוא רחב ודינאמי, חברות ייעוץ עוזרות לקמעונאים לשפר את ביצועי החנות שלהם על ידי מתן תובנות ופתרונות. לעתים קרובות הם נשכרים בתחילתו של מיזם עסקי חדש, כאשר חברה מתמודדת עם אתגרים בשוק וגם כאשר החברה מעוניינת לפתוח עוד סניפים ברשת. כאן תוכלו לקרוא עוד על: ייעוץ עסקי לסופרמרקט מינימרקט

איך ייעוץ עסקי משפר את ביצועי העסק הקמעונאי?

ייעוץ עסקי קמעונאי יכול להתבצע באופן אישי, מרחוק (בזום) או שילוב של שניהם. קמעונאים יכולים להשתמש בשירות זה כדי לקדם ולפתח את העסק, בנושאים הבאים:

 1. שיפור ביצועי החנות.
 2. פיתוח קשרי לקוחות טובים יותר.
 3. הרחבת קהל הלקוחות שלהם.
 4. הפחתת עלויות תפעול.
 5. בניית תוכנית עסקית.
 6. הובלת רכישת זכינות.
 7. קידום ופיתוח של חנויות עצמאיות.
 8. בדיקת כדאיות כלכלית לרכישת זכיינות, פתיחת חנות ועוד.

האתגרים העסקיים בענף הקמעונאות

ייעוץ עסקי קמעונאי הוא ענף שחווה שינויים רבים בשנים האחרונות, לכן הוא רווי באתגרים עסקיים. עם עליית המסחר האלקטרוני והשיווק הדיגיטלי, קמעונאים מתחרים זה בזה יותר מתמיד. כדי להישאר רלוונטיים, עסקים קמעונאיים צריכים להסתגל כל הזמן לטרנדים החדשים הללו ולוודא שהם עומדים בדרישות הצרכנים. זו הסיבה שעסקים קמעונאיים רבים מבקשים להתייעץ עם יועץ עסקי קמעונאי שיוכל לעזור להם להגיע לאסטרטגיה הטובה ביותר שתוביל לתוצאות הרצויות.

ייעוץ עסקי לקמעונאים יכול להתבצע בשתי דרכים

1) ייעוץ עסקי קמעונאי לחנות ספציפית – כאשר היועץ העסקי מייעץ לחנות הפיזית של הקמעונאי ומראה לו כיצד אפשר לשפר את הביצועים ואת חווית הלקוח.

2) ייעוץ עסקי קמעונאי לסניפיםליווי עסקי לחברה, כולל מתן ייעוץ והכוונה ארוכת טווח, כגון: פיתוח תוכניות שיווק, אסטרטגיות, ניהול סניפי רשת, פיתוח עסקי לרשת של חנויות עצמאיות וכו.

היתרונות של ייעוץ עסקי קמעונאי

היתרונות של ייעוץ עסקי קמעונאי הם מגוונים, כאשר אחד הגדולים שבהם זה הוא שהוא מאפשר לחברות לצמוח בצורה רווחית. יועצי קמעונאות עוזרים לעסקים להמציא דרכים חדשות וחדשניות להפקת הכנסה. הם עוזרים לקמעונאים על ידי ייעוץ בנושא שיפור חווית הלקוח, כמו גם כיצד לבדל את עצמם ולהקדים את המתחרים. לייעוץ עסקי קמעונאי יש יתרונות רבים לבעלי עסקים המחפשים לשפר את הביצועים שלהם:

 1. ליועצים קמעונאיים יש הבנה עמוקה של מגמות צרכניות שיכולות לעזור בשיווק.
 2. יועצי קמעונאות יכולים לספק ייעוץ בנושא של ניהול מלאי.
 3. יועצי קמעונאות יכולים לעזור במציאת ויישום טכנולוגיות חדשות.
 4. מומחי קמעונאות יכולים גם לספק עצות כיצד לשמור על עסק רווחי ויציב.
 5. יועצים קמעונאיים מסייעים לחזור למסלול ולמנוע הפסדים נוספים.

פיתוח רשת זכיינית

פיתוח רשת זכיינות, הוא תהליך ארוך טווח שבו הזכיינים צריכים להיות מוכנים לתהליך הכולל: מציאת המיקום המתאים, גיוס והכשרת צוות ובניית קהל לקוחות. הצעד הראשון בפיתוח רשת זכיינית הוא למצוא את המיקום הנכון ואת הצוות הנכון שיוביל את פיתוח הרשת והסניפים. היתרון העיקרי של שימוש ברשת זכיינות הוא היכולת להתרחב במהירות, להגדיל ו”לשכפל” את העסק. ניתן לעשות זאת על ידי פתיחת זיכיונות חדשים או על ידי רכישת זכיינות קיימים שכבר פועלים בשווקים אחרים. החיסרון הוא שעדיין תצטרכו להשקיע עבודה רבה בתפעול השוטף של כל מקום בנפרד. זה כולל גיוס והכשרת צוות, פיתוח אסטרטגיות שיווק, אסטרטגיית התרחבות בשוק, ניהול נקודות מכירה גיבוש מודל עסקי ועוד.

ייעוץ עסקי לקמעונאים – סיכום והמלצות

עסקים קמעונאיים אינם חסינים מפני השפעות של קניות מקוונות. התחרות הפכה קשה יותר, ולקמעונאים קשה יותר להרוויח. ייעוץ עסקי קמעונאי יכול לעזור לעסקים קמעונאיים להגביר את ביצועי החנות שלהם על ידי מתן פתרונות לבעיות שהם עלולים להתמודד איתם. אייל פז הוא יועץ עסקי קמעונאי שיספק לך ניתוח מפורט של החנות, הזכיינות או הסניפים ויעזור לך ליצור מודל עסקי ותוכנית פעולה, שיכולה לקחת את העסק שלך לשלב הבא.

לקביעת פגישת ייעוץ עסקי לשיפור ביצועי חנות אחת או רשת של סניפים, חייגו עכשיו למספר המופיע בראש העמוד.

תחומי העיסוק שלנו

מהן 12 הפעולות שהמנהלים המצליחים בעולם עושים כדי להיות יעילים יותר? (סדרת סרטונים – בחינם לנרשמים עכשיו) 

תודה על הרשמתך, הסרטון הראשון בדרך לתיבת המייל שלך. ב-12 הימים הקרובים (למעט שבתות וחגים), אשלח אליך בכל יום סרטון.
הדברים החמים באמת עולים קודם לרשתות החברתיות
ייעוץ עסקי לפי תחום

מהן 12 הפעולות שהמנהלים המצליחים בעולם עושים כדי להיות יעילים יותר? (סדרת סרטונים – בחינם לנרשמים עכשיו) 

תודה על הרשמתך, הסרטון הראשון בדרך לתיבת המייל שלך. ב-12 הימים הקרובים (למעט שבתות וחגים), אשלח אליך בכל יום סרטון.
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 246 ביקורות
js_loader
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 246 ביקורות
js_loader
גלילה לראש העמוד