Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 227 ביקורות
js_loader

ייעוץ פנסיוני לבעלי עסקים

למה חשוב לקבל ייעוץ פנסיוני?

רוצה לדעת אחת ולתמיד מה יש לך בביטוח מנהלים? מה כתוב בדו"ח קרן הפנסיה? רוצה להבין סוף סוף כמה פנסיה תהיה לך? אילו כיסויים ביטוחיים כלולים בתוך החיסכון הפנסיוני? מה המסלול? כמה עמלה אתה משלם? מה גובה דמי הניהול? מה הכיסוי שיש למשפחה, אם בכלל? ועוד שאלות רבות שאנחנו אפילו לא יודעים שאנחנו צריכים לשאול. אייל פז מתכנן פנסיוני מסביר הכל.

תוכן עניינים

למה חשוב לקבל הדרכה פנסיונית?

אחת ולתמיד באמת להבין איך לקרוא את הדו"ח, לדעת מה יש לך, מה אתה צריך לעשות בכדי לשפר את המצב ולאילו מילים קטנות חשוב שתשים לב, כי במציאות של היום יעשו הכל כדי לבלבל אותנו עם אלפי מושגים לא ברורים…

ייעוץ פנסיוני | אודות אייל פז

אייל פז, עוסק בתחום הפנסיוני מאז שנות ה-90'. 
לשעבר ממקימי היחידה לייעוץ פנסיוני ומנהל מחוז באחד הבנקים המובילים במדינה. 
ניהל בעבר סוכנויות ביטוח גדולות, הכשיר סוכנים ויועצים פנסיוניים באקדמיה לפיננסים BDO.
בעל ניסיון של מעל 25 שנה בתחום הפנסיוני. יועץ פנסיוני לשעבר, כיום מתכנן פנסיוני עם ניסיון עשיר.

ייעוץ פנסיוני | המלצתו של אבי קאופמן - מנכ"ל האקדמיה לפיננסים BDO

ייעוץ פנסיוני - המלצה

מה צריך לעשות בכדי לקבל הדרכה פנסיונית?

  1. שלחו את הדו"ח השנתי למייל שלי – לחץ כאן לשליחת מייל
  2. תוך 2 ימי עסקים נתאם איתך מועד להדרכה פנסיונית.
  3. קובעים זמן למעבר על הדו"ח ומנהלים שיחה של עד חצי שעה בטלפון/בזום שבה אסביר לך בדיוק מה כתוב ומאותו הרגע תדע לקרוא את הדו"ח ותדע בדיוק מה יש לך.
  4. עלות ההדרכה 750 ש"ח, עכשיו במבצע 550 ש"ח (כולל מע"מ).
  5. מוגבל לעד 3 מוצרים פנסיוניים למבוטח.
  6. מחיר מיוחד לזוג מבוטחים 980 ש"ח בלבד, עד 3 דו"חות למבוטח.

ייעוץ והדרכה פנסיונית | המלצות

“כמנכ”ל האקדמיה לפיננסים של BDO זיו האפט, אני מוצא זכות נעימה להמליץ על מר אייל פז. אייל מרצה באקדמיה לפיננסים במסגרת קורס “יסודות הביטוח” ומכשיר עשרות תלמידים לבחינות משרד האוצר. מעבר לרמה המקצועית הגבוהה, בה מעביר אייל פז את החומר, אייל שחקן נשמה המלוא מובן המילה, וניכר כי לקח על עצמו להכשיר את הדור הבא של סוכני הביטוח, המשווקים והיועצים הפנסיוניים בישראל. מוצא לנכון לשבח את אייל פז על מסירותו ומקצועיותו. ממליץ בחום על אייל כמרצה וכמנטור”

אבי קאופמן, מנכ"ל האקדמיה לפיננסים BDO​

"כקולגה מענף הפנסיה, רציתי לספר, שהיתרון הגדול של אייל, שהוא פשוט יודע "לתרגם" את החומר המקצועי לשפה ברורה ופשוטה, שכל אדם יכול להבין ולדעת בדיוק מה מצבו כיום ומה כדאי שיעשה בכדי לשפר את מצבו."

בנצי מיכאלי, מנהל בחברת ביטוח

"מעוניין להודות לאייל על הייעוץ - היה יעיל מאד, חשוב מאד - ומלמד. לראשונה אני מרגיש שלמדתי על מצבי הפיננסי האמיתי... קיבלתי עצות פרקטיות שאת חלקן יישמתי והיתר בקרוב. תודה על השירות החשוב, כבר המלצנו לאחרים - המשיכו כך. כל טוב!"

רוני אור

"תודה על המקצועיות והיעילות, לצערי הרב אין מישהו כמוך שמסוגל לתת שירות ברמה הזאת."

לוי אלי

"אני זיתון רוברט לא ידעתי שיש אנשים כלכך טובים כמו אייל פז. אשר הסביר לי את העניין לגבי תוכניות חיסכון, קופות גמל והשתלמות וכן הלאה. אני פונה לכל אחד שיבוא באופן דחוףלפגישה עם האיש היקר הזה. יצאתי עם ראש שקט ורגוע ויש לי על מי לסמוך. אני מודה לך אייל פז על האוזן הקשבת והלב החם שלך. שירות יוצא מן הכלל!"

זיתון רוברט

"ראיתי איך בעזרת הניתוח של אייל בתחום הפנסיוני והביטוחי שלי ושל אשתי איך אני יכול לחסוך הרבה כסף מצד אחד ולהגדיל את מה שיהיה לי בגיל הפנסיה. הרבה זמן רציתי לעשות סדר, עד שפגשתי את אייל. אני ממליץ לכל אחד לעבור ייעוץ, זה שווה הרבה יותר כסף ממה שמשלמים לאייל."

אלכס ארנון

"ממליץ בחום על אייל פז כיועץ פנסיוני, העברתי את הקופות ובזכותו פתחתי קרן פנסיה וגם הבנתי מהי פנסיה, מה שהרבה לפניו לא הצליחו להסביר לי. אצלו, בעברית פשוטה, ובסגנון ואדיבות מאד נעימים הצלחתי וגם עשיתי. מומלץ בחום להתייעץ איתו."

יעקב לוי
תחומי העיסוק שלנו

רוצים טיפים מעולים לניהול וקידום העסק? הירשמו עכשיו וקבלו 12 סרטונים קצרים וממוקדים שיהפכו את העיסוק שלכם לעסק רווחי ויציב (בחינם לנרשמים עכשיו) 

תודה על הרשמתך
הדברים החמים באמת עולים קודם לרשתות החברתיות
ייעוץ עסקי לפי תחום

רוצים טיפים מעולים לניהול וקידום העסק? הירשמו עכשיו וקבלו 12 סרטונים קצרים וממוקדים שיהפכו את העיסוק שלכם לעסק רווחי ויציב (בחינם לנרשמים עכשיו) 

תודה על הרשמתך
גלילה לראש העמוד