לשיחת ייעוץ חייגו עכשיו

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פנסיוני דורש תכנון ארוך טווח והיערכות מראש. ייעוץ פנסיוני לפרישה הוא נושא מורכב, חשוב להבין את הסוגים השונים של תכניות פנסיה וכיצד הן פועלות. ייעוץ פנסיוני חשוב מאד במיוחד לבעלי עסקים שנדרשים לדאוג לעצמם ולפנסיה שלהם. ישנם סוגים רבים ושונים של פנסיה שבעל עסק יכול להקים. חלקם כוללים פנסיה אישית, פנסיה אישית קבוצתית, פנסיה של בעלי עניין ופנסיה תעסוקתית. חשוב לדעת מה ההבדל בין הסוגים הללו כדי שיוכלו לקבל החלטה מושכלת לגבי מסלול הפנסיה המתאים ביותר לצרכיהם. פנסיה היא משהו שצריך לטפל בו בשלב מוקדם בחיים. אין להתעלם מההפרשות הפנסיוניות כדי שלא יהיה מאוחר מדי. הקטגוריה מתמקדת במה כדאי לבעלי עסקים לדעת על פנסיה? יועץ פנסיוני מומלץ לעסק שלך ומידע חשוב על תכנון פרישה. אייל פז יועץ פנסיוני לשעבר, מסביר כל מה שכדאי לדעת על פנסיה.

ייעוץ פנסיוני – מה כדאי לדעת?

פנסיה מעניקה אפשרות לחסוך כסף לעתיד ומהווה דרך חסכונית במס לעשות זאת. הסכום שתוכלו לשים בצד כל חודש לפנסיה כפוף למגבלות, אך אלו יאפשרו לכם לחסוך סכום משמעותי במהלך חיי עבודתכם כעצמאים. ניתן לממן את הפנסיה ממקורות שונים, כגון חסכונות אישיים של בעל העסק, או מהפרשות מהעסק עצמו. כך שהפנסיה תושקע במגוון קרנות שייצרו לכם הכנסה כאשר תהיו פנסיונרים.

אייל פז מתכנן פנסיוני

אייל פז, יועץ פנסיוני לשעבר, מעניק תכנון פנסיוני אובייקטיבי. אייל היה בעברו יועץ פנסיוני בכיר בבנק מוביל במדינה, עבד עם לקוחות ובעלי עסקים שרוצים לפרוש וצריכים לתכנן את הפנסיה שלהם. בחברה שלנו אנחנו עוזרים גם לבעלי עסקים לתכנן את פרישתם ולוודא שיש להם מספיק כסף שנחסך כדי שיוכלו ליהנות מהפנסיה ללא כל דאגות.

כדאי לדעת – פנסיה דורשת היערכות ארוכת טווח. לכן חשוב שאנשים יתחילו לתכנן כבר בשלב מוקדם בחיים כדי שיהיה להם מספיק זמן לוודא שהם חוסכים כמה שיותר. במיוחד בעלי עסקים שנדרשים לדאוג לעצמם. אצלנו בחברה עוזרים לאנשים רבים לתכנן את פרישתם על ידי בניית תכנית לפנסיה ומייעצים כיצד ניתן למקסם את ההפקדות הפנסיוניות.

חשוב לנו להעניק לכם מאמרים מקצועיים בנושאים פנסיוניים כדי שתדעו מה כדאי לעשות ומה לא כדאי, תוכלו לקרוא עוד במאמרים:

האם כדאי למשוך עכשיו את הכסף מקרן הפנסיה?

פנסיה במצב של חל”ת או פיטורים

מה תפקידו של יועץ פנסיוני?

יועץ פנסיוני הוא איש מקצוע המייעץ בנושאי פנסיה ותוכניות פרישה אחרות. יועץ פנסיוני יכול לעזור לך עם הדברים הבאים:

 1. לברר לאיזה סוג פנסיה אתה זכאי.
 2. הקמת תכנית חיסכון כדי לעמוד ביעדי הפרישה שלך.
 3. הערכת התוכנית הפנסיונית הנוכחית שלך וייעוץ לגבי שינויים שיהפכו אותה למתאימה יותר עבורך.
 4. ניהול ההשקעות שלך על מנת להעלות את ערכן ולהעניק את התשואה הטובה ביותר לצורכי הפרישה שלך.

מיהו יועץ פנסיוני מומלץ לעסק שלך?

יועץ פנסיוני הוא מישהו שעוזר לאנשים לתכנן את פרישתם. יועץ פנסיה יעזור לך לקבוע כמה כסף אתה צריך לחסוך, והיכן לחסוך אותו, באיזה קופות ומסלולים. ישנם גורמים רבים אשר משפיעים על תכנון פרישה. זה כולל את הגיל, ההכנסה, את העיסוק ואת משך הזמן עד לפרישה. היועץ הפנסיוני יעזור לכם להבין איזה סוג מסלול מתאים לצרכים שלכם. יועצים פנסיונים יכולים גם לסייע בהיבטים אחרים של תכנון פרישה כגון הטבות ביטוח לאומי ותקצוב עלויות בריאות בגיל מבוגר.

יועצים פנסיוניים הם הכרח לקראת פרישה

יועצים פנסיוניים עוזרים לקבל החלטות מושכלות לגבי הפנסיה שלכם. לכן ישנה חשיבות רבה ליועץ פנסיוני, וכדאי למצוא את הטוב ביותר עבורכם. בחירת היועץ הפנסיוני הנכון עלולה להיות קשה, לכן חשוב שתדעו מה לחפש ואילו שאלות לשאול לפני שבוחרים יועץ פנסיוני.

ייעוץ פנסיוני מחיר

מחיר הייעוץ הפנסיוני משתנה בין היועצים ותלוי בסוג השירות המוצע. מחירי ייעוץ פנסיוני עולים בדרך כלל כמה אלפים בודדים, 2,000 ש”ח -7,000 ש”ח ואף יותר, תלוי בייעוץ הנדרש ובמורכבות שלו. התייעצות עם יועץ פיננסי וניתוח תכנית הפרישה מורכבת, שינוי מסלולים וקופות, מתן שירות של סוכן פנסיוני וביצוע ההעברות בין הקופות בפועל דורש עלות נוספת. לכן, עלות הייעוץ הפנסיוני אינה זהה לכולם ומשתנה בהתאם לסוג השירות שאתם צריכים והמוניטין של היועץ הפיננסי.

גורמים המשפיעים על מחיר הייעוץ הפנסיוני

 1. מספר שעות העבודה של היועץ הפנסיוני.
 2. רמת המורכבות ועומק הניתוח של המקרה.
 3. מוניטין ומומחיות של היועץ הפיננסי.
 4. האם יש פגישת המשך או לא? האם תכנון פרישה? או בניית תכנית פנסיונית?
 5. האם נדרש גם תפעול באמצעות סוכן פנסיוני?

תכנון פרישה

תהליך ייעוץ פרישה הוא תהליך ארוך ומפורט. זה כרוך בהבנת יעדי הפרישה של הלקוח, הערכת מצבו הכלכלי, קביעת תכנית הפרישה המתאימה לצרכיו ומתן ייעוץ והכוונה כיצד לשמור על אורח החיים הנוכחי שלו בפרישה בפן הכלכלי.

לכמה כסף תזדקק על מנת לחיות בנוחות למשך שארית חייך?

תכנון פרישה הוא תהליך של קביעה כמה כסף תזדקק על מנת לחיות בנוחות למשך שארית חייך. ישנם גורמים רבים שבאים לידי ביטוי בעת קבלת החלטה זו, כולל גילך, ההכנסה הנוכחית ואורח החיים הרצוי. חשוב לדעת כמה כסף תצטרכו בפנסיה לפני שתתחילו לחסוך עבורה.

איך בוחרים תכנית פרישה?

ישנם סוגים רבים ושונים של תכניות פרישה. סוג התוכנית הטוב ביותר עבורך תלוי בגיל, במצב הכלכלי ובצרכים העתידיים. פרישה היא אבן דרך בחייו של כל אדם. תכנית הפרישה הנכונה יכולה לעזור לך ליהנות משנות הזהב של חייך. קיימות תכניות פרישה רבות ושונות, וחשוב למצוא את האחת שיש לה את היתרונות הרבים ביותר עבורך ועבור משפחתך.

הדרך הטובה ביותר להבטיח שתהיה לך פרישה נהדרת היא להתחיל לתכנן מוקדם. תצטרך לשקול כמה כסף אתה צריך בכל חודש, כמה כסף אתה רוצה בחשבונך אחרי 120, ואילו סוגי השקעות יכולים לסייע בהגנה על הנכסים שלך מפני אינפלציה.

תכנון פרישה לפנסיה

ייעוץ פרישה הוא תהליך המשמש כדי לעזור לאנשים לקבל החלטות לגבי הפרישה והחיים העתידיים. מתכנן פרישה יבנה לכם תהליך שכולל את השלבים הבאים:

 1. פגישה עם יועץ פיננסי לדיון ביעדי ויעדי פרישה.
 2. פגישה עם יועץ ביטוח לדיון באילו סוגי כיסויים ביטוחיים דרושים לפרישה.
 3. פגישה עם עורך דין עיזבון לדיון בצוואות, נאמנויות ונושאים משפטיים נוספים.
 4. פגישה עם יועץ מס לדיון במסים על הכנסה, רווחי הון, פנסיה ומקורות הכנסה נוספים.
 5. פגישה עם מתכנן פיננסי או יועץ מס כדי לעיין בכל המידע שהושג בפגישות הראשונות.

ייעוץ פנסיוני – סיכום והמלצות

עליית יוקר המחיה והעדר תכנון פרישה הביאו לכך שמספר עצום של אנשים לא יכלו לפרוש בגיל שהם רוצים. הסיבה לכך היא שלאנשים רבים אין מספיק חסכונות לפנסיה, או שאינם מסוגלים ליצור הכנסה בת קיימא בעצמם. ייעוץ פנסיוני הוא שירות שעוזר לך להחליט איזו תכנית פרישה, פנסיה או ביטוח מנהלים ייתן את המענה הטוב ביותר לצרכים שלך. זה גם עוזר לך לקבוע כמה כסף תצטרך כדי לחיות בנוחות לאחר הפרישה. אייל פז מעניק תכנון פנסיוני לאנשים פרטיים, חברות וארגונים. קראו עוד על ייעוץ פנסיוני לבעלי עסקים.

לקביעת פגישה בנושא תכנון פנסיוני, חייגו אלינו עכשיו למספר המופיע בראש העמוד.

האם כדאי למשוך עכשיו את הכסף מקרן הפנסיה

האם כדאי לבעלי עסקים למשוך עכשיו את הכסף מקרן הפנסיה? ייעוץ פנסיוני לבעלי עסקים

ייעוץ פיננסי - קרן פנסיה

מעל מיליון איש יצאו לחל"ת (חופשה ללא תשלום) או פוטרו בעקבות המשבר. ריכזתי במיוחד עבורכם מידע חשוב מאד אודות קרן הפנסיה ומרכיבי הביטוח. מומלץ לקרוא

הצלה מהוירוס הכלכלי

בימים אלו המשק עובר משבר שנובע מן הוירוס שהשתלט לנו על החיים ועל העסק. הוא השפיע על כל אדם ועל כל בעל עסק במדינה. לאור

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 246 ביקורות
js_loader
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 246 ביקורות
js_loader
גלילה לראש העמוד