ליווי עסקי לעסקים

כשמדובר בעסק מצליח, ליווי עסקי אינו בגדר מותרות, אלא הוא חיוני להצלחת העסק. בעלי עסקים הם עצמאים באופיים ולכן אוהבים שהדברים נעשים בדרך שלהם, אבל גם בעל עסק בדיוק כמוך, צריך מישהו להתייעץ איתו. בעל עסק שעובר תהליך של ליווי עסקי מרגיש מחוזק, עושה תהליכים נכונים, יעילים ואפקטיביים ואם תהליך הליווי לעסקים מתבצע נכון, הוא גם יכול להצליח עד כדי כך שיעקוף את רוב המתחרים בדרכו לצמיחה עסקית ולשגשוג כלכלי. חברת "אייל פז ייעוץ עסקי ופיננסי" מציעה תהליך של ליווי עסקי המסייע להגדיל את הרווחיות של העסק, לייעל תהליכים עסקיים ופיננסיים ולקדם את צמיחתו של העסק.

למה כדאי לקבל ליווי עסקי לעסק?

בעלי עסקים בדרך כלל בודדים במערכה, הם נדרשים לתכנן מהלכים עסקיים, לגבש אסטרטגיה עסקית, להתמודד עם ניהול עסק, לנהל עובדים, תקציב ועוד, אבל גם הם צריכים מישהו להתייעץ איתו. מישהו שהם סומכים עליו, שיש להם אתו כימיה, שהם בטוחים שאם הם יבחרו בו לתהליך הליווי של העסק שלהם, הם יחוו הצלחה ממש בקרוב. 

עצמאים הם לרוב יזמים בנשמתם, הם סוסים בועטים השועטים קדימה, בטוחים בחשיבה וברעיונות שלהם, אבל האם הם בדרך הנכונה להצלחה? חברת "אייל פז ייעוץ עסקי" מובילה מאות בעלי עסקים בתהליכי ליווי עסקי המסייע להם בהגדלת רווחיות העסק, בפיתוח ושיפור תהליכים עסקיים משלב הרעיון, דרך בדיקת כדאיות ועד לשלב הביצוע.

איך מתבצע תהליך ליווי עסקי בחברת "אייל פז ייעוץ עסקי"?​

במהלך 25 שנות ניסיון של ייעוץ עסקי בשטח ולאחר ליווי עסקי של מאות עסקים, הצלחתי לייצר מודל עסקי ממוקד לתהליך הליווי העסקי הקצר והיעיל ביותר. ליווי עסקי לעסקים מביא בעלי עסקים כמוך, להצלחה ולפריצת דרך משמעותית במהירות האפשרית ובדרך הנכונה

תהליך ליווי עסקי המתבצע לפי שיטה מובנית, לפי מדרגיות שבה בעלי העסקים עולים בכל פעם שלב ובכל פעם משדרגים את העסק שלהם, כך שההכנסות והרווחים שלהם גדלים במקביל לעליה באיכות החיים.

שנות ניסיוני הרבות בתור יועץ עסקיהוכיחו לי שכדאי כמעט לכל בעל עסק לקבל ייעוץ עסקי מיועץ עסקי מיומן ובעל ניסיון שטח עשיר, מה שמוביל לגידול ברווחיות ולפיתוח העסק בצורה בריאה ועקבית.  

ליווי עסקי לניהול פיננסי נכון

תהליך של ליווי עסקי ניתן לעתים כמענה לחסם פיננסי שמגביל את העסק. כאשר מדובר בקושי בניהול פיננסי, נעבור יחדיו על כל המרכיבים של העסק ונעניק לך ייעוץ כלכלי באמצעותו נעבור על כל הדו"חות הכלכליים, מודל התמחור, מצב העסק מבחינת תזרים מזומנים, בעלי התפקידים בעסק ומדידת יעילותם באמצעות כלי מדיד לבדיקת רווחיות העסק, בחינת תהליכים בעסק, זיהוי מקורות הדליפה ה"בזבוז" של המשאבים ועוד.  

במקביל, לבחינת הפעילות העסקית והפיננסית, במידת הצורך אנו בונים תוכנית עסקית לגיוס כספים על מנת שתאפשר את המימון לשינויים הנדרשים בכדי להניע את העסק לצמיחה ולהתרחבות. 

ייעוץ פיננסי אינו היחיד שיסייע לנו בשיפור העסק, אלא אנו פועלים בכל חזיתות העסק, בודקים את תהליכי השיווק המתבצעים, הצעות לשיפור ולהתייעלות, גיוס עובדים לעסק, בודקים את האפקטיביות של כל עובד ועובד, עובדים על שיפור יכולות הניהול, מחקר ופיתוח עסקיכיווני חשיבה אסטרטגיים שיסייעו להתפתחות ולצמיחת העסק והכל "מתורגם" לתוכנית פעולה ישימה ומדידה שנדרש לבצעה בשטח, והיא תניב את מגמת השיפור הרצויה. 

מה תרוויחו מתהליך הייעוץ והליווי העסקי?

מהם שלבי תהליך הליווי העסקי לעסק קיים?

ייעוץ עסקי

שלב 1 - זיהוי היעד

היכן אתם נמצאים מבחינה עסקית ולאן אתם רוצים להגיע? וכמו בניווט נשרטט יחדיו את הציר שיוביל אתכם בהצלחה אל היעד שהגדרתם.

ייעוץ עסקי

שלב 2 - הגדרת קהל היעד

בתהליך הייעוץ העסקי, נגדיר יחדיו את קהל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם והמאפיינים שלהם. ולא, אין דבר כזה "כולם לקוחות שלי".

ייעוץ עסקי

שלב 3 - אבחון החסמים

נבין יחדיו מהם החסמים שמונעים מהעסק להפוך לעסק רווחי, תוך מתן דגש לחסמים פיננסיים שתוקעים את צמיחתו של העסק. ויחדיו נאתר את הדרך הנכונה והבטוחה לפריצתם.

שלב 4 - מה אני באמת מוכר?

בשלב זה נתמקד במה העסק שלנו באמת מוכר במושגי ערך לקוח? מה הבידול של העסק, לעומת המתחרים?

ייעוץ עסקי

שלב 5 - שיווק העסק

אתם זה לא העסק שלכם, העסק הוא יישות נפרדת: כיצד עליכם להציג את העסק? איפה ואיך כדאי לשווק אותו בצורה יעילה שמשיגה את החשיפה האופטימלית?

ייעוץ עסקי

שלב 6 - הגדלת המכירות

אנשים לא אוהבים שמוכרים להם, אבל מאד אוהבים לקנות! איך תגרמו ללקוחות להגיע דווקא אליכם? איך תגרמו להם לפתוח את הארנק דווקא אצלכם?

ייעוץ וליווי לשיפור ניהול העסק

בתור בעל עסק, קרוב לוודאי שאין לך כמעט זמן להשקיע בלמידה ובהתפתחות אישית, לכן אנו משקיעים בך כמנהל עסק. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, נסייע לך לשפר מיומנויות ניהול עסק: כיצד לנהל טוב יותר את הזמן? נבחן יחד האם כדאי לעשות חלוקת תפקידים מחודשת? האם צריך לגייס עוד עובדים? איך לנהל את העסק נכון? כך שמכלול הפעולות תהיינה אפקטיביות במינימום שגיאות. 

בתהליך הליווי העסקי נלווה אותך יד ביד, נבצע בקרה ומעקב שכלל התהליך מתבצע נכון להצלחת העסק. נשווה את הביצועים העסקיים לדו"חות הכלכליים ונראה האם תוכנית העבודה לשיפור וייעול העסק באמת מתבטאת במספרים, כפי שתכננו.

כמו כן, נבצע בקרה אחר ביצוע תוכנית העבודה ונוודא שמה שהתכוונו באמת קורה בשטח או האם יש צורך להתאים את תוכנית העבודה לצרכי העסק בפועל. כך אנו מוודאים שהיעדים העסקיים והפיננסיים שהצבנו אכן מתקיימים.

במקביל, ננחה אותך כיצד לעבוד עם דו"ח תזרים מזומנים לניהול תקציב העסק. הדו"ח מפרט את ההכנסות, ההוצאות וההתחייבויות שיש לעסק בכל זמן נתון בחתך יומי. התזרים מסייע לעסוק בניהול התקציב העסקי בצורה נכונה ומתוכננת. כלי זה הינו משמעותי ביותר לכל בעל עסק שרוצה לנהל את העסק שלו בצורה נכונה ומקצועית.

ייעוץ וליווי עסקי לפתיחת עסק חדש

תהליך של פתיחת עסק הוא המימוש של החלום העסקי של אותו יזם שהשקיע לא מעט משאבים וזמן בדרכו למימוש החזון העסקי. תהליך ליווי עסקי ליזמים יקטין בוודאות את הסיכון לשגיאות ויקנה את הכלים הנכונים והמדויקים לפתיחת עסק עצמאי בצורה בטוחה. ליווי עסקי לעסקים בהקמה מסייע לבנות תוכנית עסקית מקצועית ומשכנעת, מסייע לאתר את מקורות המימון, לגייס את התקציב הנדרש, לסייע לו לבנות מודל עסקי נכון ולהכווין אותו בהצלחה בדרך לפתיחת העסק. 

ליווי עסקי עושים רק עם אייל פז ייעוץ עסקי

ליווי עסקי הוא תהליך ארוך טווח, במסגרתו יועץ עסקי מגיע אל העסק ולומד אותו הלכה למעשה. כדי לשנות את פועלו של העסק ולשפר אותו, על בעל העסק לשנות חלק מההרגלים וכמו בכל תהליך, יצירת אמון היא הבסיס לכל עבודה משותפת. 

אם ברצונך לקבל שירות מקצועי ואדיב מיועץ עסקי בעל ראייה עסקית רחבה, ניסיון רב בעולם הפיננסי (אייל פז ניהל בעברו מרחב בבנק מוביל במדינה), הגעת למקום הנכון. בתור יועץ פיננסי, בעל ידע רב והמלצות רבות, אין לי ספק שאצליח לחולל את השינוי המיוחל גם בעסק שלך. 

לפגישת ליווי עסקי, חייגו אלינו עכשיו ונשמח לעזור. 

ייעוץ עסקי לוטרינר
ייעוץ עסקי למרפאת שיניים
ייעוץ עסקי לעצמאים
ייעוץ עסקי למוסכים
ייעוץ עסקי למפעל
ייעוץ עסקי לסוכני ביטוח
ייעוץ עסקי במרכז
יועץ עסקי אייל פז תמונת פרופיל
ייעוץ עסקי לחברות