לשיחת ייעוץ חייגו עכשיו

ליווי עסקי

המטרה העיקרית של הליווי העסקי היא לעזור לבעלי עסקים להתמודד טוב יותר עם ניהול העסק ועמידה במשימות בכדי שהעסק יהיה רווחי יותר. ליווי עסקי יכול להתבטא באופנים שונים: החל מבניית תקציב, יצירת אסטרטגיה שיווקית או ייעוץ עסקי. חשוב להבין, הליווי אינו פתרון חד פעמי, אלא תהליך מתמשך על מנת לוודא שהעסק בדרך הנכונה ויכול להתמודד עם הדברים בעצמו.

ליווי עסקי יכול ללבוש צורות רבות: ליווי עסקי לעסק קיים או לעסקים בהקמה. אולם, בבסיסו מדובר בדרכי פעולה יעילות ומוכחות כך שיאפשרו לכם לפתח את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר כדי שתוכלו לעמוד במטרות. בקטגוריה זו נפרט על מה נדבר בפגישות הליווי העסקי, יתרונות הליווי העסקי ולמה כדאי שאת העסק שלכם ילווה יועץ עסקי מקצוען.

ליווי עסקי לעסקים וחברות
אייל פז יועץ עסקי לעסקים וחברות.

למה כדאי לקבל ליווי עסקי?

הוכח שאנשים נוטים יותר לעמוד ביעדים שלהם כאשר יש להם תמיכה חברתית. ליווי עסקי מוגדר כסיוע מעמיתים אחרים, חברים ובני משפחה. סוג זה של תמיכה חברתית יכולה להינתן בצורה של עצות, עידוד, או אפילו רק הקשבה לבעיות של אדם. שיש שם מישהו שמבין איך אתה מרגיש נותן לאנשים תחושת נוחות ועוזר להם לעשות את הבחירות הנכונות עבור עצמם.

מהיכן נולד המושג “ליווי עסקי”?

ליווי עסקי הוא מושג שהוצג בשנות ה-90 על ידי אוניברסיטת סטנפורד, והוא יושם בהצלחה במדינות אחרות. הרעיון המרכזי הוא להעסיק שותף עסקי עבור אנשים שמקימים עסק או זקוקים לעזרה במסע היזמות שלהם. בשנים האחרונות תהליכי ליווי עסקי נהפכו פופולריים ועסקים רבים משתמשים בזכות הזו במטרה להתקדם ולפתח את עצמם, את העסק או את החברה שלהם.

מהם יתרונות הליווי העסקי?

ליווי עסקי פירושו שהעסק יקבל עזרה והתייעצות במקרה שמתעוררים קשיים הקשורים למצבו הפיננסי של העסק, למוצר או לשירות או שאתם רוצים לגייס לעסק לקוחות נוספים. באופן כללי ניתן לומר: הליווי העסקי מספק גישה פרואקטיבית לפתרון בעיות לפני שהן קורות. לתהליך של ליווי עסקי יתרונות רבים:

 1. מתן נקודת מבט חדשה, שאולי לא חשבתם עליה.
 2. פיתוח מיומנויות ורעיונות חדשים, פיתוח עסקי, קידום ופיתוח העסק.
 3. זיהוי הזדמנויות חדשות.
 4. ביצוע סדר פיננסי וארגוני.
 5. איתור כיווני התפתחות עסקיים ופיננסיים.

אילו סוגי עסקים אנו מלווים?

אם אתם צריכים ליווי עסקים קטנים או ליווי לעסקים בינוניים אנחנו כאן בשבילכם. תוכלו לקבל אצלנו ליווי לעסקים מכל הסוגים ובכל סדרי הגודל. מבחינת מיקום מתן השירות ודוגמאות לעסקים שאנו מלווים: ליווי לעסקים במרכז, ליווי עסקי בשרון, ייעוץ עסקי וליווי לחברות, ייעוץ עסקי לעצמאים, ליווי לעסק משפחתי, ייעוץ וליווי למפעלים ולחברות תעשייה, ליווי עסקי למרפאת שיניים, ייעוץ עסקי לוטרינר, ייעוץ עסקי וליווי למוסכים, ייעוץ וליווי סוכני ביטוח ועוד רבים ומגוונים.

על מה נדבר בפגישות הליווי העסקי?

 1. שאיפות אישיות ועסקיות – חזון, יעדים, רצונות אישיים ועסקיים.
 2. נקודות חוזק – איתור נקודות החוזק בעסק.
 3. נקודות חולשה – מהם החסמים שאיתם העסק מתמודד, היכן העסק חווה קשיים.
 4. סיכונים – מיפוי הסיכונים של העסק.
 5. ניתוח נתונים פיננסיים של העסק – דוחות כספיים של השנתיים האחרונות, מחזור, מספר עסקאות, הוצאות, רווחיות, הלוואות.
 6. תזרים מזומנים – האם העסק מנהל דוח תזרים מזומנים, מקורות הכנסה מול הוצאות, חובות והחזרי הלוואות.
 7. לקוחות – מספר לקוחות, שווי עסקה ומספר פריטים, בחלוקה לחודשים, של השנתיים האחרונות.
 8. אפיון לקוח – מיפוי סוג הלקוחות, אפיון לקוח (פרסונה).
 9. מודל התמחור – למידת מודת התמחור הקיים.
 10. אופן הגבייה – למידת תהליך גביית הכספים של העסק.
 11. שיווק – מה שיטת השיווק של העסק ובדיקת הרווחיות למול ערוצי השיווק השונים.
 12. נכסים דיגיטליים – סקירת כלל הנכסים הדיגיטליים של העסק ובחינתם, במידה וצריך לשנות.
 13. תוכנית פעולה – בניית תוכנית פעולה עסקית וקביעת האסטרטגיה שתביא להשגת המטרות.

וזה רק חלק קטן מהנושאים, כמובן שאנו עוסקים גם בפיתוח עסקי, גיוס הלוואות עסקיות, עבודה מול בנקים, בניית האסטרטגיה העסקית והשיווקית ועוד רבים.

ליווי עסקי עושים רק עם אייל פז

חברת “אייל פז ייעוץ עסקי” מעניקה לעסקים ייעוץ וליווי עסקי ומובילה אותם להצלחה וודאית. בידנו “המתכון” להצלחת עסקים ומיזמים. אייל פז יועץ עסקי מומלץ, המלווה עסקים מעל 25 שנה ומעניק להם מהידע הרב שברשותו. ליווי עסקי זו ליבת הכור שלנו, אנחנו יודעים טוב מאד מה אנחנו עושים ואיך להוביל אתכם לצמיחה כלכלית, הגדלת רווחיות והצלחה אישית ועסקית.

לקביעת פגישת ליווי עסקי, חייגו עכשיו למספר המופיע בראש העמוד.

ליווי עסקי לעסק קיים ולעסקים בהקמה

אם אתם עצמאים, מנהלים עסק משלכם או אם אתם יזמים והקמתם עסק, כדאי לכם לחשוב על ליווי עסקי. חברת אייל פז ייעוץ עסקי מעניקה תהליכי

עסק רווחי

בעלי עסקים רבים מתחבטים כל יום בשאלת הגדלת הרווחים של העסק, בדרך כלל הנטייה היא לחשוב ב'קטן' כמו: "אני רוצה רק להכפיל את מה שיש

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 246 ביקורות
js_loader
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 246 ביקורות
js_loader
גלילה לראש העמוד