ליווי עסקי

כשמדובר בעסק מצליח, ליווי עסקי אינו בגדר מותרות, אלא הוא חיוני להצלחת העסק.
בעל עסק שעובר תהליך של ליווי עסקי מרגיש מחוזק, עושה תהליכים נכונים, יעילים ואפקטיביים ואם תהליך הליווי מתבצע נכון, הוא גם יכול להצליח עד כדי כך שיעקוף את רוב המתחרים בדרכו לצמיחה עסקית ולשגשוג כלכלי. 

ניווט מהיר

ליווי עסקי לשיפור תהליכים בעסק

בעלי עסקים בדרך כלל בודדים במערכה, הם נדרשים לתכנן מהלכים עסקיים, לגבש אסטרטגיה, להתמודד עם ניהול עסק, לנהל עובדים, תקציבים.. אבל גם הם צריכים מישהו להתייעץ איתו, מישהו שהם סומכים עליו, שיש להם אתו כימיה, שהם בטוחים שאם הם יבחרו בו לתהליך הליווי של העסק שלהם, הם יחוו הצלחה ממש בקרוב. 

עצמאים הם לרוב יזמים בנשמתם, הם סוסים בועטים השועטים קדימה, בטוחים בחשיבה וברעיונות שלהם, אבל האם הם בדרך הנכונה להצלחה? חברת “אייל פז ייעוץ עסקי” מובילה מאות בעלי עסקים בתהליכי ליווי עסקי המסייע להם בהגדלת רווחיות העסק, בפיתוח ושיפור תהליכים עסקיים משלב הרעיון, דרך בדיקת כדאיות ועד לשלב הביצוע.

איך מתבצע תהליך של ליווי עסקי בחברת "אייל פז ייעוץ עסקי"?

במהלך 25 שנות ניסיון של ייעוץ עסקי בשטח ולאחר ליווי עסקי של מאות עסקים, שהוכיחו לי שכדאי כמעט לכל בעל עסק לקבל ייעוץ עסקי מיועץ עסקי, הבנתי מהו תהליך הליווי העסקי הקצר והיעיל ביותר שמביא בעלי עסקים להצלחה ולפריצת דרך משמעותית במהירות האפשרית. ליווי עסקי המתבצע לפי שיטה מובנית, לפי מדרגיות שבה בעלי העסקים עולים בכל פעם שלב ובכל פעם משדרגים את העסק שלהם, כך שההכנסות והרווחים שלהם גדלים במקביל לעליה באיכות החיים שלהם.

תהליך של ליווי עסקי מורכב ממספר שלבים. הרבה פעמים החסם שמגביל את העסק הוא פיננסי ולכן בתהליך הליווי העסקי נעבור יחדיו על כל המרכיבים של העסק החל מהדו”חות הכלכליים, מודל התמחור, מצב העסק מבחינת תזרים מזומנים, בעלי התפקידים בעסק ומדידת יעילותם באמצעות כלי מדיד לבדיקת רווחיות, בחינת תהליכים בעסק, זיהוי מקורות הדליפה ה”בזבוז” של המשאבים ועוד.  

ייעוץ פיננסי אינו היחיד שיסייע לנו בשיפור העסק, אנו פועלים בכל חזיתות העסק, בודקים את תהליכי השיווק המתבצעים, הצעות לשיפור ולהתייעלות, גיוס עובדים לעסק, בודקים את האפקטיביות של כל עובד ועובד, עובדים על שיפור יכולות הניהול, מחקר ופיתוח עסקיכיווני חשיבה אסטרטגיים שיסייעו להתפתחות ולצמיחת העסק והכל “מתורגם” לתובנות ולפעולות מידיות שנדרש לבצע בשטח והם יניבו את מגמת השיפור הרצויה. 

שלבי תהליך הליווי העסקי לעסק קיים

ייעוץ עסקי

שלב 1 - זיהוי היעד

היכן אתם נמצאים מבחינה עסקית ולאן אתם רוצים להגיע? וכמו בניווט נשרטט יחדיו את הציר שיוביל אתכם בהצלחה אל היעד שהגדרתם.

ייעוץ עסקי

שלב 2 - הגדרת קהל היעד

בתהליך הייעוץ העסקי, נגדיר יחדיו את קהל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם והמאפיינים שלהם. ולא, אין דבר כזה "כולם לקוחות שלי".

ייעוץ עסקי

שלב 3 - אבחון החסמים

נבין יחדיו מהם החסמים שמונעים מהעסק להפוך לעסק רווחי, תוך מתן דגש לחסמים פיננסיים שתוקעים את צמיחתו של העסק. ויחדיו נאתר את הדרך הנכונה והבטוחה לפריצתם.

שלב 4 - מה אני באמת מוכר?

בשלב זה נתמקד במה העסק שלנו באמת מוכר במושגי ערך לקוח? מה הבידול של העסק, לעומת המתחרים?

ייעוץ עסקי

שלב 5 - שיווק העסק

אתם זה לא העסק שלכם, העסק הוא יישות נפרדת: כיצד עליכם להציג את העסק? איפה ואיך כדאי לשווק אותו בצורה יעילה שמשיגה את החשיפה האופטימלית?

ייעוץ עסקי

שלב 6 - הגדלת המכירות

אנשים לא אוהבים שמוכרים להם, אבל מאד אוהבים לקנות! איך תגרמו ללקוחות להגיע דווקא אליכם? איך תגרמו להם לפתוח את הארנק דווקא אצלכם?

מה תרוויחו מתהליך הליווי?

לפרטים נוספים על תהליך הליווי העסקי השאירו פרטים
לקוחות מספרים על תהליך הליווי העסקי עם אייל פז