Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 240 ביקורות
js_loader

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

צריכים ייעוץ עסקי לעסק קטן? צודקים! ייעוץ עסקי הוא באמת חשוב לכל עסק קטן. ייעוץ יכול לעזור לעסקים קטנים להוציא את הרעיונות שלהם לדרך, לצמוח ולהשתפר בפעילות העסקית והפיננסית. אייל פז עוזר לעסקים קטנים ליצור חזון ברור, עם יעדים ברי השגה שיעזרו להם לצמוח בר קיימא מבלי להתפשר על האיכות. בתור יועץ עסקי הוא מעניק ייעוץ כיצד לשפר את ביצועי העסק הקטן והבינוני בתחומי הפעילות השונים, לרבות שיווק, מכירות, ניהול עסק, פיננסים, גבייה וניהול עובדים. ישנם סוגים רבים ושונים של שירותי ייעוץ וליווי המותאמים לצרכים של עסקים קטנים. ניתן לקבץ אותם לשלוש קטגוריות כלליות: שירותי ייעוץ תפעולי לשיפור הניהול השוטף; שירותי ייעוץ אסטרטגי לפיתוח תכניות ארוכות טווח (פיתוח עסקי); ושירותי ייעוץ פיננסי וכלכלי לסיוע בארגון כספי העסק. קטגוריה זו מתמקדת באופן שבו אנחנו מבצעים ייעוץ וליווי לעסקים קטנים ולמה כדאי לכל עסק קטן ובינוני לקבל ייעוץ עסקי מאייל פז. המשיכו לקרוא.

תהליך הייעוץ והליווי לעסקים קטנים בחברה של אייל פז

במסגרת הייעוץ והליווי של עסקים קטנים, אצלנו בחברה עוטפים את העסק מכל הכיוונים ומעניקים לו ידע מקצועי וכלים לשיפור התנהלותו העסקית. אייל פז מייעץ לעסקים קטנים כיצד להצמיח את העסק שלהם כבר למעלה מ-25 שנה. במאמר זה משתף אייל את ניסיונו עם עסקים קטנים בתהליך הייעוץ והליווי בצמיחת העסק שלהם. הוא מדבר על איך הוא עוזר להם עם אסטרטגיות שיווק, שיפור כישורי שירות הלקוחות שלהם, בניית אמון בשוק ועוד הרבה יותר. תהליך הייעוץ והליווי לעסקים קטנים אצלנו בחברה מתמקד בתחומים הבאים:

 1. בניית אסטרטגיה עסקית ושיווקית.
 2. ניהול המערך הפיננסי עבודה למול דוח תזרים מזומנים, ניהול פיננסי, תמחור ובדיקת רווחיות עסק.
 3. ייעוץ כלכלי, ניתוח דוחות כלכליים, כלכלן מומחה לעסק, בדיקת רווחיות עסק.
 4. גיוס אשראי לעסקים קטנים ובינוניים, הלוואות עסקיות.
 5. בניית תוכנית עסקית לעסק קיים ולפתיחת עסק.
 6. ניהול עובדים, גיוס כוח אדם והנעת עובדים.
 7. שיפור מיומנויות ניהול עסק, בניית תוכנית עבודה והגדרת תפקידים.
 8. עבודה על שיווק העסק, בניית תוכנית שיווקית ואסטרטגיה שיווקית.
 9. הגדלת המכירות והעלאת אחוז הסגירה.
 10. שיפור שירות הלקוחות.
 11. אימון מנהלים, אימון עסקי ואימון אישי.

אנחנו ב- אייל פז מעניקים ייעוץ לעסקים קטנים בתחומים הבאים:

 1. ייעוץ פיננסי
 2. ייעוץ כלכלי
 3. ייעוץ שיווקי
 4. ייעוץ ניהולי
 5. ייעוץ להגדלת המכירות
 6. ייעוץ אסטרטגי

אצלנו בחברת אייל פז ייעוץ עסקי ופיננסי מאמינים שייעוץ עסקי הכרחי לכל בעל עסק קטן שרוצה בהצלחת העסק שלו. אייל פז הוא יועץ עסקי ויזם בעצמו. הוא מייעץ למאות עסקים קטנים, ומנחה אותם להצלחה. יועץ ומלווה יזמים כיצד לנהל את העסק שלהם, כיצד למצוא את העובדים הנכונים וכיצד להצמיח את החברה שלהם. הוא גם מציע עצות לגבי אפשרויות מימון, אסטרטגיות שיווק והיבטים חיוניים אחרים של ניהול עסק מצליח. כיועצים לעסקים קטנים, אנו עובדים עם יזמי סטארט-אפ כדי להבטיח שיש להם את התוכנית הנכונה עבור החברה שלהם. כמו כן, אנו מתמקדים בתחומים כמו שיווק, אסטרטגיה לטווח קצר, הגדרת יעדים לטווח ארוך ועוד.

למה עסקים קטנים צריכים ייעוץ עסקי?

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים הוא נושא חשוב לדיון. הסיבה לכך היא שיזמים רבים מקימים עסק משלהם, אך אין להם בהכרח את הידע והכישורים הדרושים כדי לנהל אותו כראוי (בוודאות של 100% הצלחה). מאמר זה מתמקד במידע שכל בעל עסק צריך לדעת על האופן שבו יועץ עסקי יכול לעזור לעסק הקטן שלך להצליח. כעסק קטן, כדאי לך להשקיע ולשכור יועץ עסקי כי זה שאתה בעלים של עסק קטן, זה לא אומר שאתה צריך לנהל את העסק לבד. נהפוך הוא, אם יש לך עסק קטן, כדאי שתעבוד עם יועץ עסקי מקצועי שידע לתת לך את ההכוונה והיכולות בתחום הייעוץ לעסקים קטנים: ייעוץ עסקי מקצועי, ייעוץ פיננסי, ייעוץ כלכלי, שיווקי ארגוני וניהולי.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים מחיר

אם אתם מתעניינים בייעוץ עסקי, בוודא תרצו לבדוק כמה זה עולה. המחיר משתנה מיועץ ליועץ ותלוי גם באופן הייעוץ, ייעוץ עסקי לעסקים קטנים יכול להתבצע באופן אישי או מרחוק. ניתן לעשות זאת גם בטלפון או באינטרנט באמצעות שיחות ועידה בווידאו. המחיר משתנה ותלוי ברמת המומחיות והניסיון של היועץ שתבחרו. כמו כן, עלות הייעוץ העסקי תהיה תלויה בסוג השירות המוצע, מספר השעות הנדרשות והאם הוא כולל שירותים אחרים כגון שיווק, ייעוץ כלכלי וניהולי ועוד. ייעוץ עסקי בחינם לא כדאי לכם לקבל, כי הוא עלול לעלות לכם ביוקר.

מהו יועץ עסקי וכיצד הוא עוזר לעסקים קטנים?

יועץ לעסקים קטנים הוא אדם שנותן ייעוץ לעסקים קטנים שרוצים להצליח יותר, מטרת היועץ היא לעזור לחברה לצמוח על ידי מתן ייעוץ כיצד לנהל את הכספים, השיווק והיבטים אחרים של העסק. הרבה אנשים שוכרים יועצים אלה כדי לעזור להם עם העסקים שלהם, כי יש להם את הכישורים והידע לספק עצות חשובות. הם יכולים להציע כיצד לשווק בצורה הטובה ביותר את העסק שלך. הם יכולים גם לייעץ לך כיצד להשיג יותר לקוחות על ידי מתן עצות מועילות על תמחור ופיתוח מוצרים והגדלת רווחיות העסק.

ייעוץ כלכלי ופיננסי לעסקים קטנים

תהליך של ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים כולל ייעוץ ממוקד בתחום הפיננסי והכלכלי ומתמקד גם בניהול תזרים המזומנים של העסק. רוב העסקים נסגרים בגלל בעיות ואתגרים בניהול התקציב העסקי. זהו תחום שכל בעל עסק חייב לנהל אותו, זה לא מותרות, אלא הכרח מכיוון שאם העסק לא ישלוט במצבו הפיננסי הוא עשוי להגיע לפשיטת רגל ולהיסגר. לא כדאי שעסק קטן יסיים כך את חייו, כדאי להשקיע ולקחת יועץ פיננסי מקצועי שידע להנחות את בעל העסק כיצד לנהל אותו נכון מבחינה פיננסית ועסקית.

ייעוץ ניהולי לבעל עסק קטן

בעל עסק קטן יכול לשכור יועץ ניהולי שיעזור לו בעסק שלו. יועץ ניהול יסייע לבעלים בתפעול השוטף שלו ובתכנון לטווח ארוך. הוא גם יעזור בתקציב, שיווק ומשימות נוספות הקשורות לניהול העסק. ישנם סוגים רבים ושונים של יועצי ניהול שבעל עסק קטן יכול לשכור. הם יכולים להיות יועצים כלכליים או מומחים בתחום מסוים של העסק, כמו ניהול עובדים, אימון עסקי, ייעוץ ארגוני וכו’. מטרתו של הייעוץ הניהולי הוא ליצור תרבות ארגונית באמצעות בנייה ויישום מתודולוגיה ניהולית וגיבוש תרבות ארגונית בריאה. באמצעות שיטות ניהול מתקדמות מייעלים את עבודת העסק ומשפרים את הרווחיות שלו.

חברת ייעוץ עסקי וליווי עסקים קטנים

ישנן חברות ייעוץ עסקי המציעות ליווי לעסקים קטנים, אולם ייעוץ עסקי לעסקים קטנים חייב להתבצע על-ידי יועצים עסקיים שאתם סומכים עליהם. לכן בדקו את ההמלצות שיש על חברת הייעוץ שחשבתם לשכור את שירותיה, בדקו מה ההמלצות שיש מלקוחות, קראו את המידע המקצועי וצפו בסרטונים שיש ברשת. בנוסף, לכל עסק קטן כדאי לקבל ליווי עסקי אחת לתקופה, הייעוץ אינו תהליך חד פעמי, לא ‘זבנג וגמרנו’. זהו תהליך של מספר חודשים או מספר פגישות שמטרתן לתת לעסק מקפצה להצלחה, שהרי בטווח הקצר הוא אומנם עולה כסף, אבל בטווח הארוך הוא יחסוך לכם הרבה ויגדיל את רווחיות העסק שלכם.

ייעוץ לעסקים קטנים

ישנה חשיבות עליונה בקבלת ייעוץ וליווי עסקי מקצועי, בטח אם אתה עסק קטן. לכן ייעוץ לעסקים קטנים הוא הכרחי כמעט לכל עצמאי. ייעוץ לעסקים קטנים אינו מיועד רק לחברות גדולות, אלא זה הכרחי גם לפרילנסרים ויזמים שרק מתחילים עסק משלהם. היועץ לעסקים קטנים יעזור לך לדעת מה החברה שלך צריכה, איך להצליח, ומה עליך לעשות כדי לגרום לה לצמוח. הם גם יעזרו לך עם היסודות של ניהול עסק, שיווק וניהול כספים. ולכן שכירת יועץ עסקי היא ההחלטה הטובה ביותר שתוכל לקבל עבור העסק הקטן שלך.

אייל פז ייעוץ עסקי שייקח את העסק שלך לשלב הבא

אייל פז הוא יועץ עסקי ומאמן. הוא מייעץ ומלווה עסקים קטנים, יזמים וסטרטאפים בתהליך פיתוח המוצרים והשירותים שלהם. אייל עובד כיועץ עסקי שנים רבות ויש לו ניסיון בייעוץ וליווי מאות עסקים קטנים. לכן, חברות המעוניינות להצמיח את העסק שלהן על ידי שיפור השיווק, המכירות, התפעול, כישורי המנהיגות או התרבות הארגונית שלהן או ליווי יזמים בפרויקטיי סטארט-אפ מוזמנות לפנות אלינו.

לקביעת פגישה בנושא ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים, חייגו אלינו עכשיו למספר המופיע בראש העמוד.

כיצד לעבור מעסק קטן לחברה גדולה

עסקים רבים שואלים את עצמם איך אפשר לנהל את העסק, כך שיגדיל את הרווחיות שלו. אם גם אתם שואלים את עצמכם את השאלה הזו, אתם

מה הטעויות של בעלי עסקים קטנים ובינוניים

המאמר מתמקד בטעויות המרכזיות שעושים בעלי עסקים (ומאד יכול להיות שגם את או אתה שוגים בכך). אלו טעויות שראיתי ואני עדין רואה שעושים בעלי עסקים

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים: מהם שלבי הייעוץ העסקי

בעל העסק יוצא לדרך עם חזה נפוח וים של ביטחון עצמי שמתחלפים בתקווה להצליח ולראות רווחים מהעסק. ייעוץ לעסקים קטנים מסייע להתגבר על אותו תהום, על

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

עסקים קטנים הם לרוב עמוד השדרה של הכלכלה. יש להם פוטנציאל רב לצמוח, אבל לעתים קרובות חסרים להם המשאבים לעשות זאת. כאן נכנס לתמונה ייעוץ

גלילה לראש העמוד