לשיחת ייעוץ חייגו עכשיו

מכירות

כל עסק שמעוניין למכור יותר ולהגדיל את המכירות צריך לעסוק בתחום באופן יום יומי וגם להשקיע בכך לא מעט. כמעט כל בעל עסק יכול להיות איש מכירות מצוין בעצמו או להעסיק מנהל מכירות וגם אנשי מכירות מטעמו. מכירות זה עניין של טכניקה ולא בהכרח תכונה מולדת. אפשר גם ללמוד איך למכור יותר באמצעות קורס מכירות.

מכירות זה תהליך של אימון, ככל שתתאמנו יותר, כך תצליחו למכור יותר. מכירה מוצלחת שבסופה הלקוח מוציא את הארנק ומשלם לכם מתחילה בקידום מכירות טוב, ניהול שיחת מכירה, הבנת צורכי הלקוח, למול יתרונות ויעילות המוצר או השירות שלכם עבורו. כמו כן, תהליך המכירה אינו מסתיים עם פעולת הרכישה, אלא החוכמה היא שהלקוח יהיה נאמן לעסק שלכם ויגיע לקנות בו שוב ושוב ואף ימליץ למשפחתו ולקרוביו להעדיף לקנות אצלכם, על פני המתחרים. קטגוריה זו מתמקדת בפעולות הנדרשות להגדלת המכירות בעסק, מה כולל קורס מכירות ומה יסייע לכם להיות אנשי מכירות מוצלחים יותר. המשיכו לקרוא.

איך לקדם מכירות בעסק?

לא רק חברות גדולות צריכות לעסוק בקידום מכירות, אלא גם עסקים קטנים ובינוניים שמעוניינים להגדיל את המכירות אצלם בעסק. קידום מכירות הוא תהליך שמטרתו לספר לעולם על מה שיש לעסק שלכם להציע. זוהי דרך ליצור מודעות למותג ולתקשר עם הלקוחות. במילים אחרות, קידום מכירות מאפשר ללקוחות פוטנציאליים לראות מוצר או שירות, כדי שיוכלו לקנות אותו. הקידום יכול להתבצע בפלטפורמות שונות כמו טלוויזיה, רדיו, מדיה חברתית, אינטרנט ועוד. צורת הקידום הפופולרית ביותר בשנים האחרונות היא שיווק דיגיטלי כולל פוסטים ופרסומות ברשתות חברתיות ובאתרי אינטרנט. זוהי דרך מצוינת עבור עסקים לפרסם את המוצרים או השירותים שלהם. כמו כן, כחלק מקידום מכירות, עסקים יכולים גם להשתמש בשיווק דיגיטלי כדי לבנות את תדמית המותג שלהם.

כאמור, קידום הוא תהליך של הגדלת המכירות והרווחים של חברה על ידי הפיכת אנשים מודעים למוצר או לשירות שלה. הקידום יכול להתבצע באמצעות מבצעים, שיווק מפה לאוזן, קמפיינים שיווקיים, קמפיינים של יחסי ציבור ועוד שיטות רבות נוספות. זוהי דרך מצוינת להגדיל את המכירות וליצור לקוחות נאמנים.

איך למכור יותר?

איך להגדיל מכירות?

ישנן דרכים רבות להגדיל את המכירות בעסק, חלק מהדרכים הללו מפורטות להלן:

1. פרסום: זוהי אחת הדרכים הקלות ביותר להגדיל את המכירות. חברה יכולה לשכור משרד יחסי ציבור או לעשות זאת בעצמה ולהשיג יותר לקוחות באמצעות שיווק מפה לאוזן.

2. שיווק במדיה חברתית: המדיה החברתית היא אחד מערוצי השיווק החשובים ביותר הזמינים, בין אם משתמשים בה כדי לייצר לידים או שיש לכם עוקבים במדיה החברתית, עליכם להשתמש בה עבור העסק שלכם כדי להגדיל את המכירות.

3. פיתוח מוצר: אם יש לכם מוצר שדורש שיפור, זה הזמן להעריך מחדש את המוצר שלכם כדי להגביר את הביקוש שלו בשוק.

4. מבצעים: ישנן דרכים רבות להשתמש במבצעים כדי להגדיל את מכירות בעסק. שתי הדרכים העיקריות הן שימוש בהנחות ובקופונים.

כל בעל עסק צריך למצוא את הדרך הכי אפקטיבית להגדיל את המכירות. ישנן אסטרטגיות רבות ושונות שבהן אפשר להשתמש כדי לעורר יותר תנועה ועניין. אלה כוללים שימוש בקמפיינים שיווקיים בווידאו, שיווק שותפים, אופטימיזציה למנועי חיפוש, קמפיינים בדוא"ל, קמפיינים במדיה חברתית וכו’. אך לא רק, ישנן דרכים נוספות ומעניינות להגדיל את המכירות מבלי להוציא הרבה כסף על פרסום – המפתח הוא להשתמש בכל הכלים הללו יחד כדי להצליח.

איך אנשי מכירות יקדמו לך את העסק?

אנשי מכירות חיוניים לכל עסק. הם המומחים למוצרים, הם מכירים את הלקוחות, והם מכירים טכניקות מכירה יעילות. אנשי מכירות צריכים להיות בקיאים בטקטיקות מכירה ובידע ושליטה במאפיינים ובתכונות המוצרים / השירותים. הם גם צריכים להיות בעלי הבנה עמוקה של מה הלקוחות שלהם רוצים או יותר מכך, צריכים. בנוסף, עליהם לשלוט בהצעות המתחרים כדי שהם יוכלו להציע את האפשרויות הטובות ביותר עבור לקוחות העסק / החברה. תוכלו לקרוא עוד במאמר: איך להיות איש מכירות תותח

אנשי מכירות בונים מערכות יחסים עם הלקוחות על ידי מתן ערך ומידע לגבי מוצר או שירות, כדי שירגישו בנוח לקנות מהעסק שלכם. אנשי מכירות עובדים לרוב על בסיס עמלה, כלומר הם מקבלים אחוז מכל מכירה שהם מבצעים. זה מספק להם תמריץ לעשות כמיטב יכולתם ולעמוד ביעדי המכירות. כמו כן, אנשי מכירות מתמקדים בהצעת פתרון יעיל ומלהיב לבעיה של הלקוח, תוכלו לקרוא על כך בהרחבה במאמר: תועלת הלקוח כמניע לקנייה.

אך לא רק אנשי מכירות בהגדרה יעזרו לכם להגדיל את המכירות, אלא החוכמה היא לייצר לעצמכם אנשי מכירות מטעמכם, “שגרירים” שיידעו להפיץ את העסק שלכם תמיד ולא רק אנשי המקצוע שהגדרתם לשם כך, על כך תוכלו לקרוא בהרחבה במאמר: מי הם אנשי המכירות שלך

מה תפקידו של מנהל מכירות?

התפקיד החשוב ביותר של מנהל מכירות הוא להגדיל את המכירות של העסק. זה אולי נשמע קל, אבל זה לא פשוט כמו שזה נשמע. ישנן דרכים רבות ושונות לעשות זאת. במסגרת תפקידו, מנהל המכירות צריך להניע את צוות המכירות. אנשי המכירות צריכים להיות בעל מוטיבציה, כדי להצליח למכור יותר. ניתן לעשות זאת על ידי מתן תמריצים ותגמול הולם. כמה דרכים לעשות זאת הן הענקת פרסים, בונוסים או נסיעות לאיש המכירות עם הכי הרבה מכירות.

מה ההבדל בין מכירות לשיווק?

לכל פעולת מכירה, קודמת פעולת שיווק. שיווק מטרתו להביא את הלקוח “עד החנות”, בעוד תפקיד המכירות הוא לגרום לו להוציא את הארנק ולשלם כאשר הוא נמצא “בתוך החנות”. כמובן שכדי להגדיל את המכירות נדרש לבצע פעולות שיווקיות, כמו קמפיינים במדיה חברתית וכו'.

חלק מהעסקים מציגים מודעות ברשתות החברתיות המחלקות קופונים או מבצעים כדי שהלקוחות שלהם יחזרו וירכשו מהם עוד. זה יכול לעזור לפרסם את העסק ולגרום לאנשים לחזור לקנות משהו אחר. לדוגמה: "בוא וקנה ב-50% הנחה על הרכישה שלך". עסקים מסוימים, כמו מסעדות אפילו יערכו הצעות כמו "ארוחה חינם לכל אדם שמפרסם תמונה שלו עם אחד מהכריכים שלנו". זוהי דרך מצוינת לעסקים לפרסם את עצמם בפלטפורמות המדיה החברתיות שלהם. כך שלמעשה השיווק תומך במכירות.

איך למכור מוצר ללקוח?

ישנן דרכים רבות ושונות שבהן עסקים יכולים למכור מוצר ללקוח ובכך להגדיל את המכירות בעסק. דרך אחת היא באמצעות שירות לקוחות מעולה. כאשר מדובר במכירות הלקוחות אינם סלחניים, לפיכך שירות לקוחות לא פחות ממעולה יכול להגדיל לכם את המכירות בעסק, תוכלו לקרוא על כך בהרחבה במאמר: שירות לקוחות ככלי להגדלת המכירות.

עוד כלי להגדלת המכירות הוא שימוש בקופירייטינג משכנע. אתם יודעים איך זה, “האריזה קובעת”, לכן קופירייטינג משכנע הוא סוג הכתיבה המתמקד בצד הרגשי של מוצר או שירות, במקום להתמקד רק בתכונות וביתרונות. בטכניקה זו משתמשים בטריגרים פסיכולוגיים כדי לגרום לאנשים להגיב בצורה מסוימת, סטוריטלינג לדוגמה, משתמש בטכניקה זו.

שיטה נוספת למכירת מוצר ללקוח היא באמצעות שימוש בשפת הגוף, תוכלו לקרוא על כך בהרחבה במאמר: כיצד להגדיל את המכירות באמצעות שפת הגוף.

קורס מכירות

באתר שלנו תוכלו למצוא מידע רב אודות קורס מכירות שילמד אתכם את טקטיקות המכירה היעילות ביותר, אלו שמביאות לאחוז הסגירה הגבוה ביותר. קורס המכירות מלמד איך לאהוב מכירות, לסגור עסקאות ולהרוויח יותר כסף? לחצו כאן לפרטים נוספים על קורס מכירות.

סדנאות מכירה ושירות

כדי להגדיל את המכירות, עליכם לברר את צורכי הלקוח, להבין את הבעיה של הלקוח ולהציע פתרון מתאים. סדנאות מכירה ושירות מבטיחות שכל עסק או ארגון, שמעוניינים להגדיל את המכירות שלהם, צריכים להחשיב עצמם כארגון מוכר. איך הופכים את עובדי החברה לאנשי מכירות מיומנים? ואיך הופכים את הארגון כולו לארגון מוכר בעל שירות לקוחות מעולה? קראו עוד על כך בעמוד סדנאות מכירה ושירות.

מכירות – סיכום והמלצות

מכירות זה עמוד השדרה של כל העסקים, באמצעות טקטיקות מכירה גורמים ללקוחות לרכוש מוצרים ובכך עוזרים לעסקים להגדיל רווחים. אנשי מכירות נשכרים בדרך כלל בגלל כישוריהם במכירות, שירות לקוחות טוב ויכולת ניהול משא ומתן. ערכם של אנשי המכירות נקבע על פי יכולתם למכור מוצרים ללקוחות ולייצר הכנסות לחברה. כישורי מכירה כוללים שכנוע, יצירת קשרים, הקשבה, אמפתיה ומשא ומתן. תוכלו לקרוא באתר עוד לא רק על איך מגדילים את המכירות, אלא גם איך מתמודדים עם ירידה במכירות.

אצלנו בחברת “אייל פז ייעוץ עסקי” תוכלו לקבל הרבה מידע על שיפור והגדלת המכירות בעסק. אייל פז עוסק במכירות מעל 25 שנה ונחשב לאוטוריטה בתחום. כמו כן, הוא הוביל ארגונים וחברות לשיפור וייעול מערך המכירות באופן מקצועי ואפקטיבי.

לקביעת פגישה בנושא מכירות, חייגו עכשיו למספר המופיע בראש העמוד.

איך להיות איש מכירות תותח

איך להיות איש מכירות תותח? אייל פז מסביר איך להפוך למוכר תותח. אם יש לכם עסק, בוודאי התמודדתם עם הנושא של מכירות. ראשית, אני מאמין

הגדלת מכירות

מכירות זה כוח על עצום שיכול לקדם אותנו בכל דבר בחיים. הגדלת מכירות בעסק זה החמצן ובסיס הקיום, למעשה רוב העסקים נמצאים במרדף מתמיד אחרי

מכירות - מי הם אנשי המכירות שלך?

המחשבה הרווחת היא שאנשי המכירות של העסק הם אלו שזה השירות הבלעדי שהם נותנים, שלשם כך שוכרים את שירותיהם. לאחר שנים רבות כיועץ עסקי, הבנתי שאנשי

איך מתמודדים עם ירידה במכירות

מתמודדים עם ירידה במכירות? אייל פז יועץ עסקי מומחה להגדלת מכירות אצל בעלי עסקים מסביר איך מתמודדים עם ירידה במכירות. מהו המכשול המרכזי שבעלי עסקים

איך אפשר להגדיל את המכירות מבלי להוציא הרבה כסף על פרסום

 תחום המכירות הוא תחום מאד רחב ומאתגר לכל עסק. עסקים רבים נתקלים בקשיים בתחום המכירות. במאמר שלפניכם, 7 תובנות מרכזיות שיסייעו להגדיל את המכירות מבלי להגדיל

מה אפשר ללמוד ממגילת אסתר על מכירות

פורים כבר כאן וזו הזדמנות נהדרת ללמוד ממגילת אסתר כמה דברים שיעזרו לנו לקדם את העסק שלנו. והפעם, מה ניתן ללמוד ממגילת אסתר על מכירות?

תועלת הלקוח כמניע לקניה

מושג חשוב בתחום המכירות הוא אמיל"י, יתכן ששמעתם את המושג בעבר. אמיל"י – זה ר"ת של אני מה יוצא לי מזה? או במילים אחרות: "תכל'ס, למה

מכירות - כיצד להגדיל את המכירות באמצעות שפת הגוף?

לשפת הגוף ישנה חשיבות עליונה בתהליכי מכירה וסגירת עסקאות וכפועל יוצא, יש לה קשר ישיר להגדלת המכירות. לכן שימוש בשפת הגוף יכול להוביל לשיפור משמעותי

שירות לקוחות ככלי להגדלת המכירות

איך אפשר להגדיל את המכירות באמצעות שיפור שירות הלקוחות? בוודאי תסכימו איתי שעסק יכול לקום וליפול על שירות לקוחות. למה? כי היחס הוא מה שקובע!

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 246 ביקורות
js_loader
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 246 ביקורות
×
js_loader
גלילה לראש העמוד