תיווך עסקים - כל מה שחשוב לדעת

אם יש לכם עסק פעיל שאתם רוצים למכור, הגעתם למקום הנכון! תיווך עסקים יסייע לכם בתהליך מכירת העסק. תיווך עסקי כולל השבחת העסק והיערכות למכירת עסק פעיל. אנחנו מכינים עבורך את העסק למכירה, מאתרים קונים פוטנציאליים, מסייעים בפתרונות מימון ומנהלים משא ומתן בתהליך המכירה.

מה חשוב לדעת על תיווך לעסקים המועמדים למכירה?

  1. קראו עוד על השלבים בתהליך מכירת העסק
  2. קראו כאן על 5 כללי הזהב החשובים אם אתם מתכננים למכור את העסק או להכניס שותף.
  3. אם ברצונכם למכור עסק פעיל – קראו את המאמר המלא על מכירת עסק פעיל.
תוכן עניינים

תהליך מכירת העסק: מה כדאי לדעת?

בדרך כלל תהליך של מכירת עסק הוא מאתגר ויש בו מורכבות, כי בעל העסק מעורב רגשית בעסק שהקים והשקיע בו במשך השנים. הרבה פעמים יש לבעל העסק עיסוק ולא עסק, מה שאומר שאם הוא לא נמצא פיזית בעסק, למעשה אין עסק.

איך עכשיו מהמקום הזה, האם אפשר להביא למצב של עסק יציב שיהיה קונה שיתעניין בעסק וירצה לקנות ולהשקיע? כאן עולה הצורך ביועץ עסקי מומחה להכנת עסקים פעילים למכירה.

למה כדאי לקחת מתווך עסקי במכירת העסק?

לאור המורכבות בתחום של עסקים למכירה, ליווי של מתווך עסקי בתהליך המכירה הוא חשוב מאד. זאת ממספר סיבות: המתווך העסקי אינו מעורב רגשית בעסק עצמו ולכן חושב ומתכנן את המהלכים באופן אובייקטיבי, לעומת בעל העסק שמעורב רגשית ולעתים מתקשה לעשות את "הנתק" הנדרש.

הסיבה השנייה, שכדאי לקחת מתווך עסקי במכירת העסק היא מכיוון שהוא מגדיל משמעותית את הסיכויים להצלחת מכירת העסק. הוא מכיר היטב את האופן שבו נדרש לבצע משא ומתן, הוא דובר את השפה. כמו כן, הוא בקיא במסמכים הנדרשים ובהצגתם לרוכש הפוטנציאלי, מה שחוסך זמן רב בין הצדדים.

הסיבה השלישית תומכת בעיסוק שנדרש בתהליך המכירה והורדתו "מהגב" של בעל העסק שנדרש להמשיך ולעבוד ולשמר את העסק שלו פעיל ורווחי במיוחד לקראת תהליך המכירה *יתרון מובהק למתווך עסקי שמשמש גם כיועץ עסקי.

כל התחום של תיווך עסקים נהיה פופולרי בשנים האחרונות, בעלי העסקים אכן מבינים את היתרון של המתווכים העסקיים ויתרונותיהם באיתור הזדמנויות עסקיות והצגתן לקונה הפוטנציאלי.

תיווך עסקים למכירה

מתווך עסקי מנוסה יחסוך לכם זמן, אנרגיה ומשאבים ומה שהכי טוב, שאתם משלמים עמלת תיווך רק אם בוצעה מכירת העסק בפועל, כך שיש לכם וודאות לתוצאה.

כמובן שהתהליך מלווה בשמירה על סודיות, ביצוע סינון קפדני ויסודי של הקונה וסיוע בהשגת המימון הנדרש על מנת לחסוך לכם זמן יקר של התעסקות מייגעת.

אייל פז, הבעלים של "אייל פז ייעוץ עסקי ופיננסי" הוא יועץ עסקי מומחה להשבחת עסקים לפני מכירה, מכירת עסקים פעילים, השגת פתרונות גישור ומימון, איתור הקונה וניהול משא ומתן עימו.

נעשה כל שביכולתנו כדי לסייע לכם למכור את העסק ולהשיג את הקונה המתאים כך ששני הצדדים יצאו מרוצים מהמכירה.

לפנייה בנושא תיווך עסקים, חייגו אלינו עכשיו לטל' המופיע בראש העמוד ונשמח לסייע לכם למצוא קונה לעסק.

מכירת עסקים

מכירת עסקים מכירת עסקים – רקע מעוניינים למכור את העסק? ברוב העסקים הקטנים והעסקים המשפחתיים, העסק נשען על הבעלים. הוא זה שהקים את העסק, בנה ופיתח אותו. מבחינתו העסק הוא מפעל חיים. ולפי

קרא עוד »
מכירת עסק פעיל

מכירת עסק פעיל

מכירת עסק פעיל – עסקים למכירה מה חשוב לדעת לפני שניגשים לתהליך של מכירת עסק פעיל? אם חשבתם שהגיע הזמן למכור את העסק שלכם תוך כדי פעילותו, בוודאי תרצו לקבל

קרא עוד »