לשיחת ייעוץ חייגו עכשיו

תיווך עסקים

תיווך עסקי הוא תהליך של סיוע בקנייה או מכירה של עסקים. מדובר בתהליך מורכב הכולל זיהוי חברות שעומדות למכירה, ניהול משא ומתן עם בעליהם, ניהול משא ומתן עם חברת היעד הנבדקת ולבסוף סגירת העסקה. השימוש במתווכים עסקיים נמצא במגמת עלייה בשנים האחרונות. הם פועלים כמתווכים בין מוכרי עסקים וחברות לבין אנשים המעוניינים בקניית עסקים, כדי לעזור להם למצוא את ההתאמה המושלמת. המתווך העסקי בדרך כלל מתוגמל על ידי המוכר או הקונה, תלוי איזה צד הוא מייצג. המאמר מתמקד בתיווך עסקים, מכירת עסקים, כללים חשובים אם אתם מעוניינים למכור את העסק או להכניס שותף וגם מידע על מכירת עסק פעיל.

מה כדאי לדעת על תיווך עסקי?

מתווכים לעסקים הם מומחים במכירת עסקים. מתווך עסקי יכול לעזור בתהליך של קנייה, מכירה או אפילו השכרה של עסק. הם מסתמכים על הידע שלהם כדי לעזור לך למצוא את ההזדמנות הטובה ביותר עבור הצרכים שלך. מתווכים עסקיים בדרך כלל עובדים עם קונים ומוכרים של עסקים. הם עוזרים לצדדים למצוא עסק מתאים.

איך פועל מתווך עסקי?

הצעד הראשון של המתווך העסקי הוא איסוף מידע על העסק של המוכר, לרבות המוצרים והשירותים שלו, מאמצי השיווק, הכספים וכוח האדם. לאחר מכן משלבים את הנתונים הללו עם מידע על קונים פוטנציאליים כדי להתאים לחברה קונה שיוכל להפוך אותה לרווחית.

שיקולים מרכזיים במכירת עסק

כאשר מדובר על מכירת עסק, ישנם מספר שיקולים מרכזיים:

מכירת עסקים היא לא משהו שצריך להקל בו ראש. זהו תהליך מסובך שדורש זמן, מאמץ וייעוץ מקצועי כדי להגיע לקונה הנכון. להלן השיקולים המרכזיים בכל הקשור למכירת עסק:

  1. הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא שווי החברה או העסק, לכן צריך לבצע הערכת שווי.
  2. ככל שהערך יהיה גבוה יותר, כך יהיה קשה יותר למצוא קונה.
  3. צריך לגבש אסטרטגיית יציאה מהעסק או העברתו המסודרת לקונה.
  4. צריך אורך נשימה מכיוון שמכירת עסק זהו תהליך ארוך טווח.
  5. כדאי לקבל לייעוץ מקצועי או עזרה ממישהו מיועץ עסקי מנוסה בתחום.
  6. אם ברצונכם שנסייע לכם במכירת עסק פעיל גם זה שיקול שיש לקחת בחשבון.
  7. מה עושים אם לא מוצאים קונה בטווח זמן ריאלי? אם אין קונה באופק, אז צריך לבחון אפשרויות אחרות כמו מיזמים משותפים ושותפויות אסטרטגיות.

מכירת עסקים עושים עם אייל פז

בטח יש לך הרבה מחשבות על איך למכור עסק. כמו כן, אם אי פעם היה לך ניסיון של מכירת חברה, אתה יודע שניהול עסק דורש הרבה עבודה קשה ומסירות. פנה עכשיו לאייל פז ותקבל טיפים כיצד להתכונן בצורה הטובה ביותר למכירת העסק שלך, תוכל לקרוא על כך בהרחבה גם במאמר: מתכננים למכור את העסק או להכניס שותף.

פנו אלינו עוד היום ונדון בדרכים השונות בהן ניתן למכור את העסק שלך, ומה עליך לדעת על הכנה למכירה. חשוב להכיר, בחברה של אייל פז עוסקים גם בהשבחת עסקים לפני מכירה, בכדי למכור אותם בסכום גבוה יותר.

פנו אלינו עוד היום ונעזור לכם למכור את העסק ולמצוא קונה פוטנציאלי מתאים, חייגו עכשיו למספר המופיע בראש העמוד.

ייעוץ וליווי לקנייה ומכירת עסק

בעולם העסקי הדינמי של ימינו, קניה ומכירת עסק הן פעולות משמעותיות הדורשות הכנה, ידע ומומחיות. כבעל עסק או משקיע, החלטה לקנות או למכור עסק אינה

מתכננים למכור את העסק או להכניס שותף

לפני שאתם נכנסים לתהליך של מכירת העסק או הכנסת שותף כדאי שתקראו את המאמר, זה יספק לכם עצות ותובנות חשובות שכדאי שתדעו טרם המכירה. מכירת

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 246 ביקורות
js_loader
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 246 ביקורות
js_loader
גלילה לראש העמוד