גיוס אשראי לעסקים

איך מייצרים את המקפצה הנדרשת? ואיך חוצים בהצלחה את התהום המפרידה בין המחסור בתקציב לבין רצונותיו של בעל העסק למנף ולפתח את העסק בכדי לייצר רווחיות גבוהה יותר? הפתרון הנדרש הוא בסיוע גיוס אשראי לעסקים. 

בעלי עסקים רבים רוצים למנף את העסק שלהם בכדי להגדיל את הרווחים, אבל איך ימנפו את העסק אם אין להם תקציב להשקיע ביצירת המקפצה הנדרשת??
ההתמודדות היום-יומית עם מציאות של מסגרות אשראי לוחצות מאד ותשלומים דחויים – מקשים מאד על התפקוד השוטף, בנייה ועמידה בתזרים המזומנים מבלי לחרוג מהמסגרת. 

ניווט מהיר

המורכבות שבגיוס אשראי לעסקים

כמעט כל בעל עסק במדינה נדרש לגיוס אשראי לעסק במעלה הדרך, בין אם כהשקעה בפיתוח העסק ובין אם מדובר במתן מענה להתמודדות עם בעיות תזרים. אולם לצערנו הרב, במקום שהמערכת הבנקאית תתמוך ותסייע לעסקים הקטנים, הם נתקלים בקיר בטון ולמעשה כמעט ואין ביכולתם להתמודד עם המערכת הנוקשה.

כאיש פיננסים לשעבר וכבעל עסק כיום, אני מכיר היטב את המצב משני קצותיו השונים. בצידו האחד, בעל עסק מעולה בתחומו שרק רוצה לקדם ולפתח את העסק בתום לב.. ובצידו השני מערכת ביורוקרטית לא גמישה, הדוגלת בסד של קשיים הנערמים בזה אחר זה על גבו של בעל העסק.

המערכת הבנקאית שמרנית ויש לה את ‘השפה’ שלה, שפה המורכבת מז’רגון מקצועי ודרישות מאד מסוימות. גורמים שאינם מכירים את המערכת מבפנים מתקשים בהבנת השפה הזו, מה שגורם לדחיית רוב בקשות האשראי. 

איך לדבר נכון עם הבנקים? איך להכין את החומר בצורה נכונה? ואיך להציג את הדברים בצורה מתאימה שתרתום את הבנק להעניק פתרון העונה על הצרכים?  

בזכות הידע והניסיון הרב שיש לי עם המערכת הבנקאית (מנהל מרחב לשעבר בבנק מוביל), ביכולתי לסייע באמצעות כלים מקצועיים, מערכת קשרים וידע נרחב על מרב הענפים בשוק הישראלי.

מה תהליך העבודה בגיוס אשראי לעסק?

ראשית, השירות ניתן באופן פרטני לכל עסק באמצעות ליווי והדרכה צמודה. כאשר בשלב הראשון, מתבצעת בחינה של המצב הקיים למול הדרישה באופן פרטני ואובייקטיבי. 

בתהליך נבחנים צרכי העסק, תהליכי עבודה, מרכזי רווח והפסד, הכנסות, הוצאות, רווחים וכן יעילות העסק על מנת להעריך את כדאיות בקשת ההלוואה, את ההיקף האופטימלי ואת מסלול המימון המתאים עבורכם. 

כמו כן, נבדקים לעומק  צורכי האשראי ותחומים נוספים כאשר המטרה היא לסייע לחברות, עסקים ויזמים לגייס אשראי ולשפר את תזרים המזומנים, כך שיהיה להם אוויר לתקופת זמן נדרשת, לרכישת אמצעים ומשאבים לצורכי מינוף.

במסגרת תהליך גיוס האשראי אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא ובליווי צמוד בכל הקשור בגיוס מימון והלוואות לעסק, בכדי לפתח, לקדם ולמנף את העסק.

נשמח לסייע בפתרונות גיוס אשראי והשגת מימון לעסק

גיוס אשראי לעסקים | ראיון ברדיו | התנהלות פיננסית נכונה בכרטיסי אשראי

ראיון ברדיו “קול ברמה” בנושא: התנהלות פיננסית – הבעייתיות שבכרטיסי אשראי שאינם בשימוש, בעיה שנוגעת ל-2.5 מיליון כרטיסים בישראל (!)