גיוס אשראי לעסקים

איך מגייסים יותר כסף מהבנק? איך מייצרים את המקפצה הנדרשת באמצעות הלוואה לעסק? ואיך פותרים בעיית תזרים מזומנים? הפתרון הנדרש הוא גיוס אשראי לעסקים. הלוואה לעסקים קטנים נחוצה לאלו שרוצים למנף את העסק שלהם בכדי להגדיל את הרווחים, אבל איך ימנפו את העסק אם אין להם תקציב להשקיע ביצירת המקפצה הנדרשת??

ההתמודדות היום-יומית עם מציאות של מסגרות אשראי לוחצות מאד ותשלומים דחויים – מקשים מאד על התפקוד השוטף, בנייה ועמידה בתזרים מזומנים מבלי לחרוג ממסגרת האשראי. איך חוצים בהצלחה את התהום המפרידה בין המחסור בתקציב לבין רצונותיו של בעל העסק למנף ולפתח את העסק בכדי לייצר רווחיות גבוהה יותר? המשיכו לקרוא

תוכן עניינים

המורכבות שבגיוס אשראי לעסקים

כמעט כל בעל עסק במדינה נדרש לגיוס אשראי לעסק במעלה הדרך, בין אם כהשקעה בפיתוח העסק ובין אם מדובר במתן מענה להתמודדות עם בעיות תזרים מזומנים. אולם לצערנו הרב, במקום שהמערכת הבנקאית תתמוך ותסייע לעסקים הקטנים לצמוח ולקחת הלוואות לעסקים קטנים, הם נתקלים בקיר בטון ולמעשה כמעט ואין ביכולתם להתמודד עם המערכת הנוקשה.

כאיש פיננסים לשעבר וכבעל עסק כיום, אני מכיר היטב את המצב משני קצותיו השונים. בצידו האחד, בעל עסק מעולה בתחומו שרק רוצה לקדם ולפתח את העסק בתום לב.. ובצידו השני מערכת ביורוקרטית לא גמישה, הדוגלת בסד של קשיים הנערמים בזה אחר זה על גבו של בעל העסק.

המערכת הבנקאית שמרנית. יש לה את 'השפה' שלה, שפה המורכבת מז'רגון מקצועי והגשת תוכניות כלכליות, תקציב ותזרים מזומנים צפוי, זה גורם לבנק להיות "רגוע" יותר וגמיש יותר. גורמים שאינם מכירים את המערכת מבפנים מתקשים בהבנת השפה הזו, מה שגורם לדחיית רוב בקשות האשראי. 

איך לדבר נכון עם הבנקים? איך להכין את החומר בצורה נכונה? ואיך להציג את הדברים בצורה מתאימה שתרתום את הבנק להעניק פתרון העונה על הצרכים?  לצורך כך כדאי להיעזר בשירותיו של יועץ פיננסי מקצועי. בזכות הידע והניסיון הרב שיש לי עם המערכת הבנקאית (מנהל מרחב לשעבר בבנק מוביל), ביכולתי לסייע באמצעות כלים מקצועיים, מערכת קשרים וידע נרחב על מרב הענפים בשוק הישראלי.

מה תהליך העבודה בגיוס אשראי לעסק?

ראשית, השירות ניתן באופן פרטני לכל עסק באמצעות ליווי עסקי והדרכה צמודה. כאשר בשלב הראשון, מתבצעת בחינה של המצב הקיים למול הדרישה באופן פרטני ואובייקטיבי. 

בתהליך נבחנים צרכי העסק, תהליכי עבודה ודיווחים כלכליים כגון: דו"ח רווח והפסד, הכנסות, הוצאות, רווחים וכן בדיקת רווחיות העסק על מנת להעריך את הכדאיות בעת בקשת הלוואה עסקית, את ההיקף האופטימלי ואת מסלול המימון המתאים עבורכם. 

כמו כן, נבדקים לעומק  צורכי האשראי ותחומים נוספים כאשר המטרה היא לסייע לחברות, עסקים ויזמים לגייס אשראי ולשפר את תזרים המזומנים, כך שיהיה להם אוויר לתקופת זמן נדרשת, לרכישת אמצעים ומשאבים לצורכי מינוף.

במסגרת תהליך גיוס האשראי אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא ובליווי צמוד בכל הקשור בגיוס מימון והלוואות לעסק, בכדי לפתח, לקדם ולמנף את העסק. *ישנו יתרון מובהק ליועץ פיננסי שהוא גם יועץ עסקי בעל ניסיון שטח שיודע ומבין לעומק איך מגדילים רווחיות של עסק.

מה תהליך העבודה בגיוס אשראי לעסק?

אם גם אתם רוצים לדעת איך לקבל אשראי לעסק שלכם ומה אתם צריכים כדי להצליח, בסיכויים גבוהים, לגייס אותו. 

מוזמנים לחייג אלינו והצוות המקצועי של חברת "אייל פז ייעוץ עסקי ופיננסי" יעזור לכם לעבור מגרעון ומינוס בחשבון, לפיתוח עסקי, לצמיחה ולהגדלת ההכנסות והרווחים בעסק.

לקביעת פגישת ייעוץ עסקי לגיוס אשראי לעסק, התקשרו ונשמח לעזור.

גיוס אשראי לעסקים | ראיון ברדיו | התנהלות פיננסית נכונה בכרטיסי אשראי

ראיון ברדיו "קול ברמה" בנושא: התנהלות פיננסית – הבעייתיות שבכרטיסי אשראי שאינם בשימוש, בעיה שנוגעת ל-2.5 מיליון כרטיסים בישראל (!)

גיוס אשראי עסקי והלוואות - מידע מקצועי

מתי עדיף לבקש אשראי חוץ בנקאי
גיוס אשראי לעסק בחובות
הלוואה לפתיחת עסק כל מה שחובה לדעת
הבנק מציע הלוואה טובה האם זה משתלם
לקחת הלוואה או לנכות צ'קים
החזר הלוואה לפני הזמן האם כדאי
מה חשוב לדעת לפני שלוקחים הלוואה לעסק