יועץ עסקי ופיננסי - אייל פז

מאחורי כל עסק עומד בעל עסק שמאמין בעיסוק שלו, שמאמין ברעיון שלו ושמאמין בעצמו ולכן בכל עסק טמון פוטנציאל עצום של הצלחה. בתור יועץ עסקי בעל ניסיון של מעל 25 שנה בליווי עסקים וחברות, המסקנה המרכזית היא, שכל עסק, מכל תחום ובכל גודל, אפשר להביא לרמת רווחיות טובה מאד ובשביל זה אנחנו כאן: כדי לתת לכם את הכלים ואת יכולות שיעזרו לכם לפרוץ את החסמים ולהשיג את היעדים. 

ניווט מהיר

יועץ עסקי להגדלת רווחיות העסק

בעלי עסקים רבים מקימים את העסק שלהם מתוך אהבה למקצוע, מתוך אהבה לעיסוק שלהם שהם כה מוצלחים בו. אבל, אף אחד לא אמר להם שכבעלי עסקים הם יצטרכו לעסוק 90% מהזמן בפעולות אחרות, כגון: שיווק, מכירות, ניהול, תמחור, תזרים מזומנים ועוד רבים. כלומר, בעלי העסקים נדרשים “להבין” או להתמודד לבד עם תחומים רבים נוספים שהם לא המקצוע שלהם וכאן מתחיל האתגר האמתי.

בדיוק בנקודה זו בעלי העסקים נדרשים לקבל החלטה אמיצה ולפנות לסיוע באמצעות יועץ עסקי מומחה לפיננסים, שיווק, הגדלת מכירות וניהול העסק. ניתן גם לרכוש את הידע באופן דיגיטלי, לקריאה על הקורס דיגיטלי – מעיסוק לעסק רווחי – לחצו כאן.

מה היא השיטה להגדלת רווחיות העסק בזמן קצר?

כל תהליך של ייעוץ עסקי מתחיל מביצוע בדיקת MRI לעסק. זאת אומרת, שיטת הפעולה פועלת ברמות השונות של העסק ומטפלת בכל אחת מהן ביסודיות ובכובד ראש. ראשית, בתהליך של ייעוץ כלכלי מתבצעת בדיקה מקיפה של הנתונים הכלכליים והפיננסיים של העסק, זאת אומרת: בדיקת נתוני העסק באמצעות דו”ח רווח והפסד של השלוש שנים האחרונות, בדיקת תזרים מזומנים, המחזור של העסק, ההוצאות, ההלוואות ורמת הרווחיות של העסק

נתקלתי לא פעם בבעלי עסקים שחשבו שהעסק שלהם רווחי, אך הוא היה גרעוני, כמו כן, היו מקרים רבים של הלוואות שנלקחו על-ידי לא מעט בעלי עסקים בריביות גבוהות מאד ובפעילות משותפת הבאנו להוזלת הריביות באופן משמעותי. בעסקים מסוימים גם ביצענו גיוס אשראי לעסק ובכך הענקנו לעסק מרווח נשימה.
לאחר שעשינו סדר בתקציבים ובנו היכן העסק עומד ומהו מצבו האמתי המשכנו הלאה. 

*הערת אזהרה: לעתים בעלי עסקים נוטים לקבל שירותי ייעוץ עסקי מרו”ח שלהם, כי הוא זה שבקיא במספרים ושאם כבר הוא לכאורה, מכיר את העסק שלכם על בוריו אז כבר שייתן גם ייעוץ עסקי על הדרך. 

חברים, ייעוץ עסקי כדאי לקבל רק מיועץ עסקי וותיק ומיומן בעל ניסיון רב בניהול עסקים. להגיד לרואה החשבון שלכם שיעשה לכם גם ייעוץ זוהי שגיאה רווחת מאחר ויש הבדל עצום בין יועץ עסקי לרו”ח

בהמשך, מתבצע מיפוי של הלקוחות לפי סוג, אפיון ורמת רווחיות. לאחר למידת הנתונים אנו מחליטים יחדיו, אילו לקוחות כדאי לשמר ואילו לקוחות כדאי לפטר כי הם גוזלים הרבה זמן, אך משלמים מעט. לאחר מכן, בוחנים יחדיו את תחום המכירות והשיווק של העסק: מה הם הנכסים הדיגיטליים שיש לעסק? לפי איזו אסטרטגיה שיווקית העסק פועל? מהם ערוצי השיווק של העסק? כמה מכירות יש? כמה סגירות? מהו תהליך המכירה? ועוד שאלות רבות הנשאלות כחלק מתהליך ייעוץ עסקי לעסקים. אלו מלמדות אותנו על מצב העסק וכל זאת תוך שיתוף פעולה מלא, זמינות, יסודיות ועבודה רצינית ונעימה.

מה עוד היועץ העסקי עושה איתך בתהליך?

מסייע לך בכל אתגר או בעיה שבדרך, החל משלב איתור החסמים, דרך סימון נקודות החזקה של העסק, מתן שירותי ייעוץ אסטרטגי למציאת הבידול וגיבוש המסר העסקי, למידת מודל התמחור ושיפורו בהתאם לאסטרטגיה עסקית, גיוס כספים למינוף העסק, גיוס עובדים לעסק, מיפוי הסיכונים, סיוע בהתמודדות עם מתחרים או בשפה המקצועית: תחרות עסקית ופעולות נוספות, בהתאמה לרצונות וליעדים שיוגדרו. 

הפעולה הבאה שתתבצע, היא בניית תכנית פעולה וקביעת סדר ביצועה (קביעת המתודולוגיה). תכנית הפעולה תהיה ברורה, יסודית ומפורטת, והכי חשוב, היא תהיה ישימה ותותאם בדיוק לבעל העסק. תכנית הפעולה תתווה את הדרך להצלחה ותטפל ביסודיות בכל אחד מיעדי ההצלחה שהגדרנו כאשר יצאנו לדרך. 

יהיו עסקים שיצטרכו סיוע נקודתי באמצעות סדנאות מכירה ושירות, באמצעותה נסייע לכל הארגון לייעל ולשפר את המכירות ואת שירות הלקוחות ובכך לסייע לעסק להגדיל את מעגל הלקוחות המשלמים.

יועץ עסקי ותיק בעל 25 שנות ניסיון בתהליכי ייעוץ עסקי לחברות, אשר ליווה מאות בעלי עסקים להצלחה – יכול לומר בביטחון מלא שלאחר ביצוע השיטה הזו מתחילים לראות את ההצלחה מתקרבת בצעדי ענק. תוכנית הפעולה להגדלת רווחיות העסק תאפשר להבין בצורה פשוטה וברורה היכן העסק ממוקם היום ומהן הפעולות שצריך לעשות כדי להגדיל את הרווחים. מאות בעלי עסקים שליוויתי בשיטה זו מעידים על יציאה מהחושך אל האור ועל כך שקיבלו סט של כלים, תובנות ויכולות שהיוו עבורם מכפיל כוח בעסק ובחיים האישיים (קראו על ההבדל שבין יועץ עסקי למאמן עסקי). עכשיו רק נותר לבחור יועץ עסקי מתאים עבורך.

איך לבחור יועץ עסקי מתאים? צפו בסרטון

יועץ עסקי וותיק ומנוסה, שהצלחתו של בעל העסק עומדת לנגד עיניו, ידע להניב את המקסימום מהעסק. כלומר, הוא ידע להגדיל את המחזור של העסק באופן משמעותי ובתוך כך גם את הרווחים של העסק. את המטרות הללו ניתן להשיג בתהליך קצר וממוקד, בתנאי שבעל העסק רוצה בשינוי ובשל לבצעו מבחינה אישית ועסקית.

מה ההבדל בין עיסוק לעסק?

לתיאום פגישה השאר/י פרטיך

חברת “אייל פז ייעוץ עסקי” מתמחה במתן שירותי ייעוץ עסקי ושירותי ייעוץ פיננסי לעסקים ולחברות. בחירה של יועץ עסקי עם ניסיון שטח רב בתחום השיווק, המכירות, הניהול והפיננסים תקנה לך מעטפת של עוצמה ויכולות ומכאן העסק יכול רק לצמוח במהירות. מאות בעלי עסקים מעידים על הצלחה מסחררת של העסק שלהם, הם מדווחים שהשיטה פשוט עובדת בזמן קצר.

פגישות הייעוץ העסקי מבוצעות מתבצעות תוך מתן יחס אישי, חם ומתחשב לבחירתו של הלקוח, בביתו, בעסק או בכל מקום שיבחר. בעלי העסקים שאיתם אני נפגש זוכים ליחס VIP, ישיר, מהיר, בגובה העיניים ובניסיון שטח עשיר שמסייע להם להטיס את העסק קדימה ולהגדיל את הרווחים תוך זמן קצר.

יועץ עסקי בכיר: תחומי המומחיות

חברת “אייל פז ייעוץ עסקי” מתמחה בייעוץ וליווי עסקי לסוגים רבים של עסקים ובתחומים מגוונים. בדגש על הצד הפיננסי, הניהולי והשיווקי של העסק ומעניקה מגוון פתרונות שמביאים להגדלת רווחיות העסק באמצעות שיטה שהוכחה כעובדת, על בסיס הצלחתם של מאות עסקים. 

מגוון השירותים ניתנים לעסקים בכל שלבי ‘גלגול החיים’ שלהם, החל מרעיון מתהווה, דרך עסק יציב שתקוע וכלה בחברה בצמיחה. נשמח לסייע לכם

לתיאום פגישה השאר/י פרטיך

לקוחות מספרים על תהליך הייעוץ העסקי עם אייל פז