יועץ עסקי ופיננסי - אייל פז

בואו נסכים על כך שכל העסקים רוצים להצליח, אבל לא כולם יודעים איך. מאחורי כל עסק עומד בעל עסק שהאמין בעיסוק שלו, שהאמין ברעיון שלו ושהאמין בעצמו ולכן בכל עסק טמון פוטנציאל עצום של הצלחה. אחרי מעל 25 שנה של ליווי עסקים וחברות, המסקנה המרכזית היא, שכל עסק, מכל תחום ובכל גודל, אפשר להביא לרמת רווחיות טובה מאד ובשביל זה אנחנו כאן: כדי לתת לכם את הכלים ואת יכולות שיעזרו לכם לפרוץ את החסמים ולהשיג את היעדים. 

יועץ עסקי וותיק ומנוסה, שהצלחתו של בעל העסק עומדת לנגד עיניו, ידע להניב את המקסימום מהעסק. כלומר, הוא ידע להגדיל את המחזור של העסק באופן משמעותי ובתוך כך גם את הרווחים של העסק. את המטרות הללו ניתן להשיג בתהליך קצר וממוקד, בתנאי שבעל העסק רוצה בשינוי ובשל לבצעו מבחינה אישית ועסקית.

יועץ עסקי שמביא להגדלת רווחיות העסק פועל בשיטה הבאה

בעלי עסקים רבים מקימים את העסק שלהם מתוך אהבה למקצוע, מתוך אהבה לעיסוק שלהם שהם כה מוצלחים בו. אבל, אף אחד לא אמר להם שכבעלי עסקים הם יצטרכו לעסוק 90% מהזמן בפעולות אחרות, כגון: שיווק, מכירות, ניהול, תמחור, תזרים מזומנים ועוד רבים. כלומר, בעלי העסקים נדרשים “להבין” או להתמודד לבד עם תחומים רבים נוספים שהם לא המקצוע שלהם וכאן מתחיל האתגר האמתי, בדיוק בנקודה זו בעלי העסקים נדרשים לקבל החלטה אמיצה ולפנות לסיוע באמצעות יועץ עסקי מומחה לפיננסים, שיווק, מכירות וניהול העסק.

מה היא שיטת הפעולה להגדלת רווחיות העסק בזמן קצר?

כל תהליך של ייעוץ עסקי מתחיל מביצוע בדיקת MRI לעסק. זאת אומרת, שיטת הפעולה פועלת ברמות השונות של העסק ומטפלת בכל אחת מהן ביסודיות ובכובד ראש. ראשית, מתבצעת בדיקה מקיפה של הנתונים הכלכליים והפיננסיים של העסק, זאת אומרת: בדיקת נתוני העסק באמצעות דו”חות רווח והפסד של השלוש שנים האחרונות, בדיקת תזרים המזומנים של העסק עד היום, המחזור של העסק, ההוצאות, ההלוואות ורמת הרווחיות. 

נתקלתי לא פעם בבעלי עסקים שחשבו שהעסק שלהם רווחי, אך הוא היה גרעוני, כמו כן, היו מקרים רבים של הלוואות שנלקחו על-ידי לא מעט בעלי עסקים בריביות גבוהות מאד ובפעילות משותפת הבאנו להוזלת הריביות באופן משמעותי. לאחר שעשינו סדר בתקציבים והבנו היכן העסק עומד ומהו מצבו האמתי המשכנו הלאה.

בהמשך, מתבצע מיפוי של הלקוחות לפי סוג, אפיון ורמת רווחיות. לאחר למידת הנתונים אנו מחליטים יחדיו, אילו לקוחות כדאי לשמר ואילו לקוחות כדאי לפטר כי הם גוזלים הרבה זמן, אך משלמים מעט. לאחר מכן, בוחנים יחדיו את תחום המכירות והשיווק של העסק: מה הם הנכסים הדיגיטליים שיש לעסק? מה היא האסטרטגיה השיווקית שלאורה פועל העסק? מהם ערוצי השיווק של העסק? כמה מכירות יש? כמה סגירות? מהו תהליך המכירה? ועוד שאלות רבות המלמדות אותנו על מצב העסק וכל זאת תוך שיתוף פעולה מלא, זמינות, יסודיות ועבודה רצינית ונעימה.

מה עוד היועץ העסקי עושה עבורך בתהליך?

מסייעים לך בכל אתגר או בעיה שבדרך, החל משלב איתור החסמים, דרך סימון נקודות החוזקה של העסק, מציאת הבידול וגיבוש המסר העסקי, למידת מודל התמחור ושיפורו בהתאם לאסטרטגיה העסקית, גיוס כספים למינוף העסק, גיוס עובדים, מיפוי הסיכונים, סיוע בהתמודדות עם מתחרים (תחרות עסקית) ופעולות נוספות, בהתאמה לרצונות וליעדים שיוגדרו.

הפעולה הבאה שתתבצע, היא בניית תוכנית פעולה וקביעת סדר ביצועה (קביעת המתודולוגיה). תוכנית הפעולה תהיה ברורה, יסודית ומפורטת, והכי חשוב, היא תהיה ישימה ותותאם בדיוק לבעל העסק. תוכנית הפעולה תתווה את הדרך להצלחה ותטפל ביסודיות בכל אחד מיעדי ההצלחה שהגדרנו כאשר יצאנו לדרך.

יועץ עסקי ותיק בעל 25 שנות ניסיון, אשר ליווה מאות בעלי עסקים להצלחה יכול לומר בביטחון מלא שלאחר ביצוע השיטה הזו מתחילים לראות את ההצלחה מתקרבת בצעדי ענק. תוכנית הפעולה להגדלת רווחיות העסק תאפשר להבין בצורה פשוטה וברורה היכן העסק ממוקם היום ומהן הפעולות שצריך לעשות כדי להגדיל את הרווחים. מאות בעלי עסקים שליוויתי בשיטה זו מעידים על יציאה מהחושך אל האור ועל כך שקיבלו סט של כלים, תובנות ויכולות שהיוו עבורם מכפיל כוח בעסק ובחיים האישיים.

איך תדעו לבחור יועץ עסקי מתאים בשבילכם? צפו בסרטון

יועץ עסקי בכיר - ההבדל שבין עסק לעיסוק?

לתיאום פגישה השאר/י פרטיך

חברת “אייל פז ייעוץ עסקי” מתמחה במתן שירותי ייעוץ עסקי ופיננסי לעסקים ולחברות. בחירה של יועץ עסקי עם ניסיון שטח רב בתחום השיווק, המכירות, הניהול והפיננסים תקנה לך מעטפת של עוצמה ויכולות ומכאן העסק יכול רק לצמוח במהירותמאות בעלי עסקים מעידים על הצלחה מסחררת של העסק שלהם, הם מדווחים שהשיטה פשוט עובדת בזמן קצר.

פגישות הייעוץ העסקי מבוצעות מתבצעות תוך מתן יחס אישי, חם ומתחשב לבחירתו של הלקוח, בביתו, בעסק או בכל מקום שיבחר. בעלי העסקים שאיתם אני נפגש זוכים ליחס VIP, ישיר, מהיר, בגובה העיניים ובניסיון שטח עשיר שמסייע להם להטיס את העסק קדימה ולהגדיל את הרווחים תוך זמן קצר.

יועץ עסקי בכיר: תחומי המומחיות

פגישות הייעוץ העסקי מבוצעות מתבצעות תוך מתן יחס אישי, חם ומתחשב לבחירתו של הלקוח, בביתו, בעסק או בכל מקום שיבחר. בעלי העסקים שאיתם אני נפגש זוכים ליחס VIP, ישיר, מהיר, בגובה העיניים ובניסיון שטח עשיר שמסייע להם להטיס את העסק קדימה ולהגדיל את הרווחים תוך זמן קצר.

חברת “אייל פז ייעוץ עסקי” מתמחה בייעוץ וליווי עסקי לסוגים רבים של עסקים ובתחומים מגוונים. בדגש על הצד הפיננסי, הניהולי והשיווקי של העסק ומעניקה מגוון פתרונות שמביאים להגדלת רווחיות העסק באמצעות שיטה שהוכחה כעובדת, על בסיס הצלחתם של מאות עסקים. מגוון השירותים ניתנים לעסקים בכל שלבי ‘גלגול החיים’ שלהם, החל מרעיון מתהווה, דרך עסק יציב שתקוע וכלה בחברה בצמיחה. נשמח לסייע לכם בתחומים הבאים

לתיאום פגישה השאר/י פרטיך

לקוחות מספרים על תהליך הייעוץ העסקי עם אייל פז