לשיחת ייעוץ חייגו עכשיו

יועץ עסקי

יועץ עסקי נשכר לעתים קרובות כדי לסייע לעסקים עם בעיות ארגוניות, בעיות עסקיות ספציפיות או ייעוץ לגבי מגמות השוק. ישנן סיבות רבות מדוע ייתכן שתזדקקו ליועץ עסקי. הוא יכול לעזור לכם למצוא הזדמנויות חדשות או למצוא דרכים לשפר את ניהול העסק. שירותיו של יועץ עסקי טוב לא אמורים לעלות ללקוח דבר אם הם מספקים ערך ובמבחן התוצאה גורמים להגדלת הרווחיות. יועץ עסקי הוא אדם שנותן ייעוץ לעסקים ומלווה אותם בדרך להתנהלות יעילה ורווחית יותר. ישנם יתרונות רבים בהעסקת יועצים עסקיים לעסק שלך:

 1. יועץ עסקי טוב יעזור לך לבדוק ולשפר את ניהול העסק שלך. קראו עוד: כיצד לייעל את העסק עם היועץ הנכון
 2. שירותי ייעוץ עסקי יהפכו את העסק שלך לאטרקטיבי יותר למשקיעים ומלווים.
 3. יועץ טוב יביא לך יותר לקוחות, יגדיל את המכירות ויעזור לנהל את העסק ביד רמה.
 4. יועץ עסקי מקצועי יעזור להימנע מאיומים וסיכונים נפוצים, העומדים בפני יזמים חדשים ושינויים בשוק. תוכלו לקרוא את המאמר: מדוע כל יזם צריך יועץ עסקי

אני מאמין שמאחורי כל עסק עומד בעל עסק שמאמין בעיסוק שלו, שמאמין ברעיון שלו ושמאמין בעצמו ולכן בכל עסק טמון פוטנציאל עצום של הצלחה. בתור יועץ עסקי בעל ניסיון של מעל 25 שנה בליווי עסקים וחברות, המסקנה המרכזית שלי היא, שכל עסק, מכל תחום ובכל גודל, אפשר להביא לרמת רווחיות טובה מאד. בשביל זה אני כאן: כדי לתת לכם את הכלים ואת יכולות שיעזרו לכם לפרוץ את החסמים ולהשיג את היעדים העסקיים והאישיים. בקטגוריה זו תקראו על: מה זה יועץ עסקי? מה תפקידיו בעסק? איך לבחור יועץ עסקי? כמה עולה יועץ עסקי? ומהם תחומי המומחיות בחברה של אייל פז.

מה זה יועץ עסקי ומה תפקידיו בעסק?

בנוגע לשאלה מה זה יועץ עסקי – הוא אדם שמייעץ בנושאים עסקיים ופיננסיים. היתרון ביועץ עסקי שהוא יכול להציע נקודות מבט ורעיונות שאולי בעל העסק לא שקל בעבר, וגם להציע מומחיות לגבי שיטות עבודה מומלצות. כמו כן, יועץ יכול גם לעזור להבין כל מידע שיש בעסק, מה שיעזור בקבלת החלטות טובות יותר לעתיד. יועץ עסקי עוסק בליווי העסק מבחינה מקצועית. מה זה יועץ עסק ומה תפקידיו?

 1. להגדיל את הרווחיות של העסק.
 2. להשיג את היעדים האישיים והמקצועיים של בעל העסק בתקופה קצרה יחסית.
 3. לבצע אבחון עסקי – בחינת הדוחות הכלכליים, מכירות, שיווק, ניהול העסק ועוד.
 4. בדיקת רווחיות העסק – בחינת ההתחייבויות הכספיות, הלוואות, הוצאות והכנסות, דו"חות שלוש שנים אחורה.
 5. בחינת מודל התמחור – ווידוא תמחור נכון ומקצועי של העסק.
 6. שיפור ניהול העסק – שיפור כישורי הניהול, ניהול עובדים, ניהול זמן וכו'.
 7. ארגון ותוכנית עבודה – בניית תוכנית עבודה לשיפור מיומנויות ומיצוי תפקידים בעסק.

אז אם אתם שואלים את עצמכם, מה זה יועץ עסקי? וכיצד הוא יכול לעזור לכם בעסק? אלו הסעיפים המרכזיים. כאן תוכלו לקרוא על חברת יועצים עסקיים או יועץ עסקי פרטי – מה עדיף?

איך בוחרים יועץ עסקי לעסקים וחברות?

 
המדד לבחירת היועץ תיאור

מומחיות וניסיון

בחרו יועץ עם מומחיות וניסיון רלוונטיים בענף או באתגרים עסקיים ספציפיים שאתם מתמודדים איתם. לדוגמה: אם אתם מתקשים בניהול פיננסי, קחו יועץ עם ניסיון ומומחיות בייעוץ פיננסי.

רקורד וסיפורי הצלחה

בדקו מה הרקורד של היועץ על ידי צפייה בביקורות של לקוחות קודמים, המלצות וסיפורי הצלחה. זה ייתן לכם תובנות לגבי היכולת של היועץ לספק תוצאות טובות ולטפל בבעיות עסקיות דומות.

מוניטין והמלצות

בדקו את המוניטין והאמינות של היועץ. חפשו הפניות או המלצות של לקוחות כדי לאמת את המומחיות ואת איכות השירות.

יחסי אנוש ומיומנות תקשורת והקשבה

יועץ טוב צריך להיות בעל כישורי תקשורת והקשבה מעולים. הוא צריך להיות מסוגל להבין את הצרכים העסקיים שלכם, להקשיב באופן פעיל לחששות ולתקשר ביעילות את ההמלצות והאסטרטגיות, כך שתוכלו ליישם אותם בהצלחה.

יכולות פיננסיות ופתרון בעיות

חפשו יועץ בעל כישורי ניתוח ופתרון בעיות עסקיות ופיננסיות. הוא צריך להיות מסוגל להעריך מצבים מורכבים, לזהות את שורש הבעיה ולהציע פתרונות מעשיים שיובילו לתוצאות חיוביות בטווח הקצר.

גישה אישית, גמישות וכימיה

בחרו יועץ  המציע גישה מותאמת לצרכים העסקיים הייחודיים שלכם, במקום ליישם פתרון אחד שמתאים לכולם. כי ייעוץ עסקי בהתאמה אישית מתבקש לפי סוג העסק או החברה.

מערכת יחסים מבוססת על אמינות

בניית מערכת יחסים משותפת ואמינה היא קריטית. היועץ אמור להיות מסוגל לעבוד ביעילות עם בעל העסק ועם צוות העובדים, לזכות באמונם ולטפח שותפות פרודוקטיבית לאורך תקופת העשייה המשותפת.

הסכם עבודה

ודאו כי היועץ מספק חוזה ברור ושקוף המתאר את היקף העבודה, התוצרים, לוחות הזמנים והשכר. הבהרת ציפיות לגבי אבני דרך בתהליך הייעוץ, עדכוני התקדמות ועלויות נוספות, במידת הצורך.

פוטנציאל לליווי עסקי ארוך טווח

בדקו האם ליועץ יש פוטנציאל ליצור מערכת יחסים ארוכת טווח עם החברה שלכם. בניית שותפות מהימנה יכולה להוביל לתמיכה מתמשכת, הדרכה אסטרטגית ושיפור מתמיד.

מהם התפקידים העיקריים של יועץ לעסקים?

כחלק מתפקידיו העיקריים של היועץ לעסקים: להעריך את מצבו הנוכחי של העסק באמצעות אבחון עסקי, לספק ייעוץ כיצד לשפר את פעילותו, לקבוע אילו תחומים טעונים שיפור והיכן החסמים, לספק מומחיות בכל הנוגע לשיטות עבודה מומלצות, לנתח נתונים שנאספים על ידי בעל העסק, לצורך קבלת החלטות טובות בנוגע לעתידו של העסק.

יועץ לעסקים עשוי לקחת על עצמו מספר תפקידים שונים בתוך העסק, בהתאם למה שנדרש. לדוגמה, הוא עשוי לבדוק את תקציבי החברה ולהציע המלצות על חיסכון בעלויות, לפתח אסטרטגיה עסקית ושיווקית, לסייע רבות בניהול העסק ובתהליכי פיתוח עסקי. להלן פירוט תפקידיו של היועץ העסקי: ייעוץ עסקי, ייעוץ פיננסי, ייעוץ כלכלי, ייעוץ שיווקי, ייעוץ אסטרטגי, מכירות, ליווי עסקי, ייעוץ לחברות, מימון וגיוס אשראי, הלוואה, בניית תוכנית עסקית, בדיקת רווחיות עסק, פתיחת עסק, ניהול פיננסי, פיתוח עסקי, ניהול עסק, אימון עסקי, אבחון עסקי.

תחומי המומחיות בחברה שלנו

חברת אייל פז ייעוץ עסקי מתמחה במתן שירותי ייעוץ עסקי ושירותי ייעוץ פיננסי לעסקים ולחברות. בחירה של יועץ עסקי עם ניסיון שטח רב בתחום השיווק, המכירות, הניהול והפיננסים תקנה לך מעטפת של עוצמה ויכולות ומכאן העסק יכול רק לצמוח במהירות. בתור יועץ עסקי מומלץ – מאות בעלי עסקים מעידים על הצלחה מסחררת של העסק שלהם, הם מדווחים שהשיטה פשוט עובדת בזמן קצר. אנו מציעים את שירותנו בתחומים הבאים:

 
השירות פירוט

בדיקת רווחיות עסק

בחינת מודל התמחור.
בניית תוכנית עסקית מקצועית ומשכנעת.
דוח רווח והפסד.
ניהול תזרים מזומנים.
ניהול תקציב עסקי.

פתיחת עסק

ליווי עסקי בפתיחת עסק חדש.
שיווק העסק.
בניית תוכנית עסקית לעסק בהקמה.
בנייה וניהול של תקציב העסק.

הלוואה וגיוס מימון לעסק

מימון לעסקים.
הלוואות לעסקים.
הלוואות בערבות מדינה.
גיוס אשראי מגופים חוץ בנקאיים.

מגוון השירותים ניתנים לעסקים בכל שלבי 'גלגול החיים' שלהם, החל מרעיון מתהווה, דרך עסק יציב שתקוע וכלה בחברה בצמיחה. פגישות הייעוץ העסקי מבוצעות מתבצעות תוך מתן יחס אישי, חם ומתחשב לבחירתו של הלקוח, בביתו, בעסק או בכל מקום שיבחר. בעלי העסקים שאיתם אני נפגש זוכים ליחס VIP, ישיר, מהיר, בגובה העיניים ובניסיון שטח עשיר שמסייע להם להטיס את העסק קדימה ולהגדיל את הרווחים תוך זמן קצר.

כיצד לבחור יועץ עסקי מתאים לצרכיך?

"אייל פז ייעוץ עסקי ופיננסי" מתמחה במתן שירותים של יועץ עסקי פיננסי. בעת הבחירה בליווי של אייל פז יועץ עסקי, אתם נהנים מניסיון אמתי מהשטח. בעלי עסקים רבים מקימים את העסק שלהם מתוך אהבה למקצוע, מתוך אהבה לעיסוק שלהם שהם כה מוצלחים בו. אבל, אף אחד לא מספר להם שבתור עצמאים הם יצטרכו לעסוק 90% מהזמן לא בעיסוק שלהם, אלא בפעולות אחרות: שיווק, מכירות, ניהול עסק, תמחור, תזרים מזומנים ועוד רבים.

כלומר, בעלי העסקים נדרשים "להבין" או להתמודד לבד עם תחומים רבים נוספים שהם לא המקצוע שלהם וכאן מתחיל האתגר האמתי. בדיוק בנקודה זו בעלי העסקים נדרשים לקבל החלטה אמיצה ולפנות לסיוע באמצעות יועץ עסקי מומחה לפיננסים, שיווק, הגדלת מכירות וניהול העסק. ניתן גם לרכוש את הידע באופן דיגיטלי, לקריאה על הקורס דיגיטלי – מעיסוק לעסק רווחי.

יועץ עסקי וותיק ומנוסה, שהצלחתו של בעל העסק עומדת לנגד עיניו, ידע להניב את המקסימום מהעסק. כלומר, הוא ידע להגדיל את המחזור של העסק באופן משמעותי ובתוך כך גם את הרווחים של העסק. את המטרות הללו ניתן להשיג בתהליך קצר וממוקד, בתנאי שבעל העסק רוצה בשינוי ובשל לבצעו מבחינה אישית ועסקית. כאן תוכלו לקרוא את המאמר המלא על איך בוחרים יועץ עסקי.

יועץ עסקי ותהליך הייעוץ העסקי

כל תהליך של ייעוץ עסקי מתחיל מביצוע בדיקת MRI לעסק. זאת אומרת, שיטת הפעולה פועלת ברמות השונות של העסק ומטפלת בכל אחת מהן ביסודיות ובכובד ראש. במקרים רבים הבעיות הן כלכליות – פיננסיות. בתהליך של ייעוץ כלכלי מתבצעת בדיקה מקיפה של הנתונים הכלכליים והפיננסיים של העסק, זאת אומרת: בדיקת נתוני העסק באמצעות דו"ח רווח והפסד של השלוש שנים האחרונות, בדיקת תזרים מזומנים, המחזור של העסק, ההוצאות, ההלוואות ובדיקת רווחיות העסק.

נתקלתי לא פעם בבעלי עסקים שחשבו שהעסק שלהם רווחי, אך הוא היה גרעוני, כמו כן, היו מקרים רבים של הלוואות שנלקחו על-ידי לא מעט בעלי עסקים בריביות גבוהות מאד ובפעילות משותפת הבאנו להוזלת הריביות באופן משמעותי. בעסקים מסוימים גם ביצענו גיוס אשראי לעסק ובכך הענקנו לעסק מרווח נשימה. לאחר שעשינו סדר בתקציבים ובנו היכן העסק עומד ומהו מצבו האמתי המשכנו הלאה.

*הערת אזהרה: לעתים בעלי עסקים נוטים לקבל שירותי ייעוץ עסקי מרו"ח שלהם, כי הוא זה שבקיא במספרים ושאם כבר הוא לכאורה, מכיר את העסק שלכם על בוריו אז כבר שייתן גם ייעוץ עסקי על הדרך.

חברים, ייעוץ עסקי כדאי לקבל רק מיועץ עסקי וותיק ומיומן בעל ניסיון רב בניהול עסקים. להגיד לרואה החשבון שלכם שיעשה לכם גם ייעוץ זוהי שגיאה רווחת מאחר ויש הבדל עצום בין יועץ עסקי לרו"ח.

בהמשך, מתבצע מיפוי של הלקוחות לפי סוג, אפיון ורמת רווחיות. לאחר למידת הנתונים אנו מחליטים יחדיו, אילו לקוחות כדאי לשמר ואילו לקוחות כדאי לפטר כי הם גוזלים הרבה זמן, אך משלמים מעט. לאחר מכן, בוחנים יחדיו את תחום המכירות והשיווק של העסק: מה הם הנכסים הדיגיטליים שיש לעסק? לפי איזו אסטרטגיה שיווקית העסק פועל? מהם ערוצי השיווק של העסק? כמה מכירות יש? כמה סגירות? מהו תהליך המכירה? ועוד שאלות רבות הנשאלות כחלק מתהליך ליווי עסקים. אלו מלמדות אותנו על מצב העסק וכל זאת תוך שיתוף פעולה מלא, זמינות, יסודיות ועבודה רצינית ונעימה.

מה עוד היועץ העסקי עושה בשבילך?

היועץ העסקי מסייע לך בכל אתגר או בעיה שבדרך, החל משלב איתור החסמים, דרך סימון נקודות החזקה של העסק, מתן שירותי ייעוץ אסטרטגי למציאת הבידול וגיבוש המסר העסקי, למידת מודל התמחור ושיפורו בהתאם לאסטרטגיה עסקית, גיוס כספים למינוף העסק, גיוס עובדים לעסק, מיפוי הסיכונים, סיוע בהתמודדות עם מתחרים או בשפה המקצועית: תחרות עסקית ופעולות נוספות, בהתאמה לרצונות וליעדים שיוגדרו.

הפעולה הבאה שתתבצע, היא בניית תכנית פעולה וקביעת סדר ביצועה (קביעת המתודולוגיה). תכנית הפעולה תהיה ברורה, יסודית ומפורטת, והכי חשוב, היא תהיה ישימה ותותאם בדיוק לבעל העסק. תכנית הפעולה תתווה את הדרך להצלחה ותטפל ביסודיות בכל אחד מיעדי ההצלחה שהגדרנו כאשר יצאנו לדרך.

יועץ עסקי מגדיל את המכירות בעסק – יהיו עסקים שיצטרכו סיוע נקודתי באמצעות סדנאות מכירה ושירות, באמצעותה נסייע לכל הארגון לייעל ולשפר את המכירות ואת שירות הלקוחות ובכך לסייע לעסק להגדיל את מעגל הלקוחות המשלמים.

יועץ עסקי ותיק בעל 25 שנות ניסיון בתהליכי ייעוץ עסקי לחברות, אשר ליווה מאות בעלי עסקים להצלחה – יכול לומר בביטחון מלא שלאחר ביצוע השיטה הזו מתחילים לראות את ההצלחה מתקרבת בצעדי ענק. תוכנית הפעולה להגדלת רווחיות העסק תאפשר להבין בצורה פשוטה וברורה היכן העסק ממוקם היום ומהן הפעולות שצריך לעשות כדי להגדיל את הרווחים. מאות בעלי עסקים שליוויתי בשיטה זו מעידים על יציאה מהחושך אל האור ועל כך שקיבלו סט של כלים, תובנות ויכולות שהיוו עבורם מכפיל כוח בעסק ובחיים האישיים.

מה המחיר של יועץ עסקי?

אם אתם מחפשים יועץ עסקי מחיר, דעו שישנו טווח מחירים רחב מאד לשעת ייעוץ, החל מ-200 ש"ח ועד 1,500 ש"ח ואולי גם יותר. יודגש כי אם אתם מחפשים מחיר, כדאי שתבדקו היטב שהזול לא יהפוך ליקר מאד, בסוף אתם משלמים על הניסיון של היועץ העסקי בכדי שיביא אתכם למימוש היעדים העסקיים בזמן הקצר ביותר האפשרי.

איך תדעו אם חברה לייעוץ עסקי מתאימה בשבילכם?

כאשר אתם בוחנים האם חברת ייעוץ עסקי מתאימה לכם, חשוב לשאול את השאלות הנכונות. חלק מהשאלות שכדאי לך לשקול הן באיזה סוג תעשייה הם מתמחים? האם הם מתמקדים בתהליכי צמיחה והתרחבות או רק בתיקון בעיות שהתעוררו? איזה סוג של ידע בתעשייה יש להם? כמה זמן הם עוסקים בתחום? האם יש עליהם המלצות?

כבעלי עסקים חשוב שתעזרו בחברה לייעוץ עסקי ושלא תנסו לספק לעצמכם ייעוץ עסקי. כאשר אתם מחפשים חברת ייעוץ עסקי, חשוב לבצע את המחקר ולמצוא חברה שמתאימה לצרכים שלכם. תוכלו לקרוא עוד על הנושא במאמר: איך מזהים יועץ עסקי מתאים.

מה ההבדל בין יועץ עסקי לרואה חשבון?

יועץ לעסקים מעניק ייעוץ המתמקד בפיננסים, הגדלת רווחיות שיפור מיומנות ניהול העסק, אסטרטגיית שיווק ופרסום ועוד. יועץ פיננסי לעסקים גם מנתח את הדוחות הכלכליים ומציע מה אפשר לשפר לעתיד מבחינת ניהול פיננסי, מעקב אחר תזרים המזומנים ומבחינת הפעולות העסקיות שיכולות להזניק את העסק. לעומתו רואה חשבון מנתח את הנתונים בדיעבד, הוא אחראי לתת דין וחשבון והכנת דוחות כספיים לצורכי מס ומע”מ. לכן רואה חשבון הוא לא יועץ עסקי. יועץ עסקי מסתכל קדימה, מה אפשר לשפר בעתיד, ואילו רואה החשבון מסתכל לאחור מכין דוחות לרשויות המס. זה ההבדל בין יועץ עסקי לרואה חשבון.

מה היתרון בלקחת יועץ כלכלי עסקי?

יועץ כלכלי או כלכלן מומחה הוא בעל תפקיד חשוב לכל חברה מכיוון שיש כל כך הרבה גורמים שבאים לידי ביטוי בכל הקשור לניהול כלכל של העסק. יועץ כלכלי יכול לעזור בדברים כמו הפחתת הסיכון הכלכלי ומציאת מקורות הכנסה חדשים. ישנם יתרונות רבים בלקיחת יועץ לכלכלה עסקית. בתור התחלה, הוא יכול לעזור לך להגדיר את התקציב של החברה שלך ואת התוכניות ארוכות הטווח שלה לקיימות פיננסית. הם יכולים גם לעזור לך בניתוח הדוחות הכלכליים ובמציאת דרכים לייעל את הרווחים.

ומה לגבי יועץ פיננסי לעסקים?

יועץ פיננסי עסקי מספק ייעוץ ומידע לעסקים כדי לעזור להם לצמוח ולהצליח. ליועצים הטובים ביותר יש הבנה מעמיקה של מה שנדרש כדי להצליח בעסק. הם מציעים תובנה חשובה כיצד לנהל כספים, לעזור לעסקים בקשיים פיננסיים, לפתח אסטרטגיה לצמיחה ולשפר את הרווחיות. תפקידו של יועץ פיננסי לעסקים הוא הכרחי בימנו, שכן סוג זה של איש מקצוע מתמודד עם כמה מהאתגרים הקשים ביותר איתם יתמודד כל עסק במהלך חייו.

יועץ פיננסי עסקי עובד עם עסקים כדי לעזור להם להרוויח יותר כסף ולנהל את הכספים בצורה יעילה יותר. הוא מבצע ניתוח של נכסי החברה, התחייבויותיה, תזרים המזומנים, החובות ומידע רלוונטי אחר לפני מתן המלצות כיצד לשפר את הרווחיות או להפחית סיכונים.

כבעלי עסקים, אתה צריכים להיות מודעים לצד הפיננסי של העסק ולנהל אותו. יועצים פיננסיים עוזרים לך בכל ההיבטים של הכספים שלך תמחור, ניהול תזרים מזומנים, בדיקת רווחיות עסק ועוד.

למה יועץ פיתוח עסקי הכרחי לעסק שלך?

יועצי פיתוח עסקי הם נכס חיוני שיעזור לך להצמיח את העסק שלך. הם עוזרים לך לזהות את ההזדמנויות הנכונות ולאחר מכן להשתמש במומחיות שלהם כדי לממש אותן. לעתים קרובות, הם יעשו זאת על ידי פיתוח קשרים עם מקבלי החלטות מרכזיים. הם ילמדו על הצרכים והאתגרים, לפני שיציעו המלצות. יועץ פיתוח עסקי יכול גם לספק תובנות לגבי הנוף התחרותי של הענף אליו משתייך העסק, ולייעץ על דרכים לעסק שלך לנצל הזדמנויות או להסתגל לשינויים בשוק.

מהו יועץ לפיתוח עסקי?

יועץ לפיתוח עסקי, הוא אדם מיומן שיכול לעזור לחברה שלך לפתח את אסטרטגיית המכירות והשיווק שלה כדי להגיע לרמת הרווחיות הרצויה. הם יכולים לספק תובנות ועצות מפתח לעסקים המעוניינים לצמוח בצורה הנכונה ולהרחיב את בסיס הלקוחות שלהם. יועצי פיתוח עסקי עובדים בדרך כלל עבור חברות המציעות שירותי ייעוץ, אך הם גם יכולים להיות עצמאיים.

מה עושה היועץ לפיתוח עסקי?

תחומי האחריות של היועץ לפיתוח עסקי כוללים בדרך כלל חקר שוק, ניתוח עסקי, אסטרטגיה עסקית, עיצוב אסטרטגיית שיווק, ניהול קשרי לקוחות, תמיכה בהשקת מוצרים, מיתוג ומיצוב, עיצוב אסטרטגיית מיתוג וכו'.

מה ההבדל בין יועץ עסקי למאמן עסקי?

אפשר לחלק יועצים עסקיים לשלוש קטגוריות מרכזיות:

 1. יועצים ארגוניים שעובדים עם חברות בנושאים שונים כמו ניהול, שיווק, משאבי אנוש וכו'.
 2. מאמנים עסקיים המסייעים ליזמים להצמיח את העסקים שלהם באמצעות אימון לחיים וכישורי ייעוץ אחרים.
 3. יועצי קריירה המספקים הדרכה לאנשים המחפשים הזדמנויות עבודה חדשות או דרכים לשנות את הקריירה.

כאן תוכלו לקרוא בהרחבה על ההבדל בין יועץ עסקי למאמן עסקי.

צריכים יועץ עסקי לעסק שלכם? רק אייל פז

אייל פז מומחה עסקי ופיננסי, בעל מעל 25 שנות ניסיון בתחום. אייל הוא יועץ עסקי מומלץ, בעל מאות המלצות של לקוחות מרוצים. בין אם אתם מנהלים עסק קטן, בינוני או חברה, הוא יכול להזניק לכם את העסק לגבהים חדשים.

חייגו עכשיו לטלפון המופיע בראש העמוד וקבעו פגישת ייעוץ עסקי עם אייל פז.

מהו יועץ עסקי המדריך המלא

יועץ עסקי הוא מומחה מקצועי בעל ידע רחב ומגוון של כישורים, המופקים מהשכלה מעמיקה וניסיון עשיר, המיועדים לסייע לבעלי עסקים בהתמודדות עם אתגרים עסקיים מגוונים.

כשזה מגיע לעסקים, ההכנה היא המפתח. זה נכון במיוחד כאשר אתם עומדים לקיים פגישה עם יועץ עסקי. אנשי מקצוע אלה יכולים לספק תובנות ועצות חשובות

יועצים עסקיים וכיצד הם יכולים לעזור לעסקים קטנים

יועצים עסקיים יש המון, אבל איך תבחרו את היועץ שמתאים בדיוק לעסק שלכם? מכירים את זה שאתם מרגישים שמשהו בעסק שלכם לא עובד כמו שצריך,

כיצד לייעל את העסק עם היועץ הנכון

תפקידו של יועץ עסקי הוא לנתח את מצבה הנוכחי של החברה ולתת המלצות כיצד לשפר אותו. ניתן להעסיק יועצים לעסק ממגוון סיבות, כגון: תכנון אסטרטגי,

חברת יועצים עסקיים או יועץ עסקי פרטי מה עדיף

במאמר הזה אני רוצה להתמקד בהבדל בין חברת יועצים עסקיים ובין יועץ עסקי פרטי. חברת ייעוץ עסקי היא חברה המספקת ייעוץ עסקי ופיננסי ללקוחות, כיצד

מדוע כל יזם צריך לשכור יועץ עסקי

אם אתם יזמים וחשבתם לקחת יועץ עסקי, הגעתם למקום הנכון. יועץ עסקי הוא בעל מקצוע שמנחה את בעל העסק איך להצליח. הוא עוזר ליצור תוכנית

מה זה יועץ עסקי

יועץ עסקי טוב מלווה את העסק ומעניק לו ליווי עסקי שמטרתו להעניק פיתוח עסקי והקניית כלים לקדם ולפתח את העסק במטרה להביא לגידול ברווחים. יועץ עסקי

למה לקבל ייעוץ עסקי מיועץ עסקי

מה זה אומר עליכם, אם אתם חושבים שאתם צריכים ייעוץ עסקי? מה יחשבו עליכם אם תשכרו את שירותיו של יועץ עסקי שיסייע לכם בניהול העסק? האם

מה ההבדל בין יועץ עסקי למאמן עסקי

בשנים האחרונות, עם הצפת השוק על-ידי יועצים עסקיים ומאמנים העוסקים בתהליכי אימון אישי, קואצ'ינג וכו' ישנם בעלי עסקים הנוטים להתבלבל ולצרוך את שירותיו של יועץ

ההבדל בין יועץ עסקי לרואה חשבון

למרות ששניהם עוסקים במספרים, המקצוע של יועץ עסקי נבדל באופן מהותי מזה של רואה חשבון. בעלי עסקים רבים נוטים לבלבל בין השניים ולטשטש את הגבולות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 246 ביקורות
js_loader
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 246 ביקורות
×
js_loader
גלילה לראש העמוד