אודות יועץ עסקי בכיר אייל פז

אייל פז (50), גר בגני תקווה, נשוי ואב לילדים. 
במהלך 25 השנים האחרונות אייל משמש כיועץ עסקי ואסטרטג שיווקי המוביל בעלי עסקים להצלחות כלכליות, עסקיות ואישיות.

ניסיונו בתחום הייעוץ העסקי נבנה עוד מגיל צעיר, אייל גדל בבית שבו ההורים היו עצמאיים וניהלו בית דפוס. ההורים, עבדו 27/4, הם עבדו 27 שעות ביממה ולפחות כמו 4 אנשים. העסק ניהל את הבית והחיים היו מאתגרים

את דרכו הבוגרת החל כאיש מכירות בעיתון העסקים ‘גלובס’ ותוך תקופה קצרה נתבקש להקים מחלקת מכירות טלפוניות (טלמרקטינג) בחברה.
בישראל של אותה התקופה התחום היה בחיתוליו ולכן הקים הכול מאפס: גייס עובדים, הכשיר אותם וליווה אותם לפגישות מכירה.

תוך תקופה קצרה ניהל אייל עשרות עובדים, ההישגים במכירות היו יוצאים דופן בקנה מידה משמעותי, וההצלחה הייתה מסחררת

משם עבר לעולם הביטוח, שימש כסוכן ביטוח חיים (בתחום זה המכירה היא אולי הכי קשה שקיימת), גייס, הכשיר וליווה סוכנים, ובהמשך גם גויס לנהל סוכנויות ביטוח גדולות.

עם השינויים שחלו בתחום הפנסיה והביטוח בארץ בעקבות ועדת בכר, נתבקש אייל לסייע בהקמת היחידה לייעוץ פנסיוני באחד הבנקים המובילים בארץ, במסגרתו נדרש להעניק מהידע המקצועי וההדרכתי שברשותו, גם ליועצים שהבנק גייס וגם לעובדים ולקוחות הבנק.
עם התייצבותה של היחידה על מסלול ההצלחה הקים את העסק שלו.

הדרך המגוונת שעבר אייל, הן בעולם העסקים והן בעולם הביטוח והפיננסים לימדו אותו המון על תהליכים עסקיים קריטיים שאותם הוא מנחיל לעסקים שאותם הוא מלווה ומוביל אותם לפיתוח עסקי יציב, רווחי, ולאורך זמן.

עד היום אייל ליווה ואימן מאות עסקים והעניק להם מגוון פתרונות במעטפת הכוללת: שיווק, מכירות, ניהול, גיוס כ”א, תמחור, נראות, שירות, בידול, נוכחות במדיה, מחקר ופיתוח (מו”פ), מימון וגיוס אשראי ועוד. 

בהתבסס על ניסיונו הרב, פיתח תפיסה עסקית מעשית שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם והעובדה היא שכל מי שמיישם את האסטרטגיות והשיטות שאייל מטמיע, מגיע לפריצת דרך עסקית תוך פרק זמן ריאלי וממשי.

השכלה: אייל בוגר תואר ראשון במשאבי אנוש ומדעי המדינה, אונ’ בר-אילן. יועץ פנסיוני, המכללה לביטוח. בוגר קורס דירקטורים, המרכז הישראלי לניהול. וקורסים מקצועיים נוספים: תקשורת הישגית .C.F.A, אימון לטרנספורמציה ארגונית COACHING, סופרוויזר – בהצטיינות יתרה, המכללה לביטוח. תקשורת אישית, ניהול והנעת אנשי מכירות.

ובנימה אישית

“אני שם דגש מיוחד על איתור מהיר של החסמים, ובאותו הרגע אני יודע מהי אסטרטגיית הפעולה שתביא את בעל העסק ליעד במהירות וביעילות המרבית.

כמנוף להגדלה מהירה של הרווחים בעסק, אני לא “מדבר על”, אלא מראה “איך לעשות את” וממש פורט את התפיסה לפעולות שנדרש לבצע בשטח באופן כזה שההצלחה מגיעה מהר מאד.

פיתחתי לשם כך מודל מיוחד בשם “גלגל התנופה” – באמצעותו אני מסייע לבעלי עסקים להפוך את העיסוק שלהם לעסק יעיל ורווחי, כך שהם עובדים פחות קשה, מרווחים הרבה יותר בקלות ומגיעים לחופש כלכלי שמאפשר להם לממש את עצמם ואת העסק שלהם, לבלות זמן רב יותר עם המשפחה, ליהנות מהרבה יותר ימי חופש להתפנות לניהול ופיתוח העסק שלהם ולהיות כל הזמן בטוחים ורגועים שהעסק יעבוד.

אני מתחייב בפני כל בעל עסק, לקוח שלי שאם ישקיע את עצמו בתהליך פיתוח עסקי איתי ברצינות, נחישות והתמדה הוא ידהים את עצמו במהירות שבה העסק שלו יעבור ממצב שבו העסק מתקדם לאט או בכלל לא, למצב של הצלחה מסחררת המתבטאת בגידול במכירות, בעליה חדה במספר הלקוחות המשלמים ובחיים הרבה יותר רגועים ושלווים.

היופי הוא שבעלי העסקים שאני מלווה כל כך מרוצים ומאמינים בעצמם שהם כבר חושבים על הפיתוח העסקי הבא.”

ייעוץ עסקי
אייל פז
יועץ עסקי בכיר
יועץ עסקי אייל פז

ייעוץ עסקי: לתיאום פגישה השאר פרטיך

ראיון ברדיו החברתי: טיפים חשובים לבעלי עסקים

כיועץ עסקי המלווה בעלי עסקים להצלחות, הוזמנתי לראיון ברדיו כדי לדבר על 3 הסודות שעוזרים לבעלי עסקים להצליח.

לקוחות מספרים על הייעוץ העסקי של אייל פז

מושיק מספר על תהליך הייעוץ העסקי: "הפגישות מאד מאד ממוקדות, עוזרות לי להתפקס בדיוק על מה שאני רוצה בעסק."

“אייל תודה רבה, סיימתי עכשיו שיחה עם לקוח. הפגישות איתך נהדרות, מאד מאד ממוקדות, עוזרות לי להתפקס בדיוק על מה שאני רוצה בעסק ויש המון המון עצות מצוינות. אתה נותן עצה, דיברנו ביום חמישי, כבר יום אחרי, ביום שישי יישמנו אותה, אז המון תודה רבה ותמשיך ככה.”
ייעוץ עסקי
מושיק - בעל עסק לנגינה

עמי הורוביץ מספר על תהליך הייעוץ העסקי: "יש לי עסק ואני לא חייב להיות בו"

"שמי עמי הורוביץ, אני מרמת גן, יש לי עסק ותיק שלקח אותי למקומות שלא היו לי איכויות חיים עד שהכרתי את אייל פז. אני חוזר עכשיו משבועיים בווייטנאם שבחיים לא האמנתי שאני יכול לעזוב את העסק לשבועיים, לחזור, והכל מתפקד ואני זוקף הכל לזכות אייל והדרך הארוכה שעשיתי איתו שבו יש לי עסק ואני לא חייב להיות בו! והעסק הולך ופורח דברים שבעבר לא האמנתי שניתן ליישם. כיף גדול שהכרתי את אייל".
ייעוץ עסקי
עמי הורוביץ - בעל עסק קמעונאי

חגי זיו מספר על תהליך הייעוץ העסקי: "פעם הייתי עובד מאד קשה בכדי להגיע לסכום מסויים של כסף, היום אני מרוויח יותר בפחות זמן"

מאז שהכרתי את אייל הפכתי קודם כל למפקח בניה, הוא עזר לי לבנות עסק, לא ידעתי איך אני מדבר עם אנשים, לא ידעתי איך אני מתקדם, לא ידעתי איך אני נפגש והיום ברוך השם, אני נפגש עם כולם, אני לא חושש, אני יודע איך לדבר ומבחינה כספית מה שפעם הייתי עובד מאד קשה בכדי להגיע לסכום מסוים של כסף, היום אני עושה את אותו הדבר בדיוק בפחות זמן.
ייעוץ עסקי
חגי זיו - מפקח בניה

יהודה פנש מספר על תהליך הייעוץ העסקי: "הייתי זקוק לאדם נוסף שיסייע בדחיפה, ביישום החשיבה של הגדלת החברה ובמתן כלים פרקטיים"

"שמי יהודה, אני המנכ"ל והבעלים של חברה העוסקת בטכנולוגיית אוויר דחוס ובמדחסים. כבעל עסק, שהוא בעצם לבד, הייתי זקוק לאדם נוסף, שיסייע בדחיפה, ביישום החשיבה של הגדלת חברה ובמתן כלים פרקטיים. לעשות את זה לבד זה קשה מאד, אני אומר את זה מניסיון, מה גם שאין זמן, כשאין זמן ואין לך צוות של יועצים בחברה שלך אז אתה זקוק ליועץ חיצוני ומכאן הגעתי להבנה שאני זקוק לעזרתו של אייל פז".
ייעוץ עסקי יהודה
יהודה פנש - פי.איי.טי החברה לטכנולוגיות אויר דחוס בע"מ

אילנית מספרת על תהליך הייעוץ העסקי: "אדם מדהים שעובד עם התאוריה ביחד עם הנשמה וכששניהם מחוברים זה יכול רק להצליח"

"שמי אילנית מנהלת מכירות בחברה מובילה. אייל נכנס לארגון שלנו, ומיד הבנתי שמדובר באדם מדהים בעל יחסים עמוקים שמבין כל אדם באישיות שלו ויודע איך להעביר את הידע שלו לאנשים כדי שיצליחו. באופן אישי לי אייל מאד עזר כדי לקבל את ההחלטות הנכונות, כדי לנהל את הדברים שלי בדרך הנכונה ובצורה הכי טובה שיש. אני מודה לך על כך אדם מדהים שעובד עם התיאוריה ביחד עם הנשמה וכששניהם מחוברים זה יכול רק להצליח, תודה לך על התמיכה ועל כל מה שעשית בשבילנו."
ייעוץ עסקי אילנית מנהלת מכירות
אילנית - מנהלת מכירות

ד"ר שרון רגב מספר על תהליך הייעוץ העסקי: "אני מאד מרוצה מהפגישות ואני מרגיש שיש בהן הרבה תועלת"

"שמי שרון רגב, רופא וטרינר, מנהל בית חולים וטרינרי, כ-30 שנה אני מנהל את המרפאה הוטרינרית הגדולה ביותר שנמצאת בידיים פרטיות. פגישה שלישית שלי עם אייל... הוא איש שיחה מדהים, מרתק וכיף לבלות איתו, השעה וחצי עוברות בלי להרגיש. דבר שני הוא שינה את כל הדברים שהאמנתי בהם והוא אומר שיסדר אותם מחדש. אני מאד מרוצה מהפגישות ואני מרגיש שיש בהן הרבה תועלת."
ייעוץ עסקי שרון רגב
ד"ר שרון רגב - מרפאה וטרינרית

סרג' בן דוד מספר על תהליך הייעוץ העסקי: "הייעוץ המקצועי של אייל יוצא דופן"

“חוויה מיוחדת, הייעוץ המקצועי של אייל יוצא דופן ומאד עוזר לי לקדם את העסק. אני מוצא אצל אייל אוזן קשבת לכל הנושאים שמעבר לעבודה. מאד ממליץ וחיבוק גדול לאייל”
ייעוץ עסקי
סרג' בן דוד- אדריכל

ורד מספרת על תהליך הייעוץ העסקי: "למדתי להציג את עצמי באופן שמעביר את הידע והניסיון שלי בתחום"

"עבדתי עם אייל במשך למעלה מ-6 חודשים, נפגשנו אחת לשבוע, עבדנו יחד על שיווק ומכירות. למדתי להציג את עצמי באופן שמעביר את הידע והניסיון שלי בתחום. כמובן שזה השפיע על רמת התמחור ויכולת סגירת העסקאות. מומלץ בחום!
ייעוץ עסקי ורד בלטמן
ורד בלטמן כהן - אדריכלית

עודד מספר על תהליך הייעוץ העסקי: "אייל עזר לי לקבל החלטות טובות ונכונות לעסק וגם עזר לי להירגע..."

"שמי עודד לביא, אני עובד עם אייל חצי שנה, במהלך החצי שנה העסק שלי עבר שינוי תדמיתי, מהותי, מחשבתי, תוצאה מדהימה! אני רוצה להגיד שאייל לא רק מאמן ויועץ, הוא גם חצי פסיכולוג. הוא עזר לי המון להירגע אישית וזה חלק מהדברים שלקחתי לעסק שלי.אני רוצה להגיד לאייל המון תודה."
ייעוץ עסקי
עודד לביא - לביא פינוי פסולת והריסות

דור מספר על תהליך הייעוץ העסקי: "אני מאד שמח לעבוד עם אייל, אדם נחמד עם המון טיפים, המון ניסיון חיים והבנה אסטרטגית שיווקית"

"אנחנו עובדים עם אייל על הפיתוח העסקי, האסטרטגיות, מה נכון למקום ועל איך אנחנו הולכים להפוך את תחנת שטיפת הרכבים למקום הכי טוב, הכי מפנק, עם השירות הכי טוב בכל האזור. אייל תומך בנו ועוזר לנו לממש, מכוון אותנו למטרה שלנו. אני מאד שמח לעבוד איתו הוא גם אדם נחמד עם המון טיפים והמון ניסיון חיים והבנה אסטרטגית שיווקית. ממליץ לכם בחום. אני מאד נהנה."
ייעוץ עסקי דור לזרוביץ
דור לזרוביץ' - סונול קוממיות

אלי ורטמן מספר על תהליך הייעוץ העסקי: "אייל לקח אותי במסלול שמביא אותי למקום שבו תהיה לי עבודה לא רק בעונה של ההובלות, אלא תהיה לי עבודה כל השנה"

"אני בתחום ההובלות, כל הצורה שבה אני רואה את העסק שלי השתנתה מעסק מאד בעייתי, מאד עונתי כך שרגע אחד יש עבודה וחצי מהזמן אין עבודה בתחום, אייל לקח אותי במסלול שמביא אותי למקום שבו תהיה לי עבודה לא רק בעונה של, אלא תהיה לי עבודה כל השנה. זה משהו שאני מאד מתלהב ממנו. אני רואה את התהליך מתממש ואני יכול לראות שבעוד חצי שנה/שנה העסק שלי יתפתח וזו ברכה גדולה מבחינתי. תודה לאייל!"
ייעוץ עסקי אלי ורטמן
אלי ורטמן - עסק בתחום ההובלות "עבודה עברית"

שמואל גטר מספר על תהליך הייעוץ העסקי: "אני מרגיש את הידע, את ההתפתחות... אני מרגיש שאם נמשיך יחד בקצב הזה נגיע להצלחות גדולות מאד!"

"שמי שמואל גטר, אני בעסקי ביטוח כמעט 30 שנה, פיתחתי את העסק והיום אני עוסק בנתינת שקט נפשי לגיל השלישי. אני עובד עם אייל 3 חודשים, אני מרגיש את הידע, את ההתפתחות, את החומר שאייל העביר לי. אני מרגיש שאם נמשיך יחד בקצב הזה נגיע להצלחות גדולות מאד."
ייעוץ עסקי שמואל גטר
שמואל גטר - עסקי ביטוח

סומי מספר על תהליך הייעוץ העסקי: "אייל פז, יועץ מקצועי, אנחנו רואים את ההתקדמות ואת ההתפתחות, אני מאד מרוצה מהשירות שלו ומהרעיונות"

"שמי סומי מפוטו נגבה, יש לנו חנות צילום מאד ותיקה ברמת גן. אנחנו עובדים עם אייל פז, יועץ מקצועי, אנחנו רואים את ההתקדמות ואת ההתפתחות, הוא מייעץ לנו איך להתעסק עם כל מיני מוצרים שלא חשבנו עליהם. אני מאד מרוצה מהשירות שלו ומהרעיונות שלו. וממליץ גם לכם!
סומי - הבעלים של פוטו נגבה

דרורה נבון מספרת על שיטת הייעוץ העסקי: "אייל מביא את הבשורה בהכשרת הדור הבא של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בישראל, פורץ דרך ומוביל שינוי."

"אייל הצליח לייצר משהו אחר, חדש. הוא יצר שפה עסקית חדשה שנותנת לבעל העסק להבין את הדרך להצלחה בצורה ברורה ופשוטה. אייל מעביר את החומר בצורה מעניינת ועניינית שמדברת לקהל הרחב ובגובה העיניים. השפה שלו כוללת עולם מושגים שלם הממחיש דרך אינספור דוגמאות ומצבים את הפואנטה לפתרון הבעיה. הוא נרתם לתהליך ומחויב ללקוח.אייל מעביר את החומר בשפה עשירה וקולחת המתובלת בדוגמאות מתחומים שונים ומגוונים. הוא מחבר עולמות תוכן ובעזרתם יוצר עולם חדש. המציא מאות מושגים הממחישים את התובנה המסבירה בדיוק כיצד על בעלי העסקים לפעול או ממה כדאי להימנע.מאייל אפשר ללמוד המון, לשנות נקודת מבט ולהבין לעומק פנימה, להטמיע את מהות התובנה. הוא גורם להרגיש על מעלית משוכללת, כפי שמעידה אחת הלקוחות, "בזכותך, מרגישה שעליתי עוד קומה, ומהר".כשעובדים לפי התהליך שמתווה מובטחות תוצאות בהלימה ליעדים שהוגדרו מראש. כמו בניווט מזהים איפה אנחנו נמצאים ולאן אנחנו רוצים להגיע, ובהתאם, מתכננים את הדרך הטובה ביותר להגיע אל היעד.אייל נותן לך לגיטימציה לחלום ותחושה שהשמים הם הגבול. ברגע שהוגדרה האג'נדה מתחיל תהליך המימוש.הכשיר אלפי תלמידים בעשרות קורסים והדריך באינספור הרצאות וסדנאות.אייל מביא את הבשורה בהכשרת הדור הבא של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בישראל, פורץ דרך ומוביל שינוי."
ייעוץ עסקי דרורה נבון
דרורה נבון - יח"צ

שחר מספרת על תהליך הייעוץ העסקי: "הגענו מהר מהמצופה ליעדים השנתיים ואפילו עברנו אותם, ממליצים בחום!"

"נעזרנו מאוד באייל בבניית העסק שלנו. אייל הכווין אותנו במה אנחנו צריכים להשקיע את זמננו, איך לשווק את עצמנו בצורה הטובה ביותר, איך להגיע ליותר לקוחות, וגם איך להתגבר על הירידות והמכשולים ולהמשיך קדימה. בזכותו הגענו מהר מהמצופה ליעדים השנתיים ואפילו עברנו אותם, ממליצים בחום! שחר וגלעד - תכנון וביצוע נופי"
יועץ עסקי מומלץ
שחר ביליס - אדריכלית נוף

אלי הלר מספר על שיטת הייעוץ העסקי: "אייל מביא את הבשורה בהכשרת הדור הבא של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בישראל, פורץ דרך ומוביל שינוי."

"הייתי הרבה זמן מפוזר עם כל ההשקעות והנכסים, עד שבאמת הלכתי לכמה הרצאות של אדון אייל, ובאמת ראיתי את התובנות שלו, ואת הדרך שבה הוא ביסס את העתיד של כל אחד ואחד, למדתי וכמובן שדליתי את כל הפרטים, אייל מאד עזר לי. עברו כמה חודשים והחברה שלי התחילה לעלות על דרך המלך. אני ממליץ לכולם לבוא ולקבל ייעוץ מאדון אייל פז, שהוא מקצוען אמיתי. תודה רבה! "
אלי הלר - בעל חברה לגינון

רונן מספר על הרצאתו של אייל פז : "אייל הוא אחד האנשים המעניינים שאני פגשתי (וכרו"ח אני פוגש הרבה מאד אנשים). הידע שלו, התחומים שבהם הוא עוסק, אבל הרבה מעבר לזה, הדרך שבה הוא מעביר את הידע שלו"

"שלום לכולם, שמי רונן בר-לב ובאתי להרצאה של אייל. אייל הוא אחד האנשים המעניינים שאני פגשתי (וכרו"ח אני פוגש הרבה מאד אנשים). הידע שלו, התחומים שבהם הוא עוסק, אבל הרבה מעבר לזה, הדרך שבה הוא מעביר את הידע שלו: עם המון הנאה, עם המון כיף, עם המון שיתוף. אני חושב שאחד הדברים שטובים אצל אייל זה יחסי האנוש, הוא יודע להעביר את החומר, הוא יודע להסביר, יש לו סבלנות לאנשים וזאת רק מתנה מבחינתנו. תודה"
ייעוץ עסקי יועץ עסקי מומלץ
רו"ח - מומחה להערכת שווי חברות

בני שקורי מספר על הייעוץ העסקי של אייל פז: "רציתי להודות לאייל על הכלים שהוא נותן לנו להרים את העסק גבוה גבוה. על ההמלצות ועל הטיפים החשובים מ-א-ד לכל בעל עסק במדינה!"

"שלום, קוראים לי בני וקודם כל אני רוצה להודות לאייל פז שמלווה אותי כבר חודש ימים בהליך של פיתוח העסק שלי. אני מתעסק בתחום רכבי השטח והטרקטורונים, רציתי להודות לאייל על הכלים שהוא נותן לנו להרים את העסק גבוה גבוה. על ההמלצות ועל הטיפים החשובים מ-א-ד לכל בעל עסק במדינה, על ההתקדמות שאני עושה איתו בתהליך היפה הזה: על הייעוץ, על הטלפונים, על כל היחס האישי שהוא נותן לנו ומעניק לנו. מקווה שנגיע איתו הכי גבוה שאפשר ובע"ה שנצליח ונעלה למעלה א-מ-ן!"
יועץ עסקי מומלץ
בני שקורי - הבעלים של מוטואיקס - מוסך לרכבי שטח ואופנועים

רן מספר על אייל פז : "היינו בין הסוכנים המצליחים ביותר וכל זה בזכות ה'קָרִיקְטֶר' (Character), היוזמה והאנרגיה החיובית האינסופית של אייל פז."

"שמי רן פיכמן, אני איש עסקים העוסק בנדל"ן. אייל פז היה מפקח שלי משנת 1997 בחברת הביטוח, שבה הוא היה מתדרך אותנו, ומורה לנו את הדרך להצלחה. היינו בין הסוכנים המצליחים ביותר של חברת הביטוח וכל זה בזכות ה'קָרִיקְטֶר' (Character), היוזמה, האנרגיה החיובית האינסופית של אייל וההקרבה שלו לאותם אנשים, לאנשי המכירות, לסוכני הביטוח, שאיתם הוא עבד. אני רוצה בהזדמנות זו, להודות ולהוקיר תודה לאחד האנשים הכי יקרים בחיי אייל פז היקר, בעסקים ובכלל, על כך שזכיתי להכיר איש יקר כזה. תודה."
רן פיכמן - איש עסקים העוסק בנדל"ן

ציפי גרינברג מספרת על הייעוץ העסקי של אייל פז: "אייל פז עושה פלאים בקידום עסקים - פניתי אליו ופגשתי אדם נחמד, חייכן, רהוט דיבור ענייני ותמציתי."

"שלום, שמי ציפי גרינברג, נפגשתי עכשיו עם אייל פז, לצורך קידום עסק שאני רוצה לפתח. אני מרצה בנושאים שונים, נושאים מעניינים ואני מרגישה קצת תקועה, שאני לא מתקדמת, עומדת במקום. היות וראיתי הרבה עדויות על אייל פז, שהוא עושה פלאים בקידום עסקים - פניתי אליו פגשתי אדם נחמד, חייכן, רהוט דיבור ענייני ותמציתי."
ציפי גרינברג - בעלת עסק להרצאות מעניינות