שיווק עסק

איך "להינעץ" במוח הלקוח?

  • אם ניסיתם לשווק, אבל לא כל כך הלך.
  • אם השקעתם הרבה כסף בשיווק, אבל קיבלתם לקוח וחצי.
  • אם הרגשתם שמגיע לכם לקבל לקוחות יותר טובים. 
  • ההדרכה הדיגיטלית איך “להינעץ” במוח הלקוח, הולכת לעזור לכם מאד.  

 

איך לפצח את השיטה ולגייס לקוחות לעסק שלך, מבלי לבזבז זמן וכסף מיותרים? פשוט! נלמד מה הגדולים עושים, נבצע את ההתאמות ונכין תוכנית פעולה לשיווק העסק שלכם. 

וכדי לא לבזבז לכם את הזמן, ריכזתי עבורכם בקורס שיווק את תמצית הפעולות השיווקיות לעסק מצליח. לקרוא וליישם.

“שיווק תמיד צריך, גם כשהעסק מצליח

הדרכה תמציתית שתעזור לכם לבסס פעילות מדויקת שתסייע לכם להשיג שליטה במספר הלקוחות שנכנסים לעסק. לא מדובר ב”זבנג” וגמרנו, אלא בעבודה יסודית שתייצר לכם מודל יעיל ואפקטיבי לגיוס לקוחות (טובים) לעסק, כך שתהיו הרבה יותר יעילים ותחסכו זמן, מאמצים וכסף.

נבסס פעילות שיווקית קבועה באופן מקצועי ומדויק. נלמד מה קורה בנבכי המוח האנושי ונבין כיצד להשיג את השליטה על הנקודה החשובה ביותר במוח הלקוח, הנקודה ממנה הוא מקבל את ההחלטה היכן לרכוש ומתי. הדרכה מעניינת, מלמדת וחדשנית, כולל תכנית פעולה ליישום מידי בעסק שלכם.

מה היא ההשקעה הנדרשת ואיך רוכשים את הדרכת השיווק?
עלות ההדרכה רק 590 ש”ח (במקום 1,120 ש”ח)

מה מחכה לכם בהדרכת השיווק?

תקבלו תובנות וטיפים חשובים שיעזרו לגייס לעסק לקוחות משלמים

כדי לגייס לעסק לקוחות משלמים באופן קבוע, צריך להבין מה מניע את הלקוח שלנו לקנייה. בהדרכה תקבלו תובנות מדויקות שמניעות את הלקוחות לביצוע הרכישה. תבינו בדיוק מה משפיע על מוח הלקוח ומעורר אצלו את הרצון לרכוש דווקא בעסק שלנו.

תגדילו את היעילות, יותר לקוחות (משלמים), בפחות זמן ואנרגיה

נלמד מה הם המסרים המדויקים שיעזרו לכם לקבל יותר לקוחות על כל שקל שאתם משקיעים בשיווק. נלמד מה לשדר כלפי חוץ, איך לנסח את המסרים ומתי להפיץ אותם כך שיניבו את המרב, מבלי לבזבז מאמצים, זמן וכסף מיותר. נלמד איך למצות את היכולות השיווקיים הקיימים בעסק.

תחסכו כסף על שיווק ותאפשרו לעצמכם שיווק יעיל ומדויק

תקבלו כלים לשיווק עצמי של העסק שלכם, מבלי להשקיע תקציבי עתק. נלמד איך להכין מערך מסרים שישפיע על תהליכי החלטות הקנייה של הלקוחות באופן קבוע ושוטף. נלמד מה מניע אותם לפעולה וכיצד "להינעץ" במוח שלהם, כך שכמעט ולא יוכלו לחמוק מלרכוש דווקא אצלנו.

ייעוץ עסקי פיננסי כלכלי
אייל פז, מומחה להגדלת המכירות בעסק

קצת עלי ואודות הדרכת השיווק

אייל פז, יועץ עסקי בכיר בעל ניסיון של 25 שנה בתחום הייעוץ העסקי והפיננסי, מוביל בעלי עסקים להצלחות כלכליות, עסקיות ואישיות. עד היום ליווה ואימן מאות עסקים והעניק להם מגוון פתרונות במעטפת הכוללת: שיווק, מכירות, ניהול ופיננסים. 

השכלה: אייל בוגר תואר ראשון במשאבי אנוש ומדעי המדינה, אונ’ בר-אילן. לימודי כלכלה, האוניברסיטה הפתוחה. יועץ פנסיוני, המכללה לביטוח. בוגר קורס דירקטורים, המרכז הישראלי לניהול. וקורסים מקצועיים נוספים: תקשורת הישגית .C.F.A, אימון לטרנספורמציה ארגונית COACHING, סופרוויזר – בהצטיינות יתרה, המכללה לביטוח. תקשורת אישית, ניהול והנעת אנשי מכירות.

אמרתם שיווק, אמרתם אייל פז. חיי ונושם שיווק הרבה מאד שנים. לאורך מסע חייו האישי והמקצועי, התעניין רבות בתהליכים המתרחשים ב”מאחורי הקלעים” של המוח האנושי. מה חוסם אותו ומה מניע אותו לפעולה. מה מעורר אותו ואיך “שותלים” לו מסרים בתת-המודע. 

עבר אינספור תהליכי הכשרה, קרא אינסוף ספרים, הקשיב לאינספור הרצאות וקורסים המלמדים איך גורמים לאחר להשיג את מה שאתה רוצה, איך עוזרים לאחר לקבל את ההחלטה, איך מניעים אותו לפעולה וכפועל יוצא איך לשווק את המסר ומה הן הפעולות שכדאי לעשות בכדי “להינעץ” במוח הלקוח ולהגדיל את המכירות הלכה למעשה.

מה היא ההשקעה הנדרשת ואיך רוכשים את הדרכת השיווק?
עלות ההדרכה רק 590 ש”ח (במקום 1,120 ש”ח)

מה בתכנית?

בסיום ההדרכה, יהיה לכם את כל המידע והידע לשווק את העסק בצורה נכונה, כזו שמביאה לקוחות טובים שמעריכים את העשייה שלכם ומוכנים לשלם טוב עבורה. יותר מזה, הפעולות תהיינה ברורות ופשוטות ליישום, במטרה להפוך את העסק לרווחי ויציב!

מה היא ההשקעה הנדרשת ואיך רוכשים את הדרכת השיווק?
עלות ההדרכה רק 590 ש”ח (במקום 1,120 ש”ח)